OH - Vodní pólo (muži) - Srbsko - Austrálie -  ONLINE PŘENOS -  13. srpna 2016   03:10

Srbsko - Austrálie

7:18
Další timeout Srbů.
6:13
Další střelou zaměstnal Prlainovic Dennerleyho, ten ale stále odolává.
5:23
Střelu Andrija Prlainovice zlikvidoval pohotově dnes rozhodně hráč zápasu Dennerley.
4:35
20 sekund si bude odpykávat trest Randelovic, to vše ale až timeoutu sbrského týmu.
3:16
A máme tu dokonce i vyrovnání. V přesilové hře ke střele z dálky natáhl Milos CUK, který srovnává stav utkání na 4:4!
2:33
Záhy ale snižují Srbové na rozdíl jediného gólu, konkrétně ráně autora branky, kterým je Milan ALEKSIC! 3:4
2:12
A Austrálie trestá! Nedáš, dostaneš. Joe KAEYS 2:4!
1:47
A výborný zákrok Dennerleyho, který chytá penaltový pokus Filipovice!
1:47
20 sekund si odpočine George Ford.
1:32
A máme tu opět vedení Australanů! Prosadil se Joel SWIFT! 2:3!
2. čtvrtina začala.
1. čtvrtina skončila.
7:54
A do 2. čtvrtiny nepůjde s výhodou nikdo! Aaron YOUNGER vyslal svůj projektil z levé strany a usadil míč pod břevno. 2:2!
7:10
20 sekund si odpočine i autor zatím poslední branky Pijetlovic.
6:20
Dusko PJETLOVIC a jeho dělovka z velké dálky! Nádhera. 2:1!
6:02
Přesilovku bude mít na 20 sekund tým Srbska, každý z týmů by chtěl jít do druhé části s výhodou lepšího skóre. Třeba se do konce čtvrtiny ještě něčeho dočkáme.
5:30
Škoda blokované střely, kterou na srbskou branku vyslal Roach. Obránci jsou ale pozorní!
5:10
Timeout Australanů!
5:10
20 vteřin si odpočine za svůj prohřešek Mandic.
4:41
Zápas má zatím jednoznačnou taktiku. Útočit, útočit a zase útočit. Vidíme pohledný a útočný zápas vodního póla.
3:32
Velmi silnou střelou se prezentoval i Srbský Mandic, zatím ale vládnou ochránci svých svatyní.
3:05
Vynikající střela z ruk Youngera, jeho projektil ale vystihl Pijetovic.
2:06
Srbové ale ihned odpovídají. Přesnou střelou do pravého horního rohu vyrovnal Slobodan NIKIC na 1:1!
1:46
A přesilovou hru využívají! Konkrétně Aidan ROACH se prezentoval výbornou dělovkou ze střední vzdálenosti. 0:1!
1:19
Faul od Mitrovice, 20 vteřin přesilovky pro Australany.
0:12
Úvodní sprint zápasu záskává Australan Howden.
Zápas začal.
Na závěr dnešního programu vodního póla mužů je připraveno velmi zajímavé utkání mezi Srbskem a Austrálií. Srbové jsou jako jedni z největších favoritů zatím daleko za očekáváním a momentálně jsou ve skupině A až pátí! Srbsko dosud pouze remizovalo s Maďarskem i Řeckem a poté podlehlo v euforii hrajícím Brazilcům. Dnes tak Srbové potřebují naplno bodovat.

Austrálie sice nejprve rovněž prohrála s Brazílií, avšak poté Protinožci dokázali remizovat s Maďarskem a přehráli velmi slabé Japonsko. Díky tomu je Austrálie momentálně o bod před Srbskem a hřeje se na čtvrté pozici skupiny A. I přesto dnes budou favority Srbové.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 03:10.