OH - Zápas - Volný styl do 75 kg - finále (ženy) -  ONLINE PŘENOS -  18. srpna 2016   21:35

Volný styl do 75 kg - finále (ženy)

21:00 finále
CAN 1. E. Wiebeová
KAT 2. G. Maňjurovová
CHN 3. Č. Feng-liou
RUS 3. J. Bukinová

Finálový program váhové kategorie do 75 kg končí.

11. Alla Čerkasovová (UKR)
Je to jasné, Erica Wiebeová (CAN) vítězí 6:0 a dokonale ovládla toto finále.
A je asi rozhodnuto, Erica Wiebeová (CAN) přidává další dva body.
Kazachstánka opět na zemi, další dva body pro Wiebeovou.
Erica Wiebeová (CAN) dokázala osmatřicetiletou soupeřku dostat téměř na lopatky, byla to chyba kazašské zápasnice, která se snažila Wiebeovou vytlačit, jsou z toho dva body pro Kanaďanku.
A je tu poslední souboj této váhové kategorie, finále!

Erica Wiebeová (CAN) – Guzel Maňjurovová (KAZ).
Jekatěrina Bukinová (RUS) v závěru dostává soupeřku na zem a vítězí v tomto souboji o bronz 5:3!
Ale nyní i kamerunská zápasnice vytlačila soupeřku ze žíněnky a má bod, je srovnáno na 3:3.
Jekatěrina Bukinová dostala soupeřku na zem, chytal jí za nohy a dostala jí ze žíněnky, dva body pro Rusku.
Ruská zápasnice sice získala bod za pasivitu soupeřky, ale vzápětí Annabel Laure Aliová (CMR) dostává Bukinovou na zem a jsou z toho dva body.
Ve druhém souboji o bronz budeme sledovat Rusku Bukinovou a Aliovou z Kamerunu.
Čang Feng-liou (CHN) získává svou první bronzovou medaili, na LOH v Riu je to bronz! Běloruska Merzaljuková odchází s prázdnou.
Merzaljuková se dostala z obrany do útoku a dostala se za soupeřku, ale víc, než dva body, z tohoto nevytěžila.
První část zápasu končí jasným vítězstvím Čang Feng-liou, která vede 8:2.
Merzaljuková znovu na zemi, další dva body pro Čang Feng-liou.
Merzaljuková získává druhý bod za pasivitu soupeřky.
Následně Čang Feng-liou raději sama „vyšlápla“ a obětovala tak raději bod.
Číňanka se dostala z úchopu a navíc sama přetočila soupeřku, získává čtyři body.
Čang Feng-liou dostala svou soupeřku na zem a má dva body.
Dlouhou, dvou a půl hodinovou přestávku, měly zápasnice váhové kategorie do 75 kg, v níž budeme sledovat, jako první, souboj bronz mezi Čang Feng-liou (CHN) a Vasilisoui Marzaljukovou (BLR).
Váhová kategorie do 75 kg bude mít nyní přestávku, čeká nás vyvrcholení kategorie do 53 kg i do 63 kg, takže do této váhové kategorie se vrátíme až za několik desítek minut.
Známe tedy složení zápasů o bronz:

Čang Feng-liou (CHN) – Vasilisa Marzaljuková (BLR)
a
Annabel Laure Aliová (CMR) – Jekatěrina Bukinová (RUS).
Ve druhém opravném souboji nedala Čang Feng-liou (CHN) šanci německé zápasnici Selmaierové a po vítězství 10:0 může bojovat o bronz!
Annabel Laure Aliová (CMR) poráží Maďarku Nemethovou 5:2 a bude moci bojovat o bronz!