OH - Zápas - Volný styl do 50 kg - semifinále (ženy) -  ONLINE PŘENOS -  6. srpna 2021   12:15

Volný styl do 50 kg - semifinále (ženy)

12:15 Semifinále - ženy

To je z tohoto přenosu vše. Za malou chvíli již startují zápasy o bronz a finále mužů do 74 kilogramů, které můžete sledovat ve vedlejším přenosu.
Konec
Druhé ženské semifinále se neslo v duchu mnohem atraktivnějšího, útočnějšího a bodovějšího zápasu. Ja-nan Sun první kolo proti Sarah Ann Hildebrandtové prohrála v poměru 1:7. V druhém poločase se ale vzchopila, soupeřce nepovolila ani bod, sama zaznamenal dvakrát dvoubodovou tehchniku, jednou jedno a jednou ještě čtyřbodovou a vyhrála 10:7.
První semifinále mělo hodně jasný výsledek. Zápas ani neskončil po základním čase. Stadnikova si dělala naděje, protože po prvním kole ji Susaki nasadila jen jeden jednobodový chvat. Ve druhém poločase ale Japonka ukázala neskutečný výkon, když během 47 sekudn zaznamenala "čtyřku" a tři dvoubodové chvaty. A díky tomu postupuje po výsledku 11:0 na rozdíl skóre do finále.
Začátek
Volný styl je společně se sportovním judem nejrozšířenější zápasnický styl na světě. Popularitu postupně nabýval po zařazení na olympijské hry v St. Louis v roce 1904. Na rozdíl od stylu řecko-římského (klasického) může zápasník útočit na jakoukoliv část soupeřova těla. Cílem zápasu ve volném stylu je dostat soupeře na lopatky, tak aby se dotkl oběma lopatkami současně žíněnky. Není-li tohoto cíle v průběhu utkání dosaženo, rozhodují body udělované rozhodčími za jednotlivé techniky (chvaty). Vyšší bodové hodnocení mají chvaty prováděné ze stoje, nižší potom chvaty prováděné v pokleku (v parteru).
Olympijské hry v pondělí nabídnou další soutěžní den ve wrestlingu, český zápase. Jedná se o jeden z nejtradičnějších olympijských sportů, který je součástí her od roku 1896 (pouze s výjimkou v roce 1900).
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 12:15.