OH - Vodní pólo (muži) - Francie - Černá Hora -  ONLINE PŘENOS -  7. srpna 2016   00:30

Francie - Černá Hora

Posledním zakončením trefili Francouzi tyč a to je tečka za tímto utkáním. Černá Hory potvrdila roli favorita a i přes mírné komplikace ve čtvrté čtvrtině vítězí 7:4! Ode mě je to k tomuto utkání vše. Na shledanou.
0:16
Šestnáct vteřin před koncem zápasu si francouzský trenér bere ještě jeden timeout a pokusí se něco vymyslet.
0:35
Navíc přichází další zářez Černé Hory. Tentokrát v podání DARKA BRGULJANA – 4:7!
1:00
Důležitý zákrok nyní vytáhl brankář Černé Hory! Do konce utkání zbývá jedna minuta a tohle už Francie nestihne vyrovnat.
1:30
Radović ukradl míč Francouzům, avšak Brguljan na jeho akci nenavázal přesnějším zakončením.
2:24
Neúspěšné pokusy o zakončení registrujeme na obou stranách. Francie má na snížení a případné vyrovnání už jen něco málo přes dvě minuty.
3:15
Rána Antonia Petroviće zablokována. Šance pro Francouze na to, aby se dostali na rozdíl jediné branky!
3:31
Marzouki je potřetí v zápase vyloučen a pro dnešek končí. Černá Hora cítí šanci a bere si oddechový čas.
4:30
V poslední čtvrtině se nám s góly rozsypal pytel. Okamžitou odpověď na černohorskou branku přináší MATHIEU PEISSON – 4:6!
4:58
Jenže po francouzské ztrátě z rychlého kontru udeřil ALEKSANDAR RADOVIĆ – 3:6! Veledůležitá branka Černé Hory.
5:30
Mladan Janović nedokázal odpovědět stejnou mincí a Černá Hora musí znovu spěchat do obrany.
5:59
Tak pozor! Černá Hora pokračuje v neúspěších a naopak znovu inkasuje. Tentokrát z ruky MEHDIHO MARZOUKIHO – 3:5!
6:38
Nyní už ale máme sníženo! Ke střele z větší vzdálenosti se odhodlal UGO CROUSILLAT a jeho bomba letěla mimo dosah černohorského brankáře – 2:5!
7:03
Ne tyč, ale brankáře na druhé straně trefuje Mehdi Marzouki.
7:31
V tomto utkání se stalo pravidlem, že první útok na začátku čtvrtin mají Černohorci a pokaždé je neúspěšný. Tentokrát Ivović trefil tyč.
SKÓRE PO TŘETÍ ČTVRTINĚ

Francie – Černá Hora 1:5
0:00
KONEC TŘETÍ ČTVRTINY
0:54
V závěru třetí čtvrtiny ještě dostanou šanci Černohorci. Remi Saudadier je totiž potrestán a dvacet vteřin se do hry nezapojí.
2:12
Konečně se prosazuje Francie! Povedená akce skončila až u ENZA KHASZE, jenž tvrdou střelou propálil bloky i brankáře Černé Hory – 1:5!
2:56
Ani jednomu týmu se nyní vůbec nedaří. Především Francie však tápe od začátku zápasu a stále má na kontě nulu.
4:23
Dobře zablokovaná střela Antonia Petroviće! Francie se po sérii faulů konečně dostane do útoku.
4:32
Francouzský trenér není spokojen s velkým počtem faulů svého týmu a bere si proto timeout.
4:34
Mehdi Marzouki se sice na chvíli vrátil do hry, ale teď už zase míří do prostoru vymezeného pro vyloučené hráče.
5:50
První přesilovku třetí čtvrtiny sice Černá Hory nevyužila, ale záhy bude mít další příležitost. Vyloučen Mehdi Marzouki (FRA).
6:33
Dvacetivteřinový trest pro Igora Kovacevice (FRA).
7:02
Na druhé straně dopadl úplně stejně Ugo Crousillat (FRA).
7:31
I potřetí vyhráli sprint o míč Černohorci, ale opět se jim nepovedlo udeřit hned z prvního útoku. Mišić byl vychytán.

0:33
Účet druhé čtvrtiny uzavírá VJEKOSLAV PAŠKOVIĆ, jenž využil dostatek prostoru a nekompromisní střelou zvyšuje na 0:5!
0:55
Jenže Francouzům se vůbec nedaří a Romain Blary navíc svou reprezentaci oslabuje po zbytečném faulu.
1:47
Po vyloučení Radović si přesilovku zahrají i Francouzi, kteří si berou oddechový čas.
2:07
Uběhla jen vteřina z početní výhody a neatakovaný SAŠA MIŠIĆ dává čtvrtou branku Černé Hory – 0:4!
2:08
Petar Tomasevic (FRA) dostává dvacetivteřinový trest. To je další šance pro Černou Horu.
2:24
Další neúspěšné zakončení Francie! Na černohorského brankáře nedokázal vyzrát ani Michal Izdinsky.
3:17
Na druhé straně se soupeřovu obranu pokusil prostřelit Igor Kovacevic (FRA), avšak ani ten neuspěl. Ofenzíva Francie je zatím velmi chabá.
3:48
Několik nepřesností Francie dalo pár šancí Černé Hoře. Střela Darka Brguljana ale byla sražena.
5:26
A konečně je tady branka! ALEKSANDAR RADOVIĆ si ve středu hřiště našel cestu pro svou ránu a přesným zakončením soupeři nedal sebemenší šanci – 0:3!
6:24
Ani na konci druhé minuty druhé čtvrtiny jsme se tedy nedočkali třetí branky zápasu. Pokoušet se o ni mohou znovu Černohorci.
6:52
Dvacetivteřinový trest pro Čučkoviće, ale Mehdi Marzouki (FRA) byl vychytán gólmanem Černé Hory!
7:14
První útok druhé čtvrtiny měli k dispozici opět Černohorci, ale zvýšení náskoku na 3:0 zatím nepřichází. Uvidíme, jak s první možností útoku v této části naloží Francouzi.
0:00
KONEC PRVNÍ ČTVRTINY
0:32
První čtvrtina se nám chýlí ke konci a Francii se stále nepodařilo skórovat. Nyní ale dobře zasáhl brankář Remi Garsau.
1:16
Odpověď zní ano! Po přihrávce ze středu měl chvilku času DARKO BRGULJAN a ten rychlou střelou o vodní hladinu dává branku na 0:2!
2:26
Další nepřesně zakončený ofenzivní postup Francie. Dokáží Černohorci konečně skórovat?
3:28
Francouzům při následném útoku vypršel třicetivteřinový limit na zakončení. Černohorský brankář zatím neměl moc práce.
3:57
Jenže ani při přesilové hře se Černé Hoře nepodařilo navýšit vedení. Skóre je tak stále velmi skromné a zůstává na jedné vstřelené brance.
4:17
Černá Hora si bere oddechový čas.
4:32
Ani na jedné straně se nyní nedaří trefit zařízení! Výhodu ale nyní budou mít Černohorci, neboť jeden z Francouzů dostává dvacetivteřinový trest.
6:08
Na druhé straně trefují Francouzi jen tyč, ale Černohorci naopak ztrácejí a dopředu spěchají francouzští hráči.
6:25
A Černá Hora se dostává do vedení! Úspěšnou ranou zblízka se prosadil ALEKSANDAR RADOVIĆ – 0:1!
6:35
Dvacetivteřinový trest pro Alexandre Camarasu (FRA). Početní výhoda pro Černou Horu.
7:18
Zablokovaná střela jednoho z Francouzů. Dopředu se okamžitě derou znovu reprezentanti Černé Hory.
7:32
Sprint o možnost prvního útoku vyhráli Černohorci, avšak branku se favoritům tohoto utkání zatím vstřelit nepodařilo.
Hráči jsou připraveni u svých branek a utkání bude za několik málo vteřin zahájeno!
Oba celky se letos utkaly na evropském mistrovství a spokojenější mohli být Černohorci, kteří Francouze v osmifinále porazili 11:6! Vzájemné utkání letos Černá Hora vyhrála i v rámci evropské části Světové ligy, ve které Francii deklasovala 17:4.
Naopak Francie je dnes a také na celém turnaji spíše za outsidera. Na Mistrovství Evropy 2014 byli Francouzi až desátí a na letošním šampionátu si oproti minulému umístění o jednu příčku polepšili. Díky devátému místu si však Francie vybojovala místo v Olympijské kvalifikaci, ve které na penalty ve čtvrtfinále porazila Nizozemsko a díky tomu získala právo startu na LOH 2016. Celkově pak Francie na kvalifikaci obsadila čtvrté místo.
Po čtyřech úvodních zápasech mužského turnaje vodního póla na Letních olympijských hrách 2016 nás čeká střetnutá mezi Francií a Černou Horou. Favoritem dnešního zápasu bude rozhodně Černá Hora, která byla pátá na letošním mistrovství světa a druhá na letošním mistrovství Evropy. Na Mistrovství světa v roce 2013 pak Černá Hora získala dokonce stříbrné medaile.
Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu mužského vodního póla. Událost začíná v 00:30.