B. J. King Cup - 5. zápas -  ONLINE PŘENOS -  F. Abandaová, G. Dabrowská : D. Allertová, L. Hradecká - 8. února 2015   21:02

7 (2)

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.
Byl to ve druhém setu velký boj, ale nakonec se českému páru podařilo zdolat ve čtyřhře kanadský pár Abandaová – Dabrowská za hodinku. Především zkušenosti Hradecké dopomohly k tomuhle dílčímu úspěchu, který ovšem už o ničem nerozhodoval.
Konec zápasu
6-7
V setu vítězí Allertová, Hradecká.
2-6
Míček získává Abandaová, Dabrowská.
1-6
Hradecká s Allertovou si vytvořily mečbol!
1-5
Minibrejk si český pár vzal zpátky. Vede tak znovu o čtyři body.
1-4
Jeden minibrejk Češky ztratily. Situaci ale mají stále ve svých rukou.
0-4
Hradecká spolu s Allertovou mají nakročeno k vítězství. I tahle výměna patřila jim.
0-3
A další minibrejk pro český pár. Tie-break načíná opravdu tou správnou nohou.
0-2
Dobře. Češky na podání soupeřek získaly minibrejk.
0-1
Míček získává Allertová, Hradecká.
6:6
V gemu vítězí Allertová, Hradecká. Return Hradecké zamířil přesně na čáru. Abandaová pak chybovala. Češky mají ještě možnost rozhodnout utkání v tomhle setu.
30-40
Abandaová vyhodila úder do autu, najednou má český pár brejkbol!
30-30
Abandaová zaznamenala dvojchybu. Nezvládla tíhu okamžiku.
30-15
Allertová nakonec poslal míček do autu, Abandaová riskuje servis, co to jde.
15-15
0-15
Abandaová neměla dobré první podání, Češky toho využily.
6:5
Konec přestávky, podávat bude Francoise Abandaová.
6:5
Následuje přestávka a výměna stran.
6:5
V gemu vítězí Abandaová, Dabrowská. Allertová zaznamenala dvojchybu. Kanada se ujala vedení a Abandaová bude podávat na vítězství v tomhle setu. To je skvělý návrat tohoto páru, který prohrával už 2:5.
40-15
Allertová zase vyhodila míček do autu. Dva brejkboly pro Kanadu!
30-15
Allertová tloukla do soupeřek, ale neuspěla. Dabrowská nakonec zahrála vítěznou volej.
15-15
Allertová nyní často chybuje, teď usměrnila míček zase jen do sítě.
0-15
5:5
V gemu vítězí Abandaová, Dabrowská. Hradecká poslala return pouze do zámezí. Kanaďanky stvrdily brejk a prodlužují tohle utkání.
40-30
Allertová netrefila dobře obouručný bekhend.
30-30
Hradecká returnovala bekhendem přímo po lajně. Srovnáno.
30-15
Dabrowská parádně bojovala! Allertová jí neuzemnila svou smečí, až nakonec Hradecká smeč číslo dvě vyhodila do autu.
15-15
Abandaová udělala úkrok do prostředka, Hradecká si toho všimla a soupeřku prohodila.
15-0
Return Allertové byl dost špatný. Podání Dabrowské přitom nebylo zcela ideální.
4:5
Konec přestávky, podávat bude Gabriela Dabrowská.
4:5
4:5
V gemu vítězí Abandaová, Dabrowská. Tak se Češkám nepodařilo ukončit tenhle zápas. Kanaďanky využily druhý brejkbol, vůbec svůj první v celém zápase. A utkání tak bude pokračovat i nadále.
40-15
Dabrowská to nyní neudělala dobře. A její halfvolej se ani nedostala na druhou polovinu kurtu.
40-0
Allertová byla na síti zbrklá. Kanaďanky mají své první tři brejkboly!
30-0
Hradecká vyhodila svůj míček během prohozu do autu.
15-0
Souboj Dabrowská – Allertová na síti zvládla lépe kanadská tenistka. Vysloužila si potlesk.
3:5
V gemu vítězí Abandaová, Dabrowská. Allertová chybovala na síti. Z blízkosti poslala míček jen do sítě. Teď ale bude podávat na vítězství v zápase Hradecká.
40-30
Při podání Abandaové si Kanaďanky vytvořily brejkbol.
30-30
Češky srovnaly stav.
30-15
A i další podání bylo dobré. Abandaová servíruje velmi dobře.
15-15
Esem se nyní prezentovala Abandaová.
0-15
2:5
2:5
2:5
V gemu vítězí Allertová, Hradecká. Už jen opravdu málo zbývá českému páru od vítězství v téhle čtyřhře, která vůbec nic neřeší. Každopádně by Češky byly určitě rády, kdyby si připsaly na své konto i čtvrté vítězství.
30-40
30-30
Tohle byl parádní return Dabrowské! Allertová pak byla zatlačená do strany a Hradecká následně chybovala.
15-30
Míček skončil v síti, Kanaďanky snížily stav.
0-30
Dabrowská poslala míček pouze do zámezí.
0-15
Allertová s Hradeckou vytvořily obranný blok. A přes něj se Kanaďanky neprosadily.
2:4
V gemu vítězí Abandaová, Dabrowská. Osmnáctiletá Kanaďanka se hnula v pravý čas do středu a udeřila z voleje. Kanaďanky získaly svůj třetí gem v celém zápase.
A-40
Return Allertové skončil jen v autu.
40-40
Další aut Kanaďanek.
40-30
Abandaová zahrála smeč na síti. Allertová nedokázala zareagovat.
30-30
Kanaďanky vyrovnaly.
15-30
Abandaová na síti zahrála volej pouze do autu.
15-15
Dabrowská i s pomocí jestřábího oka získala přímý bod z podání.
0-15
Kanaďankám byl zahlášený aut.
1:4
1:4
1:4
V gemu vítězí Allertová, Hradecká. Bylo to s menšími problémy, ale přece se Češkám podařilo dotáhnout gem do vítězného konce. Jsou opravdu blízko vítězství. Když budou držet podání na své straně, mohl by zápas brzy skončit.
40-A
Hradecká si pomohla dobrým servisem, Abandaová returnovala do zámezí.
40-40
Hradecká nyní poslal míček jen za základní čáru. Trochu zbytečná chyba. Shoda.
30-40
Abandaová dobře returnovala, Hradecká pak bekhendem zamířila mimo dvorec.
15-40
Češky to zahrály dobře. Hradecká nakonec poslala za obě soupeřky lob a pak následovala snadná smeč.
15-30
Pohotový volej českých hráček.
15-15
Nyní Hradecká svůj úder vyhodila z kurtu.
0-15
Abandaová byla zatlačena na základní čáře, a to díky dobrému podání Hradecké.
1:3
V gemu vítězí Allertová, Hradecká. Češky využily hned svůj první brejkbol, mají tohle utkání plně pod kontrolou. Teď navíc bude podávat Hradecká. Chtělo by to brejk potvrdit.
15-40
Abandaová to myslela chytře, ale realizace nebyla dobrá. Allertová na síti udeřila. Dva brejkboly pro Češky!
15-30
Hradecká s Allertovou se ujímají vedení.
15-15
Abandaová poslal míček od základní čáru jen do zámezí přes celý dvorec.
15-0
1:2
1:2
1:2
V gemu vítězí Allertová, Hradecká. Parádním míčkem po lajně Allertová ukončila tenhle gem. Kanaďanky mírně kousaly, ale nakonec se brejkbolu nepřiblížily.
30-40
Allertová tvrdě podávala, return Kanaďanek skončil jen v autu.
30-30
Teď Hradecká zabrala a soupeřkám nedovolila přiblížit se brejkbolu.
30-15
Dvojchyba pro Allertovou. Podání střídá se skvělými a naopak s horšími chvílemi.
15-15
Hradecká byla možná příliš aktivní, Dabrowská pak zahrála dost zvláštní úder a uspěla.
0-15
Eso Allertové.
1:1
V gemu vítězí Abandaová, Dabrowská. Parádní kra'tas, na který Hradecká nestačila, znamená srovnání stavu v tomhle setu.
A-40
Allertová poslal snadný míček jen do sítě. Hradecká se jí snažila poradit ihned poté.
40-40
Ani třetí gembol Kanaďanky nevyužily! Hradecká parádně vytloukla bloky na Abandaové.
40-30
Dabrowská nahrála našim tenistkám na volej.
40-15
Abandaová šla na druhou stranu, takže díky tomu nemohla uspět. Češky snížily.
40-0
Že by čistá hra pro kanadský pár?
30-0
Jestřábí oko znovu využito, míček opravdu skončil v zámezí. Kanada vede o dva fiftýny.
15-0
Nečistě nyní zahrála míček Hradecká. Kanada se ujala vedení.
0:1
0:1
0:1
V gemu vítězí Allertová, Hradecká. První jmenovaná na síti předvedla dobrou hru a poslala míček přesně mezi dvě soupeřky. Češky stále na podání neomylné.
15-40
Teď se Češky dopustily chyby. Kanaďanky ještě snižují stav.
0-40
Abandaová poslala svůj return pouze do sítě.
0-30
Hradecká je zatím na podání neomylná.
0-15
0:0
Konec přestávky, podávat bude Lucie Hradecká.
0:0
1:6
V setu vítězí Allertová, Hradecká. Po zásluze se Češky ujaly vedení v tomhle zápase. Je vidět, že Abandaová ani Dabrowská nemají moc nahráno, co se čtyřhry týče. Naopak Hradecká na kurtu vyčnívá.
0-40
Češky mají tři setboly. Tenhle set prostě zvládají s bravurou.
0-30
0-15
Nakonec jestřábí oko potvrdilo aut Abandaové. Takže dvojchyba pro Kanaďanku.
1:5
V gemu vítězí Allertová, Hradecká. Skvěle to nyní udělala Hradecká, která oběhla, co mohla, a nakonec zahrála vítězný úder. Její zkušenosti jsou na kurtu dost znát.
30-40
15-40
Abandaová se snažila na síti zahrát volej, míček ale poslal jen do autu.
15-30
Tentokráte byla Dabrowská zdravě agresivní na síti. Kanada snižuje.
0-30
I druhá výměna tohoto gemu patřila českému páru.
0-15
Hradecká ukázala rychlé nohy, díky tomu mohla Allertová následně uspět.
1:4
1:4
1:4
V gemu vítězí Allertová, Hradecká. Jestřábí oko Kanaďankám nepomohlo, třetí brejkbol už neodvrátily. Češky směřují v tomhle setu za vítězstvím.
30-40
Dabrowská dobře servírovala, Allertová poslala return do autu.
15-40
Hradecká si vzala jestřábí oko, to potvrdilo český aut.
0-40
Hradecká na síti zahrála zkušeně, Abandaová pak chybovala. Tři brejkboly pro český pár!
0-30
Abandaová dost mizerně zahrála volej na síti. Češky na ní vytloukly bloky.
0-15
1:3
V gemu vítězí Allertová, Hradecká. Return Dabrowské zamířil jen do sítě. Český pár potvrdil brejkbol.
40-A
Najednou má český pár gembol.
40-40
Allertová ale zase skvěle zapodávala a Hradecká jen pohodlně zasmečovala.
A-40
Abandaová parádně prohodila Hradeckou na síti. Další brejkbol pro Kanadu.
40-40
Skvělé podání Allertové znamenalo úspěch. Hradecká pak na síti měla snadnou práci.
40-30
Tak pozor! Kanaďanky nyní mají brejkbol.
30-30
Nádherná výměna! Všechny čtyři mlátily do míčku, co to dalo, až tou poslední úspěšnou byla Abandaová.
15-30
Češky se ale zase ujaly vedení.
15-15
Dabrowská usměrnila svůj míček, kam potřebovala. Pěkná halfvolej.
0-15
1:2
Konec přestávky, podávat bude Denisa Allertová.
1:2
1:2
V gemu vítězí Allertová, Hradecká. Nakonec Abandaová zaznamenala dvojchybu, čímž nechala gem právě svým soupeřkám. Ty tak vstoupilo do tohoto utkání dost slušně.
30-40
Ani tenhle brejkbol díky skvělému servisu Abandaové využitý nebyl.
15-40
První brejkbol nebyl využitý, Češkám byl zahlášený aut.
0-40
Tři brejkboly má nyní český pár! Hradecká nyní zahrála míček zkušeně.
0-30
Dabrowská na síti chybovala, poslal míček jen do ní. Češky vedou o dva fiftýny.
0-15
1:1
V gemu vítězí Allertová, Hradecká. Nakonec české hráčky zaznamenaly čistou hru. Hradecká podávala opravdu velmi dobře, Allertová na síti skvěle asistovala.
0-40
Allertová nádherně vytloukla bloky u sítě! Zahrála parádní volej.
0-30
Hradecká zase dobře zapodávala, Allertová pak poslal míček z voleje, kam potřebovala.
0-15
1:0
1:0
1:0
V gemu vítězí Abandaová, Dabrowská. První gem lépe vyšel kanadským hráčkám. Byl to pro ně celkem snadný gem. Je jinak vidět, že oběma párům dělá trošku problém spolupráce.
40-15
Hradecké se nepodařilo prohodit Abandaovou, Kanaďanky se ujaly vedení o dva fiftýny.
30-15
Dabrowská nyní zahrála vítězný míček.
15-15
Tentokráte Hradecká seběhla k síti a zahrála vítězný míček.
15-0
0:0
Nakonec se čtyřhry neúčastní Fichmanová, ale Abandaová. České složení zůstává stejné, jak bylo předem nahlášeno.
Samozřejmě že tato čtyřhra se nakonec vůbec konat nemusí, pokud bude vše rozhodnuté a Česká republika udělá klíčový bod. Vše bude zaléžet na domluvě obou zúčastněných stran.
Pokud by Smitková ani Kar. Plíšková nedokázaly urvat rozhodující bod, muselo by se rozhodovat ve čtyřhře. Do té by měly zasáhnout Hradecká a Allertová, které by měly narazit na Dabrowskou a Fichmanovou. Zatímco české tenistky spolu ještě nikdy nehrály, Kanaďanky spolu absolvovaly pár domácích turnajů a jsou volbou číslo jedna pro svou zemi ve čtyřhře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.