WTA Praha -  ONLINE PŘENOS -  Barbora Strýcová : Kateřina Siniaková - 4. května 2017   13:27

3

Souboj dvou českých fedcupových reprezentantek trval 160 minut! Po velkém boji nakonec vítězí zkušenější Barbora Strýcová! Rozhodující moment utkání přišel za stavu 3:2 ve třetím setu, kdy Barbora čistou hrou sebrala Siniakové servis a následně utekla až na 5:2. Kateřina sice bojovala až do konce, ale žádné větší drama už Strýcová nedopustila.

Strýcová se v semifinále utká s Monou Barthelovou.
Konec zápasu
6:3
Tak tohle bylo hodně těsné! Kateřina Siniaková doběhla téměř ztracený míč a už se zdálo, že ho forhendem vrátila přesně na čáru. Strýcová ani neprotestovala, ovšem sudí z empiru se přišla osobně podívat na značku dopadu míčku a rozhodla, že se jednalo o těsný aut. Barbora Strýcová tedy postupuje!
A-40
Strýcová si pomohla servisem a má třetí mečbol!
40-40
A pozor! Strýcová opět zahrála jen do autu a tento gem půjde přes shodu!
40-30
Ještě se bude hrát. Forhend Strýcové byl příliš dlouhý.
40-15
Barbora Strýcová má po chytrém dropshotu k dispozici dva mečboly!
30-15
Série výborných forhendů Siniakové. Ten poslední šel po lajně a Strýcová byla bez šance.
30-0
Další jedovatý servis. Siniaková opět nedokázala returnovat.
15-0
Začala výborným servisem ven z kurtu.
5:3
Strýcová jde servírovat na postup do semifinále.
5:3
A na závěr gemu ještě prasátko, za které se Siniaková Barboře omlouvá.
0-40
Siniaková šla po křížném bekhendu na síť a následně hrála jednoduchou smeč.
0-30
Return Strýcové se do kurtu nevešel.
0-15
Siniaková si už nemůže dovolit zaváhat. Do gemu vstupuje úspěšně.
5:2
Konec přestávky, podávat bude Kateřina Siniaková.
5:2
Následuje přestávka a výměna stran.
5:2
Siniaková zariskovala při returnu a míč skončil v autu. Gem tedy získává Barbora Strýcová, který je krůček od semifinále turnaje.
40-30
U sítě teď byly obě hráčky a výhodu prvního úderu měla Siniaková. Umístila ho do protipohybu Strýcové.
40-15
Siniaková si naběhla na síť, ale Strýcová ji poslala forhend pod nohy a má dva gemboly na 5:2!
30-15
Strýcová uhrála další i fiftýn.
15-15
Return Siniakové zamířil daleko za základní čáru.
0-15
Siniaková se nevzdává! Bekhendem po lajně změnila rytmus výměny a zasloužila si první fiftýn v gemu.
4:2
Barbora Strýcová brejkla soupeřku čistou hrou! Tenhle gem Siniakové vůbec nevyšel.
40-0
Tak tohle už může Kateřinu mrzet! Měla to výborně připravené, ale volej poslala do autu. Bude čelit třem brejkbolům!
30-0
Další moc dlouhý úder.
15-0
Siniaková přepálila forhend, který skončil za základní čarou.
3:2
3:2
3:2
Barbora Strýcová tuhle výměnu vydřela a uhrála si tento gem. Utkání se postupně změnilo v obrovskou bitvu!
40-30
Tohle forhend už Katka hrála z hodně těžké pozice a nedostala míč do vymezeného území.
30-30
Siniaková trefuje forhend po lajně a srovnává na třicet obě.
30-15
Siniaková načala Strýcovou křížným forhendem do rohu dvorce a po obranném úderu soupeřky hrála volej do zcela prázdného kurtu. Strýcová už na výměnu rezignovala.
30-0
Strýcová si opět připravila pozici pro útok servisem.
15-0
Servis na téčko a byť následný volej zamířil do míst, kde Siniaková stála, poslala rodačka z Hradce míč do sítě.
2:2
A dokonce eso! Čárový sice zahlásil aut, ale rychle přišla korekce od empirové sudí.
15-40
Také Siniaková se na servisu rozehrává. Vypadá to, že by mohla vyrovnat skóre.
15-30
Zápas trvá už 2 hodiny a 18 minut. Sledovali jsme velmi dlouhou výměnu, kterou rozhodla na svou stranu Siniaková. Finální smeč sice hrála v záklonu, ale nacpala míč do kurtu.
15-15
Prosadila se také Strýcová. Po jejím returnu zahrála Siniaková do sítě.
0-15
Siniaková začala na servisu přímým bodem.
2:1
2:1
2:1
Barbora Strýcová se na servisu konečně chytla a ujímá se ve třetí sadě vedení. Sledujeme podobný průběh jako ve druhém setu.
40-30
Dlouhá výměna od základní čáry, která skončila chybou Siniakové na forhendu. Strýcová otáčí skóre a má gembol.
30-30
A následně zahrála volej, u kterého byla soupeřka pozdě. Třicet obě.
15-30
Strýcové zafungoval styl servis – síť.
0-30
Další kiks Strýcové. Podávajícím hráčkám se ve třetí sadě zatím nedaří.
0-15
Dvojchyba Strýcové, která nyní baví diváky svými sebekritickými průpovídkami.
1:1
Strýcová si opravdu vzala ztracený servis zpět. Pokračujeme tedy za vyrovnaného stavu.
40-15
Siniaková zahrála forhend za základní čáru a Strýcová má dva brejkboly!
30-15
Tohle byla hodně dlouhá výměna. Poslední bekhend Strýcové končí na síti.
30-0
Strýcová útočí na rebrejk. Uhrála i další výměnu.
15-0
Ne, kraťasy nefungují. Fiftýn zadarmo pro Strýcovou. To myslím samozřejmě s nadsázkou, Barbora byla u sítě včas.
0:1
Kateřina se rozehrála a je i trpělivá. Nyní tak dlouho bušila do obrany soupeřky, až ji prorazila. Brejk hned na úvod setu!
15-40
První Strýcová odvrací. Siniaková hrála obranný forhend do autu.
0-40
Siniaková opět trefila nepříjemný return a má tři setboly hned na úvod setu!
0-30
Siniaková to začala trefovat! Krásný bekhend po lajně Strýcová nedoběhla.
0-15
Strýcová zahrála dlouhý úder po returnu Siniakové.
5:7
Kateřina Siniaková druhý set uzavírá a srovnává stav zápasu na 1:1! Drama tedy vyvrcholí třetí sadou.
30-40
Strýcová soupeřku prohodila a odvrací první setbol.
15-40
Kateřina Siniaková má k dispozici dva setboly! Strýcová vzteky mrštila raketou.
15-30
Strýcová poslala křížný úder do autu.
15-15
Siniaková kontruje nádherným bekhendem po lajně!
15-0
Strýcová zaskočila Siniakovou vítězným returnem!
5:6
5:6
5:6
Strýcová se vyhodila také a Kateřina Siniaková má opět výhodu brejku! Po přestávce bude moci set doservírovat.
30-40
První využit není, Siniaková se vyhodila.
15-40
Barbora Strýcová zahrála z bekhendu do pásky a Siniaková má dva brejkboly na 5:6!
15-30
Siniaková se snažila prohodit Strýcovou, ale netrefila se do kurtu.
0-30
Strýcová se snažila tlumit svůj úder, ale stejně míček spadl až za základní čáru.
0-15
Strýcová to měla dobře připravené, ale její forhend zastavila síť.
5:5
Kateřina Siniaková dva setboly nevyužila a naopak ztrácí svůj servis! Barbora Strýcová srovnává skóre.
A-40
A Strýcová má brejkbol! Zajistila si ho vítězným úderem.
40-40
Strýcová teď zahrála dva výborné forhendy. Vystřídala strany a do druhého rohu dvorce už se Siniaková dostat nemohla.
40-A
Siniakové se vyplatil přechod k síti po servisu a má k dispozici další setbol!
40-40
Tenhle míček z rakety Siniakové se nevešel do dvorce. Shoda!
30-40
Velmi dlouhá výměna. Strýcová se sice výborně bránila, ale poslední bekhend soupeřky, který mířil ven z kurtu, už nevzala. Setbol Kateřiny Siniakové!
30-30
Další aut Siniakové! Forhend zamířil do deblového koridoru.
15-30
Teď byla Kateřina příliš dlouhá.
0-30
Siniaková se dostala po servisu do tlaku a výměnu ukončila smečí na síti.
0-15
Siniaková vykročila úspěšně. Strýcová hrála do pásky.
4:5
4:5
4:5
Tenhle brejkbol už je využit a Kateřina Siniaková bude po přestávce servírovat na zisk druhého setu!
40-A
Čtvrtý brejkbol v řadě! Bekhend Strýcové skončil na síti a následně zamířila na zem raketa plzeňské hráčky.
40-40
Strýcová odvrací i další brejkbol! Forhendem po lajně zatlačila Siniakovou a na síti už pak ani nemusela hrát.
40-A
Třetí brejkbol Siniakové v tomto gemu! Strýcová na základní čáře chybovala.
40-40
Strýcová si ve výměně postupně připravila pozici pro útok a finální forhend zahrála na boční lajnu.
40-A
Delší výměnu od základní čáry Siniaková ukončila křížným forhendem na boční lajnu! Má další brejkbol.
40-40
Barbora zahrála výborný servis na téčko a poté přešla na síť, kde zahrála parádní stopvolej! Shoda.
30-40
Strýcová poslala další úder mimo kurt a bude čelit brejkbolu!
30-30
Siniaková donutila soupeřku běhat a forhend Strýcové skončil na síti.
30-15
Nyní ale trefila výborně servis.
15-15
Strýcová nacpala míček až do deblového koridoru. Po pauze dělá hodně chyb.
15-0
Return Siniakové končí na pásce.
4:4
Siniaková trefila dobrý servis a forhendem do rohu kurtu ukončila gem. Čistá hra!
0-40
Siniaková teď Strýcovou rozběhala a má tři gemboly.
0-30
Strýcová po pauze trochu vypadla z tempa. I další míček poslala do autu.
0-15
A Siniaková zahrála bekhend nízko nad zemí, kterým donutila soupeřku chybovat.
4:3
Kateřina Siniaková je zpět na kurtu. Zápas bude pokračovat.
4:3
A Barbora Strýcová využívá přestávku k poradě se svým koučem Krupou.
4:3
Siniaková si bere pauzu na ošetření a odchází do útrob areálu. Nakonec se jedná zřejmě o pravé koleno.
4:3
Následuje přestávka a výměna stran. Siniaková si zavolala k lavičce fyzioterapeutku a vypadá to, že se řeší nějaký problém se zády.
4:3
Stopboly by už Siniaková zkoušet neměla. Zase jen nahrála soupeřce, která tedy ukončila tento gem.
40-15
Siniaková hodně přepálila forhend a Strýcová má dva gemboly na 4:3.
30-15
Return Siniakové se nevešel do vymezeného území.
15-15
Empirová rozhodčí zahlásila Strýcové těsný aut. Fiftýn je připsán na stranu Siniakové.
15-0
Siniaková zahrála do sítě.
3:3
Tohle si Kateřina výborně uhrála! Po přípravném bekhendu následoval úder do druhého rohu dvorce. Je srovnáno.
40-A
Pěkná kombinace Siniakové. Bekhend po lajně následoval úspěšný stopvolej.
40-40
Bekhend Strýcové končí na síti, což vyvolalo typicky emotivní reakci plzeňské tenistky.
40-30
Příliš dlouhým forhendem daruje Siniaková soupeřce brejkbol!
30-30
Siniaková opět uspěla na síti. Její volej už Strýcová nedoběhla.
30-15
Jedna z delších výměn, kterou Strýcová ukončila parádním stopbolem. Ten přitom vytáhla z těžké defenzivy!
15-15
Nyní ale byla Siniaková úspěšná na síti. Tady je jedna z cest, kudy by se měla Kateřina vydat.
15-0
Strýcová využívá další chybičky své soupeřky.
3:2
3:2
3:2
Barbora Strýcová tenhle gem získává, byť v něm čelila brejkbolu. Opět se ujímá vedení.
A-40
Siniakové dnes snad ani jeden dropshot nevyšel! Strýcová byla u míčku včas a prohodila soupeřku.
40-40
Ten využit není. Křížný bekhend Kateřiny spadl do deblového koridoru.
30-40
Tentokrát zase trefila Siniaková ideálně dlouhý return a má brejkbol!
30-30
Ve výměně od základní čáry byla úspěšnější Strýcová, která donutila soupeřku k chybě úderem, který dopadl těsně před základní čáru.
15-30
Forhend Strýcové od základní čáry byl dlouhý. No, zajímavý stav pro Kateřinu.
15-15
Velmi dobrý return Siniakové. Strýcová byla nucena hrát do autu.
15-0
Return Siniakové spadl až za základní čáru.
2:2
Kateřina Siniaková sice prohrávala v gemu nula třicet, ale nakonec ho dopodávala do vítězného konce.
30-40
Eso Siniakové! Ta má tedy rázem gembol.
30-30
Další bekhendový winner z rakety Kateřiny. Ta je teď často nucena hrát tento typ úderu.
30-15
Tentokrát Siniaková bekhendem zabodovala. Míček dopadl k boční lajně.
30-0
Další chyba Siniakové na bekhendu.
15-0
Bekhend Siniakové končí na síti. Kateřina je někdy příliš netrpělivá.
2:1
2:1
2:1
Barbora Strýcová ukončila gem esem a dostává se ve druhé sadě do vedení.
40-30
Výborný return Siniakové. Ta se ještě udržela v gemu.
40-15
Tohle byla nádhera! Obě hráčky se sešly na síti, kde dokázaly zahrát neskutečné věci! Poslední míč pak hrála Strýcová do odkrytého kurtu.
30-15
Strýcová přešla po servisu na síť a volej otřela o boční lajnu.
15-15
Strýcová nezvládla úder po returnu soupeřky. Zřejmě ho uspěchala.
15-0
Siniaková vyhazuje svůj forhend.
1:1
Barbora Strýcová si bere ztracený servis zpět čistou hrou. Vyrovnáno!
40-0
Siniaková nezvládla stopbol. Strýcová má tři brejkboly!
30-0
Dvojchyba Siniakové.
15-0
Moc dlouhý úder Siniakové. Fiftýn tedy získává Strýcová.
0:1
Siniaková přešla na síť, prvním volejem zatlačila Strýcovou do obrany a další smeč už byla jednoduchá.
30-40
Strýcová zahrála příliš dlouhý forhend. Obě hráčky na začátku druhé sady hodně chybují. Siniaková má brejkbol!
30-30
Nyní chybuje zase Siniaková. Zahrála do sítě.
15-30
Strýcová chtěla hrát bekhend po lajně, je z toho však aut.
15-15
Bekhendový return Siniakové končil v autu.
0-15
První fiftýn druhého setu získává Siniaková.
0:0
Barbora Strýcová získala první set především díky skvělému nástupu, kdy rychle vedla už 4:0. Poté se už obě hráčky o gemy spíše tahaly, ovšem Strýcová sadu už dotáhla do vítězného konce. Teď je u její lavičky kouč Tomáš Krupa.
6:3
Barbora Strýcová tentokrát už končí první sadu! Siniaková poslala smeč do autu, což tak trochu dokumentuje její výkon v prvním setu.
40-30
První mečbol je pryč! Dlouho šlo o bekhendovou přestřelku. Když se Strýcová pokusila změnit rytmus forhendem po lajně, tak nedostala míček přes síť.
40-15
Teď už ano! Strýcová ukázala dobrý odhad, když pustila míček do těsného autu. Setboly to jsou hned dva!
30-15
Return Strýcové byl příliš dlouhý. Siniaková ji zatím k dalším setbolům nepouští.
30-0
Ne, nepřivodila. Její pohyb na kurtu je totiž nadále výborný. Strýcová doběhla volej soupeřky a potrestala ji úderem do odkryté části kurtu.
15-0
Strýcová po úderu upadla, nicméně fiftýn získává. Žádnou zdravotní újmu si snad nepřivodila.
5:3
Kateřina Siniaková bere soupeřce servis a ještě dramatizuje závěr prvního setu!
40-A
Strýcová udělala dvojchybu a to už její raketa pocítila tvrdost sparťanského kurtu. Brejkbol!
40-40
Siniaková ale bojuje! Přešla na síť a volejem ukončila výměnu.
A-40
Kateřina Siniaková bekhendem těsně minula roh dvorce. Strýcová má čtvrtý setbol!
40-40
Strýcová si pomohla servisem na téčko. Další shoda.
40-A
Siniaková se poprvé v utkání dostává na brejkbol! Ve výměně od základní čáry se udržela déle.
40-40
Nabíhaný úder Strýcové byl moc dlouhý. Tohle bylo těžké na trefení. Shoda.
40-30
Příliš dlouhý forhend Kateřiny Siniakové. Barbora Strýcová má setbol!
30-30
I druhý servis Strýcové měl kvalitu a Siniaková si neporadila s returnem.
15-30
Strýcová posílá míček do autu a Siniaková se dostává na zajímavé skóre.
15-15
Return Siniakové skončil za základní čárou.
0-15
Strýcová byla nyní moc dlouhá. Fiftýn tedy získává Siniaková.
5:2
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
5:2
Následuje přestávka a výměna stran. Za Siniakovou přišla na lavičku Helena Suková, tedy nová členka jejího realizačního týmu.
5:2
Strýcová posílá z forhendu míček do autu a Kateřina Siniaková se tedy ještě udržela v prvním setu.
40-A
Neskutečné, co dokázala Strýcová ještě vrátit! Na třetí volej Siniakové už ale nemohla dosáhnout ani ona.
40-40
Ještě se ale bude hrát. Siniakové vyšel přechod na síť.
A-40
Strýcová má k dispozici druhý setbol. Siniaková chybovala na bekhendu.
40-40
Stopboly na Strýcovou nefungují. Barbora byla na síti včas a forhendem poslala míč po lajně mimo dosah soupeřky.
40-A
Strýcová hrála z forhendu do deblového koridoru. Výhodu má opět Kateřina.
40-40
Těsný aut Siniakové. Shoda.
40-A
Siniaková si naběhla pro bekhendový volej a tentokrát to trefila parádně!
40-40
Ten je ale nevyužit. Strýcová pálí míč do sítě.
40-30
Křížný bekhend Siniakové končí v autu. Strýcová má setbol!
30-30
A už jsme na stavu třicet obě.
15-30
Tohle bylo od Siniakové naivní. Po zkrácení hry zamířila k síti a Strýcová ji v klidu prohazuje.
0-30
Siniakové zafungoval servis ven z kurtu.
0-15
Strýcová namířila pokus o prohoz mimo kurt.
5:1
Return Siniakové zamířil do sítě. Strýcová navyšuje skóre čistou hrou.
40-0
Barbora Strýcová kráčí k pohodovému zisku svého servisu.
30-0
Strýcová trefila servis přesně na čáru, poté i forhend přesně na čáru a Siniaková jen kroutí hlavou.
15-0
Siniaková se snažila Strýcovou prohodit, ale míček končí za boční lajnou.
4:1
4:1
4:1
Strýcová odehrála z bekhendu míček do pásky a Kateřina Siniaková tak uhrála vůbec první gem v tomto zápase.
40-A
Siniaková zamířila na síť a forhendový volej zvládla bezchybně.
40-40
Obrana Barbory Strýcové je neskutečná! Plzeňská hráčka běhala z jednoho rohu kurtu do druhého a nakonec zase přišla chyba Siniakové!
40-A
Siniaková si bekhendem do rohu dvorce připravila pozici pro útok a volej zvládla na jedničku. Má výhodu!
40-40
I Strýcová si neodpustila chybičku. Forhend, který už mohl být finální, poslala do pásky.
40-30
Strýcová naprosto dominuje. Míče se od ní odrážejí jako od zdi a SIniaková byla donucena k další chybě.
30-30
Výborná obrana Barbory Strýcové! Ta pak zahrála vysoký balón, po kterém se vrátila do hry, přešla do útoku a vše ukončila bekhendovým winnerem do protipohybu.
15-30
V autu skončil také křížný forhend Strýcové.
15-15
Do autu nyní zahrála Strýcová.
15-0
Siniaková se pokusila o kraťas, ale míček se snesl do sítě.
4:0
Return Siniakové dopadl za základní čáru. Barbora Strýcová pokračuje v krasojízdě.
40-15
Strýcová se dobře pohybovala po základní čáře a počkala si na další chybu soupeřky.
30-15
Strýcová si teď ale servisem pomohla a dvěma smečemi si zajistila fiftýn.
15-15
Tak tenhle return Siniakové byl ale famózní! Strýcová se jen otočila za míčkem.
15-0
Siniaková si s výborně bránící Strýcovou neví rady. Ukvapené údery pak posílá do autu, jako teď.
3:0
3:0
3:0
Teď jsme sledovali dlouhou výměnu, která skončila dalším nepřesným forhendem Siniakové. Barbora Strýcová zatím duelu vládne.
A-40
Siniaková zatím hodně chybuje. Nyní přepálila bekhendový úder. Brejkbol pro Barboru.
40-40
Dobrý servis Siniakové. Je tu shoda.
40-30
Ale Strýcové to vadit nemusí. Brejkbol má i tak.
30-30
Už to vypadalo na brejkbol pro Strýcovou, ale forhend Siniakové byl nakonec dobrý! Po zásahu empirové rozhodčí se bude výměna opakovat.
30-30
Siniaková hrála bekhend příliš nízko a poslala míček jen do sítě.
15-30
A hned je tu další. Return Strýcové se snesl do autu.
15-15
Po delší době získala fiftýn i Siniaková.
15-0
Siniaková zkusila stopbol, ale Strýcová byla u sítě včas a s následným těžkým volejem si už Kateřina neporadila.
2:0
Return Siniakové byl příliš dlouhý. Barbora Strýcová navyšuje skóre čistou hrou!
40-0
Strýcová si připravila pozici bekhendem po lajně a následný volej si už vychutnala.
30-0
Strýcová šla po kratší výměně ze základní čáry na síť a prohoz Siniakové pustila do autu.
15-0
Forhend Siniakové nebyl přesný, skončil v autu.
1:0
Výměna od základní čáry vyzněla pro Strýcovou! Ta tedy bere Siniakové servis, přestože ta měla gem skvěle rozehraný.
A-40
Siniaková zahrála do autu a Strýcová má k dispozici dokonce brejkbol!
40-40
A už je tu shoda!
30-40
Siniaková zasmečovala přesně do míst, kde byla připravená Strýcová, od jejíž rakety se míček odrazil do volné části dvorce.
15-40
Forhend Strýcové skončil na síti.
15-30
Siniaková tentokrát hrála těžký nabíhaný volej, ale trefila růžek kurtu!
15-15
Nyní došla Siniaková až na síť a volej hrála do odkryté části kurtu.
15-0
První výměna vyšla lépe Strýcové. Ta si na středu kurtu srovnala míč na forhend a zahrála vítězný úder.
0:0
Utkání zahájí na servisu Kateřina Siniaková.
Mona Barthelová si zajistila postup do semifinále a o její soupeřce rozhodne právě námi sledovaný zápas. Strýcová i Siniaková jsou již na kurtu, nyní probíhá los.
Utkání se hraje jako druhé v pořadí. Tím prvním je probíhající souboj mezi Camilou Giorgiovou a Monou Barthelovou.
Obě hráčky se dosud utkaly třikrát. Dva zápasy vyhrála Strýcová, jednou se radovala Siniaková. Ta přehrála svou zkušenější soupeřku právě v Praze před dvěma lety, ve čtvrtfinále zvítězila ve dvou setech 6:4, 6:2.
Barbora Strýcová:
O jedenáct let starší Strýcová je turnajovou trojkou. 18. hráčka světa to v Praze již potřetí dotáhla do čtvrtfinále, ale tentokrát by se ráda dostala ještě dále. Letošním maximem Strýcové jsou dvě semifinále, kam se probojovala Sydney a Bielu.

V Praze zatím neztratila ani set. V úvodním kole přehrála 6:4, 7:5 svou novou deblovou partnerku Julii Görgesovou a v osmifinále vyřadila po setech 6:3, 7:5 krajanku Lucii Hradeckou.
Kateřina Siniaková:
Dvacetiletá Siniaková je budoucností českého ženského tenisu. 39. hráčka žebříčku WTA letos vyhrála na okruhu svůj první turnaj. Podařilo se jí to hned na začátku roku, kdy triumfovala v čínském Shenzhenu. Tenistka s ruskou krví po otci si nedávno poprvé vyzkoušela i pozici fedcupové jedničky. V souboji s Američankami si z dvouher odnesla vyrovnanou bilanci 1:1 a v rozhodujícím deblu bohužel ve dvojici s Kristýnou Plíškovou nestačily na americký pár Matteková-Sandsová, Vandewegheová.

Na turnaji v Praze Kateřina absolvovala dva těžké třísetové zápasy. Nejprve zdolala 6:2, 4:6, 6:2 Danku Kovinićovou a ve středu otočila duel proti Natalii Vichljancevové – 4:6, 6:4, 6:4.

Letošní zápasová bilance – 12:8
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.