Sjezdové lyžování - Sjezd žen, Val Gardena -  ONLINE PŘENOS -  18. prosince 2018   12:30

30. Tiffany Gauthierová (FRA) +1,98
Vítězkou úterního sjezdu ve Val Gardeně se stala Slovinka Ilka Štuhecová, která porazila Italku Nicol Delagovou o 14 setin. Třetí skončila Ramona Siebenhoferová.

Ester Ledecká nenavázala na skvělý výsledek z Lake Louise a dnes obsadila až 29. místo. Jsou to ale další dva body do hodnocení Světového poháru.
Závod skončil.
46'
Poslední na startu byla keňská reprezentantka Sabrina Simaderová, jež závod nedokončila.
44,45'
Roni Remmeová a Rahel Koppová končí v poli poražených.
43'
Alexandra Colettiová z Monaka zaujala v cíli 39. místo.
42'
Greta Smallová byla nejpomalejší ze všech a je na poslední pozici.
41'
Jasmina Suterová je v cíli na 34. místě.
40'
Aleksandra Prokopjevová přebírá poslední místo, ztratila téměř tři a půl sekundy.
39'
Francouzka Piotová je až na posledním místě se ztrátou přes tři sekundy.
38'
Valerie Grenierová z Kanady zaujala v cíli 30. místo a bojuje alespoň o jeden bod.
37'
Patrizia Dorschová končí mimo bodované pozice.
36'
Nadine Festová je v cíli na dvanáctém místě se ztrátou 1,24 sekundy.
35'
Lisa Hörnbladová ze Švédska ztratila o jednu setinu víc a je na 24. místě.
34'
Norka Lieová se ztrátou 1,68 sekundy je v cíli na průběžném 23. místě.
33'
Rakušanka Christina Agerová zajela 21. nejrychlejší čas a vyjíždí si výbornou pozici pro bodované pozice.
32'
Anna Hoferová je na posledním bodovaném místě se ztrátou 2,39 sekundy.
31'
Margot Bailetová v cíli zaujala 28. pozici a bojuje o body do Světového poháru.
30'
Francesca Marsagliová se ztrátou 1,4 sekundy obsadila průběžné 14. místo.
29'
Ricarda Haaserová se do cílového prostoru dostala na průběžném dvanáctém místě.
28'
Laura Gaucheová z Francie nedokázala zajet dobrou jízdu. V cíli je až na 26. místě a je hodně zklamaná ze svého výkonu.
27'
Michaela Wenigová s vysokým startovním číslem zaznamenala pátý nejrychlejší čas a bojuje o velmi dobré body do hodnocení Světového poháru.
26'
Prisce Nuferové se nepodařilo stlačit ztrátu pod vteřinu a půl a dostává se do cíle se ztrátou 1,58 sekundy na šestnáctém místě.
25'
Alice Merryweatherová ze Spojených států se zařazuje v pořadí na 18. místo a odsouvá Ledeckou na dvacátou příčku.
24'
Elena Curtoniová z Itálie se do první patnáctky neprobojovala. Končí těsně za ní na šestnáctém místě.
23'
Meike Pfisterová z Německa je se ztrátou přes dvě vteřiny na dvacátém místě.
22'
Nina Ortliebová z Rakouska byla další startující závodnicí. Ale je také první, která závod nedokončila.
21'
Mirjam Puchnerová z Rakouska od druhého mezičasu držela výbornou rychlost a především moc nechybovala, což ji nakonec vyneslo páté místo.
20'
Jasmine Fluryová zajela ještě rychlejší čas a s mankem ve výši 87 setin je na 4. místě.
19'
Stephanie Venierová z Rakouska se do cíle dostala na skvělém čtvrtém místě! Nabrala sice ztrátu 1,16 sekundy, ale dokázala zaznamenat skvělý výsledek.
18'
Joana Hählenová ze Švýcarska nabrala na trati ztrátu přes 1,6 sekundy a je v cíli na třináctém místě. Ester Ledecká klesla na 15. příčku.
17'
Tina Weiratherová přebírá od Miradoliové sedmou pozici.
16'
Romane Miradoliová se řadí v cíli na sedmé místo se ztrátou 1,21 sekundy.
15'
Vítězka dvou sjezdů z této sezony Nicole Schmidhoferová tentokrát neuspěje, se ztrátou 1,20 sekundy je na šestém místě.
14'
Nicole Delago z Itálie se dostává na druhé místo se ztrátou pouhých 14 setin.
13'
Ilka Štuhecová ze Slovinska zajela parádní sjezd a s časem 1:22,81 zaujímá vedoucí pozici.
12'
Laurenne Rossová ze Spojených chybovala a ztratila přes dvě vteřiny a je poslední.
11'
Ragnhild Mowinckelová z Norska se ztrátou 1,04 zaujala šesté místo.
10'
Lara Gutová-Behramiová zajela druhý nejrychlejší čas a se ztrátou 67 setin se dělí o druhou pozici s Němkou Weidleovou.
9'
Na trať vyrazila Michelle Gisinová ze Švýcarska dojela do cíle se ztrátou 1,04 sekundy na pátém místě.
8'
Ester je v cíli se ztrátou 1,43 sekundy na průběžném šestém místě. Na to, jak skvěle začala, tak ve druhé polovině svahu několik chybiček znamenalo výrazný propad pořadím.
8'
Ale přichází chyba a ztráta se navyšuje... Poslední mezičas a manko vystoupalo přes sekundu.
8'
Mírná ztráta 34 setin na třetím úseku. Ledecká bojuje o velmi dobrý čas!
8'
Ester Ledecká vyrazila ze startu a na prvním mezičase vede o tři setiny!
7'
Skvělá jízda Ramony Siebenhoferová, která zajela v čase 1:23,32 nejrychlejší čas ze všech!
6'
Ani Tiffany Gauthierová nepředvedla zrovna ideální výkon, její jízda nebyla tak čistá jako od jejich předchůdkyň a do cílového prostoru dojela s mankem osmi desetin předposlední.
5'
Anna Veitheová z Rakouska zajela nejpomalejší jízdu ze všech a se ztrátou devíti desetin.
4'
Němka Kira Weidleová zajela jako první ze všech pod minutu a 24 vteřin. Dostává se do vedení o 27 setin.
3'
Corinne Suterová ze Švýcarska se do cílového prostoru dostala s drobnou ztrátou pěti setinek na druhém místě.
2'
Na trať vyrazila Rakušanka Tamara Tipplerová, která už od prvního mezičasu měla drobný náskok a do cíle se dostala o téměř půl vteřiny před Fanchiniovou.
1'
Nadia Fanchiniová z Itálie sjela svah v čase 1:24,74 a stanovila úvodní mezičasy.