OH - Zápas - Volný styl do 75 kg - kvalifikace (ženy) -  ONLINE PŘENOS -  18. srpna 2016   15:00

Volný styl do 75 kg - kvalifikace (ženy)

15:00 kvalifikace

To je z dnešního kvalifikačního programu této váhové kategorie vše.
Posledním zápasem na žíněnce byl souboj Bělorusky Marzaljukové a Kanaďanky Wiebeové, která zvítězila 3:0 a bude ve finále zápasit s Ruskou Bukinovou o olympijské zlato.
Jekatěrina Bukinová (RUS) první finalistkou kategorie do 75 kg, když v semifinále poráží Kazachstánku Maňjurovovou 8:6.
Semifinále je na programu až po semifinálových zápasech v kategoriích do 53 kg a do 63 kg, tedy až za několik desítek minut.
V semifinále budou zápasit:

Vasilisa Marzaljuková (BLR) – Erica Wiebeová (CAN)
a
Guzel Maňjurovová (KAZ) – Jekatěrina Bukinová (RUS).
Jekatěrina Bukinová (RUS) doplní čtyřlístek semifinalistek, po čtvrtfinálovém vítězství 4:3 nad domácí Da Silva Ferreirovou.
Guzel Maňjurovová (KAZ) vítězí 8:6 nad Aliovou (CMR) a bude bojovat o medaile.
Čang Feng-liou (CHN) prohrává 2:5 s Kanaďankou Wiebeovou a do semifinále se nepodívá.
V semifinále této váhové kategorie uvidíme Bělorusku Vasilisu Marzaljukovou, která poráží 7:4 Američanku Grayovou.
Čtvrtfinále je na programu až po čtvrtfinále váhové kategorie do 53 a do 63 kg kg, tedy za několik desítek minut.
Následují čtvrtfinálové zápasy:

Adeline Grayová (USA) – Vasilisa Marzaljuková (BLR)
Erica Wiebeová (CAN) – Čang Feng-liou (CHN)
Annabel Aliová (CMR) – Guzel Maňjurovová (KAZ)
Aline Da Silva Ferreirová (BRA) – Jekatěrina Bukinová (RUS).
Jekatěrina Bukinová (RUS) zvládla, po kvalifikaci, i osmifinále, kde poráží 5:2 Turkyni Adarovou a postupuje do čtvrtfinále.
Brazilská zápasnice Aline Da Silva Ferreirová postupuje do čtvrtfinále přes Rio Watariovou (JPN).
Zsanett Nemethová (HUN) prohrává 2:12 s Guzel Maňjurovou (KAZ) 2:12.
Annabel Aliová (CMR) je po výhře 6:0 nad Jarimir Weffer Guanipovou (VEN) další čtvrtfinalistkou.
Čang Feng-liou (CHN) doslova přetlačila svou soupeřku, Epp Maeovou (EST) a po výsledku 6:4 postupuje do čtvrtfinále.
Ve třetím dnešním osmifinále vítězí Erica Wiebeová (CAN) nad Mariou Selmaierovou (GER) 5:0.
Vasilisa Marzaljuková (BLR) poráží Cynthiu Vescanovou (FRA) 5:0 a postupuje do čtvrtfinále.
V prvním osmifinálovém souboji prohrává Andrea Olaya Guiterrezová (COL) z americkou zápasnicí Adeline Grayovou 0:4.
Ve druhém kvalifikačním zápase prohrála Alla Čerkasovová (UKR) s Yasemin Adarovou (TUR) těsně 10:12.
Jekatěrina Bukinová (RUS) postupuje až po výhře na technické body.