O nás - kdo jsme a proč děláme Superlife závody | Superlife.cz | iSport.cz
Web o zdravém životním stylu
Jsme parta sportovních nadšenců kolem webu a projektu Superlife.cz, která zatoužila podělit se o svou radost z pohybu s ostatními. 

Zrodila se tak myšlenka uspořádat závod pro všechny milovníky běhu bez rozdílu věku nebo zkušeností. I když jsme s organizací závodů neměli doposud žádné zkušenosti, vrhli jsme se do toho po hlavě. Stálo nás to spoustu práce, kterou doprovázely neustálé obavy, zda všechno klapne tak, jak jsme si vysnili. Když jsme pak v den závodu viděli vaše úsměvy, zápal a nadšení podobné tomu našemu, měli jsme jasno. Chceme dál pokračovat v tom, co jsme začali.

Od organizování našeho prvního závodu uplynulo už pár let. Za tu dobu jsme získali spoustu nových zkušeností, některé obavy stále zůstávají. Nestane se nic nepředvídaného na trase? Budou všichni spokojeni? Ne vždy vše proběhne úplně dokonale, ale kvůli vám se snažíme stále zlepšovat a zajistit vše od zázemí až po fotky nejlépe, jak to jen dokážeme. Přijďte si s námi zaběhat, zafandit nebo zkrátka si jen popovídat a užít si přátelskou atmosféru našich závodů. Rádi vás uvidíme. Váš tým Superlife.cz.

Ředitel závodu: Marek Topinka, email: marek.topinka@cncenter.cz
Obchod, marketing: Marek Odstrčilík, email: marek.odstrcilik@cncenter.cz

Superlife závody

Superlife závody organizují lidé kolem webu Superlife.cz, dříve Rungo.cz. Jedná se o amatérské hobby běžecké, v budoucnu možná i cyklistické závody, které se konají v České republice. Doražte, protože běhání je skvělé pro zdraví, uvolnění od stresu nebo spalování kalorií.

Články odjinud