ZOH - Curling - Ženy - odpolední program -  ONLINE PŘENOS -  16. února 2018   06:05

Ženy - odpolední program

Tímto se s Vámi zatím loučím a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Výsledky odpoledního programu
Dánsko – Kanada 9:8 (v extra endu)
Korea – Švýcarsko 7:5
Švédsko – OAR 5:4 (v extra endu)
I dnešní program curlingu žen vypověděl o tom, že turnaj žen bude velice vyrovnaný o čemž svědčí i fakt, že 2 ze 3 utkání poznaly vítěze až v extra endu. Každopádně vítězství do celkové tabulky si z dnešního programu připsaly týmy Dánska, Korey a Švédska.
11'
Dle očekávání Švédky získaly bod v extra endu a celé klání tak vyhrávají 5:4.
11'
Kanada nevyužila výhody posledního kamene a Dánky tak překvapivě získávají bod a vyhrávají dnešní klání 9:8.
10'
Očekávatelné se stalo skutečností. Olympijské sportovkyně z Ruska získaly v 10. endu bod. Tím pádem uvidíme extra end, ve kterém budou mít výhodu posledního kamene Švédky.
10'
Švýcarky získávají v posledním endu pouze bod a tak k radosti publika Korea vyhrává nad Švýcarskem 7:5.
10'
Tak zápas plný úžasu pokračuje. Dánky získaly v 10. endu 2 body a srovnaly na 8:8. V extra endu však bude Kanada disponovat posledním kamenem.
9'
Dánky odehrály bezbodový stav a ponechaly si tak výhodu posledního kamene, aby se ještě pokusily zvrátit stav 8:6 pro Kanadu.
9'
Švédkám se povedlo alespoň částečně vymést ze špatné situace dvěma body v devátém endu. Nyní budou proti sportovkyním z Ruska střežit v desátém endu náskok 4:3.
9'
Korejky nyní udělaly důležitý krok k vítězství. Získaly dva body a vedou 7:4. Musí být však stále na pozoru, jelikož výhodu posledního kamene mají Švýcarky.
8'
Ruští sportovci získali bod a vedou po osmém endu 3:2. Do desátého endu navíc budou mít výhodu posledního kamene.
8'
Švýcarky snížily jedním bodem v osmém endu na 5:4. V desátém endu však budou mít výhodu posledního kamene.
8'
Kanada v osmém endu získává další bod a vede již 8:6. V desátém endu navíc bude mít výhodu posledního kamene.
7'
Švédské hráčky srovnaly krok s ruskými a díky bodu v sedmém endu vyrovnávají skóre na 2:2.
7'
Domácí hráčky opět dostaly halu na nohy, když v sedmém endu získaly opět bod a navýšily vedení nad Švýcarkami na 5:3.
7'
Kanada nyní zastavila ohromný bodový přísun a v sedmém endu vytěžila pouze bod. Aktuálně tak vede nad Dánskem 6:7.
6'
Olympijští sportovci z Ruska získávají v šestém endu také bod a dostávají se do vedení nad Švédskem v poměru 1:2.
6'
Švýcarsko jedním bodem v šestém endu snižuje náskok Korey na 4:3.
6'
Drama na dánském kluzišti pokračuje. V šestém endu vybojovali Dánové 2 body a srovnávají tak drama s Kanadou na 6:6.
5'
Opatrný a vyrovnaný zápas mezi ruskými sportovci a Švédskem pokračuje. V pátém endu získávají Švédové bod a srovnávají na 1:1.
5'
Opravdu neskutečné utkání mezi Dánskem a Kanadou pokračuje. Kanada v pátém endu získává 4 body a jde do vedení 6:4.
5'
Korea přidává třetí bod v řadě a po pátém endu se tak dostává do vedení nad Švýcarskem v poměru 4:2.
4'
Korea i za hlasité podpory dobrovolnic od severních sousedů získává ve čtvrtém endu další bod a ujímá se tak vedení nad Švýcarskem 3:2.
4'
Olympijští sportovci z Ruska získávají ve čtvrtém endu první bod tohoto klání a vedou tak nad Švédskem 0:1.
4'
Dánsko získává jeden bod a po čtvrtém endu navyšuje vedení nad Kanadou na 4:2.
3'
Mezi Švédskem a Olympijskými sportovci z Ruska jsme stále neviděli bodovaný end. V tomto zápase je evidentně taktika až na prvním místě.
3'
Bez vedoucího týmu se zatím odehrává klání mezi Koreou a Švýcarskem, když za burácení Korea získala ve třetím endu bod a srovnala na 2:2.
3'
Tak tady se dějí věci. Po opatrném bezbodovém začátku jsme viděli jeden dvoubodový gem pro Kanadu a teď dokonce tříbodový úspěch pro Dánsko. Dánky tak vedou po třetím gemu nad Kanaďankami 3:2.
2'
V zápase mezi Švédskem a ruskými sportovkyněmi jsme neviděli bodovaný end ani nyní. Stav je tak stále 0:0.
2'
Dva body získávají Švýcarky a v zápase s domácí Koreou tak přebírají vedení. Korea – Švýcarsko 1:2 po 2. endu.
2'
Kanaďanky získávají dva body a po druhém ende se tak dostávají do vedení nad Dánskem 2:0.
1'
První bod odpoledne si tak připisuje Korea, která měla v úvodním endu jeden kamen blíže středu než Švýcarsko.
1'
Bezbodový první end jsme viděli v zápase mezi Švédskem a ruskými sportovci.
1'
Viděli jsme první ukončený end odpoledního programu. Kanada ani Dánsko nedokázali bodovat a tak je jejich vzájemný duel se stejným skórem jak před čtvrt hodinou.
Všechny tři zápasy byly rozehrány.
Odpolední program
Dánsko – Kanada
Korea – Švýcarsko
Švédsko – OAR
Zdravím všechny příznivce tohoto sportu, který se nazývá curling. V tomto textovém přenose se podíváme na zoubek čtvrtému kolu ženského turnaje na letošních ZOH.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 06:05.