Fed Cup -  ONLINE PŘENOS -  Alexsandra Sasnovičová : Coco Vandewegheová - 11. listopadu 2017   12:39

Ukončeno
Alexsandra Sasnovičová
23 let  174 cm  Bělorusko
0
4
4
Coco Vandewegheová
25 let  185 cm  USA
2
6
6
Přenos se aktualizuje automaticky

Coco Vandewegheová potvrdila roli favoritky, když v prvním gemu finále Fed Cupu předvedla brejk a úvodní sadu dopodávala. Ve druhém setu Američanka předvedla tři brejky, na dva z nichž Alexsandra Sasnovičová dokázala zareagovat a vzít si ztracené podání zpět, na třetí pokus už ji to ale nevyšlo a Coco Vandewegheová zvítězila 2:0 na sety (6:4 a 6:4).
Konec zápasu
4:6'
Alexsandra Sasnovičová se dokázala dostat do hry, jenže nabíhaný forhend vyhodila za základní čáru a Coco Vandewegheová posílá USA do vedení 1:0! Dokáže Bělorusko vyrovnat?
30-40'
Alexsandra Sasnovičová po fantastickém returnu hrála údery pod ostrými úhly, jenže poslední z pravé strany skončil těsně za základní čárou! Coco Vandewegheová má mečbol!
30-30'
Coco Vandewegheová se po returnu soupeřky z forhendu vyhodila za základní čáru – obě po třiceti.
15-30'
Alexsandra Sasnovičová dobře returnovala z forhendu ke vzdálenější levé postranní čáře a poté zahrála vítězný úder podél pravé postranní čáry.
0-30'
Coco Vandewegheové se ve správný čas vrací první podání a po servisu na téčko má osmé eso.
0-15'
Coco Vandewegheová podává na vítězství v prvním zápase finále a začíná dobře.
4:5'
Konec přestávky, podávat bude Coco Vandewegheová.
4:5'
Následuje přestávka a výměna stran.
4:5'
Coco Vandewegheová po dobrém podání zahrála tři razantní forhendy na základní čáru a poté bekhend, po kterém Alexsandra Sasnovičová poslala míč do sítě! Další brejk!
30-40'
Alexsandra Sasnovičová chtěla zahrát vítězný bekhend podél levé čáry, jenže ji minula a Coco Vandewegheová má brejkbol! Velké drama.
30-30'
Nádherná práce Coco Vandewegheové, která dobře returnovala, rozběhala svou soupeřku a poté zahrála vítězný diagonální forhend do pravého rohu! Druhý set je hodně vyrovnaný.
30-15'
Alexsandra Sasnovičová zareagovala na forhend soupeřky otřený o síť diagonálním forhendem k levé postranní čáře. Nikdo nevěděl, zda to byl aut či nikoliv, a tak se výměna opakovala. Alexsandra Sasnovičová dobře podala a bod rychle získala.
15-15'
Alexsandra Sasnovičová dobře podala a Coco Vandewegheová z bekhendu returnovala za základní čáru.
0-15'
Coco Vandewegheová na returnu dobře kombinovala forhend z bekhendem a Alexsandra Sasnovičová trefila síť.
4:4'
Alexsandra Sasnovičová brejkbol využívá a podruhé ve druhém setu si bere ztracený servis zpět! Coco Vandewegheová vedla v gemu 40:0!
A-40'
Coco Vandewegheová skvěle podala na téčko a poté zahrála dva údery s ideální délkou, jenže třetí už skončil v síti. Další brejkbol! Využije ho?
40-40'
Coco Vandewegheová trefila síť a musela podávat na druhý pokus. Poté z její strany přišla série čtyř bekhendů a obranný lob Alexsandry Sasnovičové, který dopadl vedle pravé postranní čáry do autu.
A-40'
Coco Vandewegheová dlouho tlačila, jenže z bekhendu trefila síť. Alexsandra Sasnovičová má brejkbol! Psychika nyní dostává zabrat!
40-40'
Alexsandra Sasnovičová na konci krásné a dlouhé výměny zahrála bekhend podél levé postranní čáry, zatímco Coco Vandewegheová forhend za základní čáru. Ze stavu 0:40 shoda!
30-40'
Coco Vandewegheová předvedla druhou dvojchybu.
15-40'
A opět musela jít zkušená americká tenistka přes druhé podání, tentokrát toho ovšem Alexsandra Sasnovičová využila. Coco Vandewegheová vyhodila míč z bekhendu za základní čáru.
0-40'
Coco Vandewegheová musela jít přes druhý servis, přesto Alexsandra Sasnovičová returnovala do sítě.
0-30'
Alexsandra Sasnovičová se dokázala dostat do hry, jenže Coco Vandewegheová hrála hodně agresivně a zahrála další bekhend do pravého rohu, ze kterého Alexsandra Sasnovičová poslala bekhend do sítě.
0-15'
Coco Vandewegheová předvedla po druhém podání bekhend do pravého rohu, po kterém Alexsandra Sasnovičová ze stejné strany zahrála míč do sítě.
3:4'
Konec přestávky, podávat bude Coco Vandewegheová.
3:4'
Následuje přestávka a výměna stran.
3:4'
Alexsandra Sasnovičová druhým esem ukončila další rychlý brejk a snížila z pohledu Běloruska na 3:4!
40-15'
Alexsandra Sasnovičová a její skvělé podání na téčko, které Coco Vandewegheová nedokázala vrátit.
30-15'
Alexsandra Sasnovičová dobře podala a poté zahrála krásný bekhend do levého rohu kurtu.
15-15'
Coco Vandewegheová předvedla skvělý return a Alexsandra Sasnovičová potřetí v zápase hrála míč téměř na kolenou, což mělo za následek chybu.
15-0'
Alexsandra Sasnovičová po druhém podání tak dlouho tlačila z forhendu do bekhendu Coco Vandewegheové, až ji nakonec udolala. Dobrá práce.
2:4'
Coco Vandewegheová skvěle podala na tělo své soupeřky, která z forhendu returnovala vedle pravé čáry. Třetí čistá hra v řadě a USA vede s brejkem 4:2.
0-40'
Coco Vandewegheová zaznamenala své sedmé eso a máme tu náběh na další čistou hru, třetí v řadě!
0-30'
Tentokrát už se Alexsandra Sasnovičová dokázala dostat do hry, jenže vzápětí se zbytečně vyhodila.
0-15'
Coco Vandewegheová dobře podala a Alexsandra Sasnovičová nedokázala míč z bekhendu vrátit do hry.
2:3'
Konec přestávky, podávat bude Coco Vandewegheová.
2:3'
Následuje přestávka a výměna stran.
2:3'
Alexsandra Sasnovičová také předvedla čistou hru a po ztrátě podání ho nyní udržela. Sníženo na 2:3.
40-0'
Alexsandra Sasnovičová si naběhla po podání k síti, kde neměla pozici připravenou a Coco Vandewegheová ji málem bekhendem podél levé čáry prohodila, jenže byl příliš dlouhý.
30-0'
A další dobré podání, po kterém Coco Vandewegheová returnovala pouze do sítě.
15-0'
Alexsandra Sasnovičová skvěle podala z pravé strany ven z kurtu a Coco Vandewegheová nedokázala míč vrátit.
1:3'
Coco Vandewegheová na druhý pokus skvěle podala na téčko, Alexsandra Sasnovičová se sice dostala do hry, jenže po krátké výměně poslala bekhend do sítě! USA potvrdilo předchozí brejk a ve ve druhém setu 3:1! Série brejků končí.
0-40'
Další úžasné podání! Coco Vandewegheová opět z pravé strany podala ven z kurtu a zaznamenala eso, jenže Alexsandra Sasnovičová si vzala jestřábí oko, které bylo úspěšné! Výměna se opakovala, americká tenistka ji ale stejně získala. Další náběh na první čistou hru.
0-30'
Coco Vandewegheová musela jít přes druhé podání, jenže Alexsandra Sasnovičová po krátké výměně trefila z bekhendu síť.
0-15'
Coco Vandewegheová z pravé strany fantasticky podala ven z kurtu a připsala si již šesté eso!
1:2'
Konec přestávky, podávat bude Coco Vandewegheová.
1:2'
Následuje přestávka a výměna stran.
1:2'
Je to tak! Coco Vandewegheová skvěle returnovala pod nohy Alexsandry Sasnovičové, která trefila síť! USA vede s brejkem 2:1.
15-40'
Alexsandra Sasnovičová minula forhend podél pravé postranní čáry a Coco Vandewegheová má dva brejkboly! Že by třetí brejk v řadě?
15-30'
Alexsandra Sasnovičová po returnu americké tenistky chybovala a Coco Vandewegheová chce brejkboly.
15-15'
Fantastická výměna z obou stran, ovšem s lepším koncem pro Američanku! Obě hráčky hrály údery pod ostrými úhlu, míč ale získala Coco Vandewegheová, která zahrála skvělý a vítězný diagonální míč k levé postranní čáře!
15-0'
Alexsandra Sasnovičová dobře podala a Coco Vandewegheová poslala míč daleko za základní čáru.
1:1'
Alexsandra Sasnovičová po returnu rozběhala Coco Vandewegheovou, která chybovala z bekhendu, když míč poslala do sítě! Běloruská tenistka si vzala ztracené podání rychle zpět!
40-15'
Alexsandra Sasnovičová zahrála krásný úder do pravého rohu, zatímco Coco Vandewegheová vysoký kopec, po kterém Běloruska zahrála vítězný forhend do levého rohu! Dva brejkboly!
30-15'
Coco Vandewegheová si pomohla prudkým podáním z pravé strany ven z kurtu, po kterém Alexsandra Sasnovičová z forhendu returnovala za základní čáru.
30-0'
Alexsandra Sasnovičová oplatila u levé postranní čáry své soupeřce dropshot, který Coco Vandewegheová nedokázala doběhnout!
15-0'
Coco Vandewegheová musela podávat na druhý pokus a nezvládla to. První dvojchyba USA.
0:1'
Konec přestávky, podávat bude Coco Vandewegheová.
0:1'
Následuje přestávka a výměna stran.
0:1'
Coco Vandewegheová skvěle returnovala z bekhendu a Alexsandra Sasnovičová nedokázala míč vrátit! Coco Vandewegheová předvedla i v úvodu druhého setu brejk a USA vede 1:0!
40-A'
Alexsandra Sasnovičová předvedla dvojchybu a Coco Vandewegheová má další brejkbol!
40-40'
Alexsandra Sasnovičová skvěle podala na téčko a poté zahrála razantní forhend do levého rohu. Shoda.
30-40'
Alexsandra Sasnovičová se vyhodila a také v úvodu druhého setu má Coco Vandewegheová brejkbol! Běloruska míč vyhodila z bekhendu.
30-30'
Coco Vandewegheová dobře vrátila míč do hry a Alexsandra Sasnovičová chybovala z bekhendu. Američanka zahrála fantastický bekhend k pravé čáře.
30-15'
Alexsandra Sasnovičová skvěle podala a Coco Vandewegheová nepředvedla ideální return, když ji běloruská tenistka zahrála do pohybu a podél levé postranní čáry zaznamenala vítězný úder.
15-15'
Coco Vandewegheová tentokrát dobře returnovala z forhendu pod nohy své soupeřky a Alexsandra Sasnovičová z bekhendu zahrála pouze do sítě.
15-0'
Coco Vandewegheová s hodně velkými problémy returnovala a Alexsandra Sasnovičová toho poté využila.
0:0'
Samozřejmě se jedná o vedení 1:0 v prvním setu úvodního zápasu finále Fed Cupu poté, co Coco Vandewegheová hned v prvním gemu předvedla brejk a poté úvodní sadu dopodávala, vyhrála ji 6:4.
4:6'
Coco Vandewegheová skvěle podala na téčko a Alexsandra Sasnovičová nedokázala míč vrátit. USA se ve finále Fed Cupu ujímá vedení 1:0!
15-40'
Alexsandra Sasnovičová se po druhém podání soupeřky dostala do hry, jenže po několika úderech trefila pásku. Coco Vandewegheová má dva setboly! První set pomalu finále končí.
15-30'
Coco Vandewegheová po dobrém podání zahrála dobrý forhend a Alexsandra Sasnovičová chybovala.
15-15'
Alexsandra Sasnovičová oplatila Američance úder zahraný pod ostrým úhlem a Coco Vandewegheová poté předvedla u levé postranní čáry bekhendový dropshot, který byl příliš krátký a skončil v síti.
0-15'
Coco Vandewegheová musela podávat na druhý pokus a servis ji vyšel. Míč nepříjemně vyskočil těsně před základní čárou a Alexsandra Sasnovičová nedokázala zareagovat.
4:5'
Coco Vandewegheová podává na zisk prvního setu.
4:5'
Konec přestávky, podávat bude Coco Vandewegheová.
4:5'
Následuje přestávka a výměna stran.
4:5'
Alexsandra Sasnovičová dobře podala a Coco Vandewegheová returnovala daleko za základní čáru.
40-30'
Alexsandra Sasnovičová po returnu soupeřky hrála opět téměř na kolenou, jenže situaci ustála a Coco Vandewegheová po delší výměně trefila z forhendu síť.
30-30'
Alexsandra Sasnovičová musela jít přes druhé podání, po kterém chtěla ihned zahrát diagonální forhend do pravého rohu, místo vítězného úderu je tu ale aut.
30-15'
Coco Vandewegheová velice dobře returnovala podél levé čáry a Alexsandra Sasnovičová chybovala.
30-0'
Bylo to o chlup, ale Alexsandra Sasnovičová zahrála po returnu soupeřky dobrý úder k základní čáře.
15-0'
Alexsandra Sasnovičová také umí dobře podat a Coco Vandewegheová trefuje na returnu pouze síť.
3:5'
Coco Vandewegheová odpověděla parádním podáním na téčko a po pátém esu drží brejk!
30-40'
Alexsandra Sasnovičová dobře returnovala a Coco Vandewegheová z bekhnedu trefila pouze síť.
15-40'
Coco Vandewegheová po dobrém podání zahrála jedovatý forhend do levého rohu, kam se sice Alexsandra Sasnovičová dostala, míč už ale vrátit nedokázala.
15-30'
Coco Vandewegheová podala ven z kurtu a poté si naběhla k síti, kde byla málem prohozena, nakonec ale zahrála skvělý stopbal.
15-15'
Alexsandra Sasnovičová se dostala do hry a tak dlouho tlačila z forhendu, až Coco Vandewegheová z bekhendu a levého rohu vyhodila míč za základní čáru.
0-15'
Coco Vandewegheová skvěle podala na téčko a poté zahrála vítězný forhend podél levé čáry. Alexsandra Sasnovičová běžela na úplně opačnou stranu.
3:4'
Konec přestávky, podávat bude Coco Vandewegheová.
3:4'
Zajímavost: Coco Vandewegheová je po druhém podání stoprocentní, když vyhrála 6 z 6 míčů.
3:4'
Následuje přestávka a výměna stran.
3:4'
Ano! Coco Vandewegheová sice byla ve hře, jenže Alexsandra Sasnovičová ji udolala. První set: 3-4.
A-40'
Alexsandra Sasnovičová dobře podala a po odvrácení brejkbolu má nyní výhodu. Sníží na 3:4?
40-40'
Alexsandra Sasnovičová zahrála razantní bekhend podél levé čáry a Coco Vandewegheová chtěla odpovědět stejnou mincí z forhendu, jenže byl příliš dlouhý.
30-40'
Hodně dlouhá výměna s rychlými údery, na jejímž konci Coco Vandewegheová zahrála krásný vítězný bekhend k levé postranní čáře a do rohu kurtu. Brejkbol pro americký tým!
30-30'
Další chyba. Alexsandra Sasnovičová po returnu americké tenistky tentokrát napálila síť.
30-15'
Coco Vandewegheová se opět dostala do hry a Alexsandra Sasnovičová po krátké výměně vyhodila bekhend do autu.
30-0'
První forhend Coco Vandewegheové na returnu dopadl přesně na základní čáru, druhý už byl ale dlouhý.
15-0'
Alexsandra Sasnovičová skvěle podala a Coco Vandewegheová nedokázala dobře returnovat.
2:4'
Alexsandra Sasnovičová byla ve hře, jenže po další rychlé a poměrně dlouhé výměně vyhodila z pravé strany forhend vedle vzdálenější levé čáry.
15-40'
Hodně rychlá a dlouhý výměna, na jejímž konci byl vyhozený bekhend Coco Vandewegheové.
0-40'
Také Coco Vandewegheová má náběh na čistou hru poté, co si připsala po podání na téčko čtvrté eso!
0-30'
Alexsandra Sasnovičová už byla ve hře, jenže vzápětí diagonální bekhend z levé strany vyhodila těsně vedle vzdálenější pravé čáry.
0-15'
Coco Vandewegheová z pravé strany fantasticky podala ven z kurtu a zaznamenala své třetí eso!
2:3'
Konec přestávky, podávat bude Coco Vandewegheová.
2:3'
Následuje přestávka a výměna stran.
2:3'
Alexsandra Sasnovičová tentokrát odpověděla na return bekhendem podél levé postranní čáry, po kterém Coco Vandewegheová trefila síť.
40-30'
Alexsandra Sasnovičová hrála po returnu své soupeřky míč téměř na kolenou a z forhendu trefila síť.
40-15'
Čistá hra z toho nebude. Alexsandra Sasnovičová dvakrát podala mimo a je z toho dvojchyba.
40-0'
Coco Vandewegheová chtěla zahrát čopovaný bekhend, jenže byl příliš nízký a skončil v síti.
30-0'
Další dobré podání v podání běloruské tenistky. Coco Vandewegheová z forhendu returnovala do autu.
15-0'
Alexsandra Sasnovičová skvěle podala na téčko a Coco Vandewegheová returnovala za základní čáru.
1:3'
Alexsandra Sasnovičová poslala bekhend do sítě a Coco Vandewegheová vede s brejkem 3:1.
30-40'
Další famózní podání a druhé eso v podání americké tenistky Coco Vandewegheové!
30-30'
Coco Vandewegheová tlačila, jenže poté chtěla zahrát vítězný úder podél levé čáry a z forhendu trefila síť.
15-30'
Vzápětí Coco Vandewegheová fantasticky podala na téčko a zaznamenala své první eso!
15-15'
Coco Vandewegheová na druhý pokus skvěle podala a poté zahrála parádní vítězný bekhend do levého rohu kurtu. Alexsandra Sasnovičová se natahovala marně.
15-0'
Coco Vandewegheová nedokázala na druhý pokus kvalitně podat a Alexsandra Sasnovičová toho využila.
1:2'
Američanky jsou nejúspěšnějším týmem ve Fed Cupu, když vybojovaly rekordních 17 titulů.
1:2'
Konec přestávky, podávat bude Coco Vandewegheová.
1:2'
Následuje přestávka a výměna stran.
1:2'
Alexsandra Sasnovičová na druhý pokus fantasticky podala na téčko a snížila z pohledu svého týmu na 1:2.
A-40'
Coco Vandewegheová si vzala jestřábí oko po podání soupeřky, jenže Alexsandra Sasnovičová trefila čáru. Bělorusko má výhodu a oba týmy dvě jestřábí oka.
40-40'
Coco Vandewegheová dobře returnovala a Alexsandra Sasnovičová poté vyhodila míč za základní čáru. Alison Hughesová ji vysvětlila, že jestřábí oko je zbytečné.
40-30'
Alexsandra Sasnovičová odpověděla prvním esem!
30-30'
Fantastická hra ze strany Coco Vandewegheové, která střídala strany a poté zahrála krásný vítězný diagonální forhend do pravého rohu!
30-15'
Coco Vandewegheová se opět dostala do hry a po sérii tří bekhendů slavila úspěch, jelikož Alexsandra Sasnovičová z forhendu zahrála do sítě.
30-0'
Coco Vandewegheová oběhala na returnu dva nebo tři míče a poté vyhodila forhend za základní čáru.
15-0'
Alexsandra Sasnovičová musela jít v úvodu třetího gemu přes druhé podání a Coco Vandewegheová se bekhendem podél pravé čáry dostala do hry. Alexsandra Sasnovičová ovšem zachovala chladnou hlavu a zahrála krásný vítězný úder k levé čáře, za kterým se Američanka pouze ohlédla.
0:2'
Další skvělé podání ven z kurtu. Coco Vandewegheová potvrdila předchozí brejk a USA vede nad domácím Běloruskem 2:0!
30-40'
Coco Vandewegheová skvěle podala z pravé strany ven z kurtu a poté na síti předvedla riskantní volej, který pod ostrým úhlem dopadl přesně k levé čáře. Jestřábí oko bylo zbytečné.
30-30'
Alexsandra Sasnovičová z forhendu hodně dlouho tlačila do bekhendu Američanky a poté chtěla zahrát vítězný úder podél levé postranní čáry, jenže ji těsně minula.
30-15'
Alexsandra Sasnovičová dobře returnovala a Coco Vandewegheová poslala vzápětí bekhend do sítě.
15-15'
Coco Vandewegheová musela jít opět přes druhé podání a z forhendu hodně dlouho tlačila. Alexsandra Sasnovičová se ovšem dostala do hry a předvedla pěkný dropshot, jenže Coco Vandewegheová míč doběhla a podél levé postranní čáry zahrála úder k základní čáře, po kterém Běloruska poslala míč do autu vedle pravé lajny. Nejhezčí výměna.
15-0'
Alexsandra Sasnovičová se po druhém podání soupeřky dostala do hry a Coco Vandewegheová na konci jedné z delších výměn poslala bekhend do sítě.
0:1'
Američtí fanoušci byli upozorněni, aby během výměny zbytečně nevykřikovali.
0:1'
Konec přestávky, podávat bude Coco Vandewegheová.
0:1'
Následuje přestávka a výměna stran.
0:1'
Coco Vandewegheová předvedla na returnu velice trpělivou hru a Alexsandra Sasnovičová poté chybovala. USA hned v prvním gemu finále získalo brejk a vede 1:0!
30-40'
První ze dvou brejkbolů Alexsandra Sasnovičová odvrací po povedeném prvním podání. Coco Vandewegheová returnovala do autu za základní čárou.
15-40'
Coco Vandewegheová z bekhendu skvěle returnovala pod nohy své soupeřky a Alexsandra Sasnovičová z bekhendu vyhodila míč daleko za základní čáru! Dva brejkboly pro USA!
15-30'
Alexsandra Sasnovičová po dalším dobrém podání chtěla zahrát vítězný bekhend k levé čáře, jenže její úder byl příliš razantní a skončil v autu.
15-15'
Alexsandra Sasnovičová krásně podala ven z kurtu a bekhendový return Američanky skončil v síti.
0-15'
Coco Vandewegheová se dokázala dostat do hry a po krátké výměně zahrála vítězný bekhend podél levé čáry.
0:0'
Alexsandra Sasnovičová je připravena na podání a finále Fed Cupu 2017 začíná! Bělorusko ve svém prvním finále usiluje o první titul.
0:0'
Utkání právě začalo.
Obě tenistky se již rozcvičují a přibližně za pět minut bude moci úvodní zápas finále Fed Cupu 2017 začít!
Oba národy už se jednou ve Fed Cupu potkaly, když v roce 2012 v prvním kole Světové skupiny II USA vyhrálo nad běloruskou reprezentací hravě 5:0.
Bělorusko poprvé v historii hostí finále Fed Cupu poté, co v semifinále během dubna vyřadilo po výsledku 3:2 Švýcarsko. Alexsandra Sasnovičová vyhrála oba zápasy dvouhry a Aryna Sabalenková přidala třetí a velice důležitý bod. USA si zahraje první finále od roku 2010 poté, co Coco Vandewegheová přispěla k triumfu svého týmu proti české reprezentaci třemi body. Semifinále se konalo v Saddlebrook Resort v Tampě ve státě Florida. Coco Vandewegheová a Bethanie Matteková-Sandsová se rozhodly, že budu pokračovat ve čtyřhře, aby se společně pokusily vyhrát ve Fed Cupu první titul od roku 2000. Uspějí Američanky?
Nadvláda českých tenistek ve Fed Cupu, který získaly třikrát v řadě, během nadcházejícího víkendu skončí. Ve finále se proti sobě totiž postaví Bělorusko a USA. Američanky naposledy vyhrály trofej pro vítěze Fed Cupu v roce 2010, když ve finále stejně jako o rok dříve porazily Itálii a obhájily titul. Bělorusko čeká obrovský svátek, finále si zahraje poprvé v historii.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.Klasická verze
Mobilní verze