OH - Vodní pólo (muži) - Itálie - Francie -  ONLINE PŘENOS -  8. srpna 2016   15:20

Itálie - Francie

To je prozatím ode mě vše, děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne u dalších onlajnů.
Italové dnes splnili roli favorita a po výhře 11:8 nad výběrem Francie si připisují další 2 body do tabulky skupiny B. Francie bohužel zůstává stále bez bodu.

Itálie 11:8 Francie (4:3, 4:1, 1:2, 2:2)
Konec zápasu!
0:20
20 sekund před koncem zápasu kontrolují míč Italové, vypadá, to, že se už ničeho nedočkáme.
0:40
Nepřidá! Ba naopak, Francie snižuje stav na 8:11, konkrétně Crousillat!
1:25
20 sekund trestu pro Francii. Přidá Italský tým dvanáctý gól?
2:11
Francouzi se stále snaží už alespoň snížit převahu Italského týmu, bohužel se jim to nedaří. Italové mají tento zápas ve svoji režiji!
3:05
Další z francouzských útoků skončil pouze na vynikajícím brankáři italského týmu.
3:36
Kombinace dnes dominujících Italů nikdo z francouzských borců zastavit nedokázal, Itálie tak zvyšuje už na 11:7!
3:58
Necelé 4 minuty před koncem zápasu si půjde na 20 sekund odpočinout hráč Francie T. Simon!
4:25
Nastřelená konstrukce jednoho z francouzských borců, rozdíl mezi týmy je stále tříbrankový.
5:15
Italové kombinují na polovině Francouzů, nemohou ale najít tu potřebnou skulinku.
5:50
Po dvou červených kartách je ze hry vyloučen Pietrolli!
6:44
Oslabený tým Itálie se nestačil vrátit do svého obraného území a umožnil tak snížit stav utkání na 10:7! Autor gólu Kovačevič!
7:35
Itálie navyšuje svůj náskok už na 4 gólový! 10:6!
7:55
Míče se zmocnili Italové.
Začíná poslední dějství!
Konec 3. čtvrtiny.
0:05
Tak dlouho Francouzi váhali se střelou, až jim vypršel čas. I tak ale 3. čtvrtinu vyhrávají poměrem 2:1!
1:01
Teď si další výborný zákrok připisuje i brankář italského týmu.
1:30
Navíc teď po delší době udeřili i Italové, konkrétně Aicardi! 9:6!
1:59
To se jim však nedaří, postupný francouzský útok likviduje důsledná italská obrana.
2:30
Italové neproměňují ani svůj další útok, Francie má možnost se dostat na jednogólový rozdíl.
3:07
Když už nemůže brankář, pomůže konstrukce. Kdo umí, ten umí.
3:55
Dalším vynikajícím zákrokem brankář Francouzské reprezentace zlikvidoval střelu ze střední vzdálenosti.
4:15
Italové ve 3. čtvrtině nemohou překonat Francouzského brankáře a jsou už 4 minuty bez vstřeleného gólu.
4:43
Penaltový hod proměnil Francouz s číslem 6 na čepici Tihbaut Simon a snižuje stav z pohledu Francie na 6:8!
4:59
Kterou ale využít nedokázali, tudíž se do brejku řítí Francouzský borec.
5:20
Italové na 20 sekund v přesile.
5:55
Teď se vyznamenal Italský brankář už dnes po několikáté, 2 střely během 5 sekund zlikvidoval nevídanými zákroky.
6:45
Nastřelená konstrukce po dělovce Itala.
7:05
Francie ihned z útoku přidává svůj pátý gól, když se z těsné blízkosti prosadil Roman Blary. 8:5!
7:29
Francouzi získávají od Italů míč těsně před vypršením jejich času.
Začátek 2. poločasu!
Konec 1. poločasu!
0:01
Ještě před vypršením časomíry 1. poločasu stihl vystřelit Italský borec, který zvyšuje skóre už na 8:4!
0:16
Tuto přesilovku hráči Francie využívají a snižují tím skóre na 4:7, konkrétně Tomasevic.
0:29
20 sekund si odpočine v rohu Italský borec.
0:50
Už po vypršení svého času na střelu se o ni pokusil autor první branky, ani tak ale jeho projektil nezamířil správně.
1:40
Další vynikající zákrok Italského borce v bráně. I když tomu skóre nenapovídá, brankáři jsou dnes výborní.
2:35
Teď ho svým výborným zákrokem ale napodobil i brankář na druhé straně.
3:06
Francouzi se snaží o gól, všechnu jejich snahu ale maří výborný brankář Italského týmu.
3:33
7:3!!! Neuvěřitelné co teď Francouzi předvádí v obraně. Italové jako velcí favoriti tohle využívají.
4:20
Bohužel pro národní tým Francie jeho snaha o vstřelení gólu jen přispěla k Italskému brejku, kterým borci z Apeninského poloostrova zvyšují svůj náskok už na 3 branky! Stav je 6:3!
4:59
Další vynikající zákrok tentokrát Italského ochránce svatyně.
5:50
Velkou šanci Italského výběru výborně zlikvidoval svoji pohotovostí brankář Francie. I díky němu mají francouzi ještě možnost ze zápasem něco udělat.
6:26
Další krásná dělovka kterou vyslal Di Fulvio. Itálie už vede o 2 branky. Stav utkání je 5:3!
6:50
Italové dnes snadno získávají míč pod svoji kontrolu.
7:42
Italský borec sám sebou rozehraný útok nakonec jen nastřelil do břevna, útok Italů ale stále pokračuje.
0:01
Začíná 2. čtvrtina zápasu.
1. čtvrtina skončila. Stav ITA 4:3 FRA
0:12
20 sekund odpočinku pro francouzského borce. Italové jsou 12 sekund před koncem 1. čtvrtiny napasováni před francouzskou brankou.
0:35
Francie ale opět rychle odpovídá! Igor Kovacevic snižuje z pohledu francouzů na 3:4!
1:13
Na to jim ale rychle odpověděli soupeři z Itálie. Po krátké kombinaci jeden z borců vyslal svůj projektil k tyči. 4:2!
1:40
A Francouzi snižují na rozdíl jediného gólu. 3:2!
2:01
20 ti sekundová přesilovka pro francouze!
2:20
A Italové splňují svoji favorizovanost! V přesile zvyšují už na 3:1!
2:30
Další z francouzů si půjde na 20 vteřin odpočinout.
3:19
Po dvou faulech francouzů přímo u své svatyně italové v 6 proti 4 dostávají svůj tým do vedení 2:1!
4:20
Francie měla na střelu posledních 5 vteřin, proto se jeden z jejich borců snažil vystřelit z dálky, tato střela ale byla výborným zákrokem zblokována.
5:22
Francie ale v zápětí vyrovnává nedorozuměním u Italské branky. Stav je 1:1!
5:49
A je tu první branka utkání. Po brejku Italského borce je stav 1:0!
6:33
Italové jsou zatím kombinačně lepším týmem, v obraně také víc napadají.
7:33
První útok založila Itálie. Francie si však připisuje první krádež.

FRANCIE

Tento tým dokáže hrát občas s elitou světového vodního póla hrát vyrovnanou partii, ve většině zápasů to ale končí výsledkem, který je hoden exhibici. Hráči Francie zde na OH v Riu zatím svůj jediný zápas prohráli s favorizovanou Černou Horou 4:7. I když to nevypadá, jako nějaká drtivá převaha, hráči Černé Hory od stavu 5:0 v 1. půli jen kontrolovali utkání.
ITÁLIE

Tým z apeninského poloostrova už zde, na OH v Riu dokázal porazit borce ze Španělska poměrem 9:8 a řadí se tedy mezi zatím dvoubodové týmy skupiny B. V přípravných zápasech na OH dokázali, že patří mezi elitní pólaře světa. Dokázali například porazit borce z Brazílie i ze Srbska.
Zatímco Itálie patří ve vodním pólu tak, jako ve většině sportů mezi světovou elitu, Francie tomuto sportu příliš na chuť nepřišla.
Vítejte u onlajn přenosu vodního póla na OH 2016 v Riu. V utkání mezi národními týmy Itálie a Francie jsou papírově i herně jasnými favority hráči z Apeninského poloostrova.Itálie zde bude obhajovat stříbro z OH v Londýně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 15:20.