OH - Zápas - Volný styl do 76 kg - finále (ženy) -  ONLINE PŘENOS -  2. srpna 2021   13:57

Volný styl do 76 kg - finále (ženy)

13:55 O medaile (Finále) - ženy
GER 1. A. Rotterová Fockenová
USA 2. A. Grayová
TUR 3. Y. Adarová
CHN 3. Č. Čchian

Konečný výsledek: Maria Adeline Grayová (USA) – Aline Rotterová Fockenová (GER) 3:7
Je to jasné! Aline Rotterová Fockenová je olympijsou vítězkou! Ve finálovém souboji totiž porazila Grayovou 7:3!
Minutu před koncem souboje o zlato se bodu dočkala i Američanka, která snižuje na 1:7.
Němka si jde pro zlato! Po dalším výpadu vede už 7:0.
Zápas bude pokračovat i do druhé poloviny. Rotterová sice útočila, ale dokázala přidat pouze body. V polovině finále vede 3:0.
Zatím je to hodně opatrné duel. Němka Rotterová se po dvou minutách dostala do vedení.
Na řadu přichází poslední duel dnešního programu. V souboji o zlato se utkají Maria Adeline Grayová z USA s Němkou Aline Rotterovou.
Souboje o bronz

Yasemin Adarová (TUR)
– Aiperi Medotová Kyzyová (KGZ) lopatkové vítězství
Čou čchien (CHN) – Hiroje Jamagawaová (JPN) lopatkové vítězství
I druhý souboj končí předčasně! Číňanka složila soupeřku na lopatky a udržela ji! Čou čchien tak získává bronz.
Další na řadě je souboj mezi Číňankou Čou čchien a domácí Japonkou Hiroje Jamagawaovou.
Tohle utkání bylo hodně rychlé! Adarová složila soupeřku a po minutě a půl boje si vysloužila bronz!
Prvním soubojem závěrečné kategorie dnešního dne bude střet Adarové a Kyzyové.

Yasemin Adarová (TUR) – Aiperi Medotová Kyzyová (KGZ)
Čou čchien (CHN) – Hiroje Jamagawaová (JPN)
Finále

Maria Adeline Grayová (USA) – Aline Rotterová Fockenová (GER)
Řecko-římský zápas je typ sportovního zápasu. Proti sobě stojí dva zápasníci. Cílem je poslat soupeře na lopatky, tak aby se současně dotkl oběma lopatkami žíněnky. V řecko-římském stylu se pak navíc nesmí útočit na nohy soupeře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 13:55.