Oktagon MMA - Bojan Veličković - Emmanuel Dawa -  ONLINE PŘENOS -  19. června 2021   22:15

Bojan Veličković - Emmanuel Dawa

Vítěz: Bojan Veličkovič (TKO – zastavení z rohu Dawy)
05:00'
A do druhého kola se nepodíváme! Low kick Srba v posledních vteřinách nejspíš ublížilo vazům v koleni Francouze a doktoři ho dále nepouštějí!
05:00'
Konec 1. kola.
04:50'
A ten ho za odměnu přirazil k zemi a zmlátil.
04:40'
Dawa jen tak letmo zkusil chytit Srbovi nohy.
03:30'
Zatím je mnohem aktivnější Srb, ale Dawu to příliš netrápí.
02:30'
Oba borci nakopli motory na plné obrátky a je to jedna akce za druhou.
01:55'
Pěkná spodní od Veličkoviće.
01:30'
Dobrá zadní Dawy z obráceného gardu.
00:30'
Dawa se snaží taky kopat, jeho intenzita ale není ani blízko Srbovy.
00:10'
Bojan okamžitě posílá tvrdé low kicky.
00:00'
Začátek 1. kola.
Oba borce už máme v oktagonu, zápas je tedy na spadnutí.
Emmanuel „Papou Lele“ Dawa (9-4-0)

Šestatřicetiletý Francouz se dlouho potácel neznámými organizacemi. Ačkoliv je čtyřnásobným MMA šampionem Francie, nějaká větší pozvánka mu dlouho unikala. První vlaštovka přišla v roce 2018, kdy se mohl předvést v M-1, v první minutě třetího kola byl ale poslán k zemi Ivanem Bogdanovem a bylo po šanci. I přes to se ale zalíbil v Bellatoru, kde ho postavili proti Oliveru Enkampovi. Ani zde se ale labutí píseň nekonala. Švéd v poslední minutě prvního kola nasadil škrcení a bylo vymalováno. Do Oktagonu tak přichází Francouz s prohrou a bude zajímavé sledovat, co bude chtít dělat proti tak zkušenému soupeřovi.
Bojan „Srbská ocel“ Veličković (18-10-2)

Srbský matador toho ve své kariéře zažil hodně. Ze šampionátu své země se dostal přes organizaci RFA až do UFC. Tam se mu ale příliš nedařilo. Zapsal dvě výhry včetně debutového zápasu, ale také jednu remízu a tři prohry, a standardní smlouva na šest zápasů se tak už neprodloužila. Po konci na vrcholu se Bojan snažil usadit v americké Professional Fighting League, tam ale nedokázal vyhrát pouze v prvním zápase a po něm přišlo pět porážek a další remíza. Veličković se po dalším neúspěchu vrátil do rodného Srbska, kde se mu daří a poslední dva zápasy skončily výhrami.
Pokud zapomeneme na hranici mezi Českem a Slovenskem, jediný čistě zahraniční zápas hlavní karty přináší nabitá welterová divize, a nejde vůbec o neznámá jména! Srb Bojan Veličković se v kleci potká s Emmanuelem Dawou z Francie!
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 21:00.