OH - Vodní pólo (muži) - Maďarsko - Brazílie -  ONLINE PŘENOS -  18. srpna 2016   16:00

Maďarsko - Brazílie

Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Je dobojováno! Maďarsko potvrdilo roli favorita a přehrálo domácí Brazílii 13:4! Maďaři vykročili za výhrou už v první čtvrtině, kterou vyhráli 4:1! Brazílie se soupeře držela jen ve třetí části, kterou ale prohrála 4:3! V poslední čtvrtině ještě Maďaři zvýraznili svou výhru dvěma brankami. Hrdinou utkání se stal autor čtyř branek Balazs Erdelyi! Maďarsko se tedy popere o páté místo, zatímco Brazilci musí brát pouze souboj o sedmou příčku!
32:00
Čtvrtá čtvrtina skončila!
31:44
Brazílie si bere oddechový čas!
31:44
Gól Maďarsko! Maďaři ještě v závěru utkání upravují výsledek na 13:4! Další branku přidal DENES VARGA!
31:34
Denes Varga se ještě dostal ke střele z velké vzdálenosti. Maďarským hráčem hozený míč orazítkoval tyč!
30:38
Brankář Nagy ještě vystihl nepřesnou přihrávku Brazilců před branku soupeře. Zdá se, že Maďarsko dohraje závěr zápasu s míčem.
30:12
Gabor Kis se dopustil nedovoleného zákroku. Maďarsko už závěr utkání dohrává v naprosté pohodě.
30:00
Maďarsko si bere oddechový čas!
29:31
Gabor Kis se kolem svého strážce protlačil k zakončení a dělovkou orazítkoval brankovou konstrukci!
28:29
Oneto Gomes stále nemá dost a znovu vypálil z velké dálky. Ani jeho čtvrtý pokus nekončí za zády maďarského brankáře.
28:00
Gól Maďarsko!
Válec jménem Maďarsko válcuje svého soupeře i v poslední čtvrtině! Další branku přidal GERGO ZALANKI! Maďaři vedou už 12:4!
27:42
Na druhé straně zkoušel štěstí Daniel Varga. Maďarský hráč si statistiky nevylepšil a ztroskotal na pozorném brankáři.
27:10
Jonas Crivella poněkolikáté v utkání střílel z velké dálky. Jeho rána byla nepřesná a minula branku.
26:39
Snad první akci Maďarska v poslední čtvrtině zakončoval Marton Szivos. Jeho ránu doprostřed branky zlikvidoval brazilský gólman.
26:13
Brazilci stále zůstali u míče, jenže naprosto zbytečným faulem se provinil Oneto Gomes. Maďaři mohou hrát.
25:43
Na druhé straně střílel po rychlé akci po levé straně Felipe Perrone. Jeho ránu pro změnu zablokovala obrana.
25:24
Adam Decker zkusil štěstí střelou z opravdu velké vzdálenosti. Maďarský hráč sice trefil branku, ale gólmana Brazílie nepropálil.
24:29
Tentokrát se jim ale nepovedlo přenesení hry vpřed. Jonas Crivella zachytil míč a Brazílie může plavat do útoku.
24:10
Gergo Zalanki vyhrál sprint o míč. Maďaři mají v úvodech jednotlivých čtvrtin skvělou úspěšnost.
24:01
Čtvrtá čtvrtina začala!
24:00
Třetí čtvrtina skončila!
23:55
Ale Maďaři dnes v bazénu jednoznačně kralují a třetí čtvrtinu zakončí ve vedení 11:4! Další branku totiž přidal GABOR KIS!
23:17
Gól Brazílie!
Rychlá odpověď Brazilců! Ti ještě nevzdávají boj o dnešní zápas a alespoň snižují! O branku se postaral Jonas Crivella!
22:51
Maďaři nadělují Brazilcům nepopulární desítku! O desátý zásah Maďarska se dělovkou pod víko postaral BALASZ HARAI!
22:29
Felipe Perrone je svým výkonem z posledních minut hodně nabuzen! Nyní to zkoušel z velké dálky, jenže netrefil zařízení.
22:07
22:00
Gabor Kis se dopustil nedovoleného zákroku. Maďarsko poněkud polevilo v nastoleném trendu a pouští Brazílii do hry.
21:40
Brazilci se ještě nevzdávají a přidávají další branku! Na 9:3 snižuje střelou z velké dálky Felipe Perrone!
21:00
Penaltu mělo k dispozici i Maďarsko! Ani Krisztian Manhercz si ale s brankářem soupeře nevěděl rady!
20:36
Penalty se chopil Adrian Baches! Jeho ránu ale brankář Nagy fantasticky vychytal!
20:36
Vážnějším prohřeškem už se ale provinil Denes Varga! Brazilci budou mít k dispozici penaltu!
20:13
Maďarsko darovalo Brazílii míč. Naprosto zbytečným faulem se totiž provinil Marton Szivos.
19:28
Hosnyanszky střílel z velké vzdálenosti, ale dělovkou pořádně prověřil brazilského brankáře. Maďaři hrají v opravdové pohodě.
19:01
Brazilci se konečně dočkali snížení! Domácí hráči přenesli míč na ADRIANA BACHESE, jež propálil brankáře Nagyho!
18:13
Maďaři pokračují v galapředstavení! Maďarské hráče přiblížil desítce BALASZ ERDELYI, který zaznamenal už svou čtvrtou branku v utkání!
17:40
Guimaraes se odhodlal ke střele z velké vzdálenosti. S jeho ránou neměl Nagy problém a míč chytil.
17:13
Marton Vamos se dopustil nedovoleného zákroku před brankou Brazílie, Brazilci budou mít míč.
16:23
A to se jim také daří! Hned v první minutě třetí čtvrtiny přidává svou třetí branku v zápase BALASZ ERDELYI, který zvyšuje na 8:1!
16:12
Sprint o míč vyhrál maďarský hráč Manhercz. Maďaři mohou navázat na hru z prvního poločasu.
16:01
Třetí čtvrtina začala!
16:00
Druhá čtvrtina skončila!
15:29
Na druhé straně střílel Denes Varga. Rána maďarského střelce byla sražena obranou.
15:13
Aktivní Da Costa vyprodukoval další ránu. Ani tento pokus až k brankáři nedoputoval, střelu zastavila obrana.
14:32
Da Costa se po skončení oddechového času prodral do střelecké pozice, ale z dobré pozice minul maďarskou branku.
14:15
14:15
Rozhodčí ale přisoudil míč Brazílii. V koncovce druhé čtvrtiny tempo hry poněkud opadlo.
13:48
Brazilci znovu ztratili míč na polovině svého soupeře. Maďarsko zatím skvěle čte úmysly domácích tvůrců hry.
13:03
Brazilec Felipe Perrone pálil z velké dálky. Ani jeho pokus síť nerozvlnil, obrana Maďarska ránu zastavila.
12:19
Felipe Da Costa ukradl nepřesnou přihrávku Maďarska. Brazilci se snaží alespoň pobavit diváky.
11:43
A Maďaři svůj útok dotáhli až ke gólové tečce! Sedmou branku přidal MARTON SZIVOS! S Brazílií to vypadá hodně špatně!
11:25
Ani jim se ale rozehrávka nepovedla dle jejich představ. Manhercz zachytil míč a Maďaři znovu útočí.
11:04
Brazilci ukradli v polovině bazénu nepřesnou přihrávku Maďarů a nyní plavou s míčem do útoku.
10:46
Na druhé straně pálil z velké vzdálenosti Denes Varga. Maďar sice branku trefil, ale brankáře v ní nepřekonal.
10:17
Po delší době se domácí hráči dostali do zakončení! Adrian Baches pálil z velké dálky a vůbec netrefil branku.
09:23
Brazilci spěchali s míčem vpřed, avšak nepřesnou přihrávku vystihl Marton Vamos. Maďarsko plave do útoku.
09:08
Další branka Maďarů! Maďarsko hrálo znovu v početní převaze a znovu udeřilo! Šestou branku Maďarska přidal DANIEL VARGA!
08:41
Brazilci se snažili rychle odpovědět střelou z velké dálky. Josip Vrlic si ale vylámal zuby na připraveném brankáři.
08:17
Náskok Maďarska se stále zvyšuje! Parádní vstup Maďarů do druhé čtvrtiny přetavil v pátou branku MARTON VAMOS!
08:01
Druhá čtvrtina začala!
08:00
První čtvrtina skončila!
07:43
Maďaři v závěru čtvrtiny poslali do hry hráče navíc a jejich tah se jim vyplatil! BALASZ ERDELYI totiž svou druhou brankou v zápase zvyšuje na 4:1!
07:23
06:58
Jonas Crivella se po rychlé akci Brazílie prosadil do střelecké pozice, jenže jeho ránu maďarský brankář zastavil.
06:36
06:19
Maďaři si berou zpět ztracený dvoubrankový náskok! Střelou z velké vzdálenosti se prosadil ADAM DECKER!
05:56
Ives Alonso pálil ze středu bazénu. Jeho dělovka měla dobré parametry, nicméně brankář Maďarska byl znovu pozorný.
05:31
Maďarsko se snažilo přispěchat s rychlou odpovědí. Střelou z velké dálky odpovídal Manhercz, ale obrana Brazílie míč srazila.
05:05
Brazilci se přeci jen dočkali snížení! Střelou ze středu bazénu vyzrál na maďarského brankáře ADRIAN BACHES!
04:16
Na druhé straně pokoušel štěstěnu Gergo Zalanki. S jeho pokusem z velké dálky si brankář Brazílie poradil.
03:48
Brankář v maďarské svatyni se zatím nenudí! Na Nagyho přilétla rána z velké dálky, jejímž autorem byl Rocha. Nagy byl úspěšný.
03:18
Maďarům se povedlo zlomit úvodní nápor Brazílie! Favorit utkání zvyšuje své vedení už na 2:0, když se prosadil DENES VARGA!
02:55
Oneto Gomes okamžitě prověřil maďarského brankáře další střelou z velké dálky. Ten tentokrát nepustil míč za svá záda.
02:25
Maďaři se dostávají do vedení! ERDELYI BALASZ se po krátké kombinaci před brankou dostal ke střele a tvrdou ránou propálil domácího brankáře!
01:18
Maďaři se dostali k míči, nicméně Felipe Perrone získal míč zpět pro domácí Brazilce, kteří do utkání vletěli s velkou chutí.
00:55
Josip Vrlic se dostal ke střele ze středu bazénu. Jeho ránu brankář Nagy řešit nemusel, obrana míč zablokovala.
00:11
Balasz Erdelyi vyhrál úvodní sprint o balón. Maďaři se hned v úvodu mohou vrhnout do útoku.
00:01
První čtvrtina začala!

Maďarsko: Nagy, Decker – Zalanki, Manhercz, Erdelyi, Vamos, Hosnyanszky, Decker, Szivos, Varga Da., Varge De., Kis, Harai,

Brazílie: Soro, Antonelli – Crivella, Franco, Alonso, Salemi, Oneto Gomes, Baches, Da Costa, Rocha, Perrone, Guimaraes, Vrlic
Týmy, které neuspěly v boji o postup do bojů o medaile si to na turnaji rozdají v boji o 5 – 8 místo. Kromě domácí Brazílie a Maďarska se této bitvy účastní ještě výběry Řecka a Španělska. Poražený z dnešního duelu si to rozdá s poraženým z druhého zápasu o sedmé místo, vítězné týmy se poperou o pátou příčku!
Dobré odpoledne všem sportovním nadšencům! Vítejte u sledování přenosu z vodního póla v rámci olympiády v Rio de Janeiru! Společně se dnes zaměříme na souboj v boji o 5-8 místo mezi Maďarskem a domácí Brazílií!
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 16:00.