WTA Miami -  ONLINE PŘENOS -  Su-Wei Hsieh : Karolína Plíšková - 24. března 2018   16:09

74

Z mé strany je to vše, děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek sobotního večera a budu se těšit opět někdy u tenisu na počtenou.
Karolína Plíšková dnes sehrála nadmíru vyrovnané utkání se Su-wej Sie, jež prokázala mnoho tenisové šikovnosti. Tchajwanka v první sadě dokázala snížit z 1:5 na 4:5, poté ale Češka set již dopodávala. Ve druhém dějství ale Sie výrazně dominovala a bleskově ji ovládla poměrem 6:1. O vítězce zápasu tak muselo rozhodnout až třetí dějství, v němž česká tenistka nevyužila vedení 5:3 ani prvních šest mečbolů, ale nakonec dokázala odpor houževnaté soupeřky zlomit v tiebreaku. Po 144 minutovém boji tak postupuje do osmifinále, v němž poměří síly se Zarinou Dijasovou.
Konec zápasu
6:7
A sedmý mečbol byl také mečbolem posledním! Karolína Plíšková dokázala ustát velmi dlouhou výměnu, na jejímž konci Su-wej Sie poslala čopovaný úder pouze do deblového koridoru!
4-6
Forhend Tchajwanky doplachtil až za základní čáru, Karolína Plíšková má k dispozici další mečbol!
4-5
I druhý minibrejk je minulostí, Plíšková se vydala na síť, zde ale nedokázala odehrát tvrdý úder soupeřky!
3-5
Česká tenistka o jeden z minibrejků přichází, neboť zaznamenala dvojchybu.
2-5
Plíškové opět mírně pomohlo prasátko, ale Sie se dokázala z nesnází dostat a donutila soupeřku k úderu do sítě.
1-5
Bekhend z rakety Tchajwanky doplachtil pouze do sítě, je zde další minibrejk!
1-4
Karolína Plíškové vynikajícím servisem potvrzuje minibrejk a zvyšuje své vedení v tiebreaku na 4:1!
1-3
Nyní ovšem Plíškové pomohlo prasátko, po němž soupeřka již nedokázala dostat míček na druhou stranu dvorce.
1-2
Tentokrát jestřábí oko již Češce nepomohlo, Sie snižuje na 1:2.
0-2
Plíšková parádním vítězným returnem získává první minibrejk!
0-1
Česká tenistka zahrála forhend přesně na základní čáru, což ovšem potvrdilo až jestřábí oko.
6:6
Return Karolíny Plíškové byl příliš dlouhý, Su-wej Sie srovnává na 6:6 a o vítězce zápasu bude muset rozhodnout tiebreak!
A-40
Sie skvěle přečetla záměr soupeřky a chytrým úderem do otevřené části dvorce si vypracovává další výhodu.
40-40
Forhend z rakety Sie zamířil pouze do deblového koridoru, je zde opět shoda.
A-40
Po přetaženém bekhendu Plíškové má Tchajwanka gembol.
40-40
Su-wej Sie se stále nevzdává a neuvěřitelnou defenzivou si vybojovala srovnání na shodu!
30-40
Plíšková si výborným volejem pod nohy soupeřky vypracovává šestý mečbol!
30-30
Čopovaný bekhend české tenistky byl příliš dlouhý.
15-30
Tchajwanka vyprodukovala bekhendovou nevynucenou chybu.
15-15
Sie přerušila výměnu a rozhodla si vzít jestřábí oko, to ale ukázalo, že míček z rakety Plíškové orazítkoval základní čáru.
15-0
Forhend Plíškové zastavila síť.
5:6
Konec přestávky, podávat bude Su-wej Sie.
5:6
Následuje přestávka a výměna stran.
5:6
A vzápětí přidává sedmé, kterým se v rozhodující třetí sadě ujímá vedení 6:5!
30-40
Plíšková si svým šestým esem vypracovává gembol.
30-30
Češka vítězným forhendem srovnává stav gemu.
30-15
Plíšková se vydala na síť, tam ale byla trefena míčkem.
15-15
Tchajwanka srovnává stav gemu vítězným returnem.
0-15
Sie sice doběhla volej Plíškové, ale míček do kurtu již usměrnit nedokázala.
5:5
Su-wej Sie z těžké pozice perfektně Plíškovou prohodila a srovnává stav rozhodujícího třetího setu na 5:5!
A-40
Češka returnovala pouze po čáře a nabízí tak Tchajwance gembol.
40-40
Su-wej Sie odvrací i pátý mečbol! Tentokrát donutila soupeřku k chybě bekhendem po čáře.
30-40
Zápas stále nekončí, česká tenistka z forhendu zamířila pouze do autu.
15-40
Dlouhá výměna vyústila v úder Tchajwanky do sítě a Karolína Plíšková má k dispozici další dva mečboly!
15-30
Sie snižuje parádním vítězným forhendem!
0-30
Plíšková returnem pod nohy donutila soupeřku k chybě.
0-15
Forhend Tchajwanky doplachtil pouze do deblového koridoru.
4:5
4:5
4:5
Forhend Karolíny Plíškové dopadl až za základní čáru a Su-wej Sie tak snižuje stav rozhodující třetí sady na 4:5!
A-40
Su-wej Sie si perfektním zkrácením hry vypracovává brejkbol!
40-40
Tchajwanka opět skvěle zareturnovala a následným vítězným forhendem znovu srovnala na shodu!
40-A
Sie z dobré pozice trefila pouze síť a bude čelit třetímu mečbolu.
40-40
Tchajwanka vynikajícím returnem donutila soupeřku k chybě, je zde shoda.
30-40
První z nich ale zůstane nevyužit, míček z bekhendu Plíškové nepřešel síť.
15-40
Karolína Plíšková se vydala na síť, kde si povedeným volejem vypracovala dva mečboly!
15-30
Plíšková bez problému doběhla zkrácení hry soupeřky, ale míček poslala až za základní čáru.
0-30
Su-wej Sie nyní začala kupit nevynucené chyby a je dva míčky od porážky.
0-15
Return Sie se do dvorce nevlezl.
3:5
Opatrná výměna vyústila v přetažený úder Su-wej Sie, Karolína Plíšková tak získává její servis a bude podávat na postup do osmifinále!
40-A
Po nevynucené forhendové chybě tchajwanské tenistky bude následovat třetí brejkbol Češky v tomto gemu.
40-40
Již se zdálo, že se Su-wej Sie vůbec nepovedlo zkrácení hry, ale Tchajwanka následně dokázala svou soupeřku krásným úderem prohodit!
40-A
Karolína Plíšková si parádním vítězným bekhendem vypracovává další brejkbol!
40-40
Delší výměna vyústila v aut Sie, je zde shoda.
A-40
Tchajwanka si vítěznou smečí vypracovává výhodu.
40-40
Ten zůstane nevyužit, míček z rakety Plíškové doplachtil až za základní čáru.
30-40
Sie vyprodukovala dvojchybu a nabízí své soupeřce brejkbol!
30-30
Ta ovšem returnovala pouze do sítě.
15-30
Tchajwanka přetáhla bekhendový úder a rýsuje se zde zajímavá příležitost pro českou tenistku.
15-15
Vzápětí ale odpovídá parádním zkrácením hry.
15-0
Plíšková z forhendu zamířila pouze do sítě.
3:4
3:4
3:4
Karolína Plíšková si opět pomohla výborným servisem a v rozhodující třetí sadě se ujímá vedení 4:3.
30-40
První z nich ovšem Tchajwanka odvrací vítězným forhendem přesně na čáru.
15-40
Češka si vítězným bekhendem vypracovává dva gemboly.
15-30
Plíšková znovu skvěle zaservírovala a nečinilo jí problém ukončit výměnu vítězným forhendem.
15-15
Tu ovšem napravuje vynikajícím servisem.
15-0
Česká tenistka zahajuje další gem na svém servisu dvojchybou.
3:3
Su-wej Sie po přetaženém returnu Karolíny Plíškové srovnává stav rozhodujícího třetího setu na 3:3!
A-40
Plíšková ve snaze o agresivní return trefila síť.
40-40
Gem ale bude pokračovat, Sie znovu nevynuceně chybovala z forhendu.
40-30
Míček se po returnu Plíškové do dvorce nevlezl.
30-30
Po nevyucené chybě Tchajwanky je v tomto gemu opět srovnáno.
30-15
Tentokrát byl bekhend Plíškové příliš dlouhý.
15-15
Plíšková ale vítězným bekhendem po čáře srovnává.
15-0
Sie výborným bekhendem po čáře donutila svou soupeřku k chybě.
2:3
2:3
2:3
Karolína Plíšková tvrdým forhendem donutila soupeřku k úderu do zámezí a jde v rozhodující třetí sadě do vedení 3:2.
30-40
Česká tenistka si třetím vítězným forhendem v tomto gemu vypracovává gembol.
30-30
Nyní se již příprava útoku Plíškové vydařila a po vítězném forhendu je v tomto gemu srovnáno.
30-15
Plíšková si dobře připravovala pozici k útoku, ale nakonec z forhendu zamířila až za základní čáru.
15-15
Češce se nevydařil forhend, který skončil v síti.
0-15
Plíšková vstupuje do gemu parádním vítězným forhendem.
2:2
Gem končí další forhendovou chybou Karolíny Plíškové, v rozhodující třetí sadě je srovnáno na 2:2.
40-30
Sie nevyšel čopovaný forhend, který zastavila síť.
40-15
Následně ovšem z forhendu chybuje a nabízí soupeřce dva gemboly.
30-15
Češka snižuje stav gemu vítězným forhendem.
30-0
Plíšková byla dobře umístěnými údery soupeřky donucena k chybě.
15-0
Česká tenistka na úvod gemu trefila pouze síť.
1:2
1:2
1:2
Return Su-wej Sie doplachtil až za základní čáru a Karolína Plíšková tak drží svůj servis a jde v rozhodující třetí sadě do vedení 2:1.
40-A
Češka si esem vypracovává výhodu.
40-40
Ten ovšem Plíšková odvrací vynikajícím servisem!
40-30
Tchajwanka si vítězným zkrácením hry vypracovává brejkbol!
30-30
Bekhend Sie se snesl do těsného autu.
30-15
Vzápětí ale přichází další dvojchyba.
15-15
15-0
Plíšková vyprodukovala na úvod gemu dvojchybu.
1:1
Return Plíškové se dvorce nevlezl, Su-wej Sie čistou hrou srovnává na 1:1.
40-0
Sie si vítězným forhendem vypracovává tři gemboly.
30-0
Česká tenistka přetáhla bekhendový úder.
15-0
Tchajwanka vstupuje do gemu na svém servisu dobře.
0:1
Následuje výměna stran.
0:1
Karolína Plíšková ukončuje tento gem esem a jde v rozhodující třetí sadě do vedení 1:0!
40-A
Češka tvrdým forhendem donutila soupeřku k chybě.
40-40
Tento gem je ale z pohledu Plíškové jako na houpačce, po skvělém momentu následovala laciná chyba.
40-A
Česká tenistka opět zahrála famózní volej a svou soupeřku zatím k brejkbolu nepouští.
40-40
Gem bude pokračovat, Plíšková zahrála pouze do autu.
40-A
Češka donutila dobře umístěnými údery soupeřku k úderu do sítě a má výhodu.
40-40
Plíšková opět trefuje síť, je zde shoda.
30-40
Tentokrát si česká tenistka počínala na síti s velkým přehledem a vítězným volejem si vypracovává gembol.
30-30
Bekhendový úder Plíškové skončil v síti, v tomto gemu je opět srovnáno.
15-30
Češka přidává své třetí eso v utkání
15-15
Následně ale Plíšková tvrdým úderem donutila svou soupeřku k chybě.
15-0
Sie vstupuje do druhé sady parádním vítězným forhendem po čáře.
0:0
Konec přestávky, podávat bude Karolína Plíšková.
0:0
6:1
Su-wej Sie končí tento set velmi dobrým servisem na tělo soupeřky a výsledkem 6:1 si vynucuje rozhodující sadu!
40-15
První ovšem zůstane nevyužit, Sie zahrála až za základní čáru.
40-0
Ani tentokrát nedokázala česká tenistka umístit return do dvorce a nabízí své soupeřce tři setboly!
30-0
Plíšková returnovala pouze do sítě.
15-0
Delší výměna vyústila v další příliš dlouhý úder české tenistky.
5:1
Karolína Plíšková byla u zkrácení hry příliš pozdě a míček odehrála pouze do sítě. Opět tak přichází o svůj servis a Su-wej Sie vede ve druhé sadě již 5:1!
40-0
Míček z rakety Plíškové zastavila síť, Tchajwanka má tři brejkboly!
30-0
Sie vítězným čopovaným úderem zvyšuje své vedení v tomto gemu.
15-0
Češka po dobrém servisu zahrála forhend daleko do autu.
4:1
4:1
4:1
Karolína Plíšková opět zahrála příliš dlouhý úder a Su-wej Sie tak ve druhé sadě nadále drží svůj servis a vede 4:1.
40-30
O první z nich se ale připravuje úderem do sítě.
40-15
Sie si ovšem parádním forhendovým úderem vypracovává dva gemboly.
30-15
Plíškové nyní výrazně pomohlo prasátko, po němž získala ve výměně převahu a zahrála vítězný úder.
30-0
Přestřelka od základní čáry byla ukončena přetaženým forhendem Plíškové.
15-0
Češka nedokázala vrátit servis soupeřky do dvorce.
3:1
Následně ale již Karolína Plíšková končí gem nekompromisní smečí a snižuje stav druhé sady na 1:3.
30-40
Plíšková nezvládla dostat volej přes síť a první gembol tak zůstane nevyužit.
15-40
Česká tenistka si dobře umístěným forhendem vypracovává dva gemboly.
15-30
Plíšková se díky dobrému servisu opět ujímá vedení v tomto gemu.
15-15
Tentokrát ale Tchajwanka již smeč soupeřky vrátila, čímž ji donutila k chybě.
0-15
Sie vrátila tvrdý forhend Plíškové, ale na následnou smeč již nestačila.
3:0
3:0
3:0
Karolína Plíšková trefuje pouze síť a Su-wej Sie tak potvrzuje brejk a vede ve druhém setu již 3:0!
40-15
Sie pokračuje ve velmi chytré hře a po dobrém zkrácení hry neměla problém zakončit výměnu vítězným úderem.
30-15
Tchajwanka zahrála krásný prohoz po čáře.
15-15
Plíšková ale vynikajícím returnem srovnává stav gemu.
15-0
Sie dvojicí dobře umístěných čopovaných úderů donutila soupeřku k chybě.
2:0
Česká tenistka udržovala soupeřku v trvalé defenzivě, ale nakonec poslala míček pouze do deblového koridoru a podruhé v utkání tak přichází o svůj servis!
40-15
První z nich ale odvrací parádním vítězným forhendem po čáře!
40-0
Karolína Plíšková opět trefuje z jednoduché pozice síť a bude čelit třem brejkbolům!
30-0
Sie zareturnovala své soupeřce přesně pod nohy a navyšuje své vedení v tomto gemu.
15-0
Češka si neporadila s vysokým míčem a poslala jej z velmi dobré pozice pouze do sítě.
1:0
1:0
Forhend Plíškové zastavila síť, Su-wej Sie na úvod druhé sady drží svůj servis a vede 1:0.
A-40
Sie rozběhala svou soupeřku a pomalejším úderem do rohu dvorce ji donutila k chybě.
40-40
Plíšková ale nedokázala umístit return do dvorce.
40-A
Tchajwanka vyprodukovala druhou dvojchybu v tomto gemu!
40-40
První brejkbol druhého setu zůstane nevyužit, forhend Plíškové byl příliš dlouhý.
40-A
Su-wej Sie se snažila tvořit hru, ale nakonec zamířila z bekhendu pouze do zámezí.
40-40
Forhendový úder Sie zastavila síť a je zde shoda.
40-30
O druhý se Tchajwanka připravuje sama, dvojchybou.
40-15
První gembol soupeřky ovšem Plíšková odvrací vítězným forhendem.
40-0
Česká tenistka returnovala pouze do sítě.
30-0
Forhend Plíškové doplachtil až za základní čáru.
15-0
Tchajwanka rotovaným úderem donutila soupeřku k chybě.
0:0
0:0
Následuje krátká přestávka.
4:6
Su-wej Sie returnovala pouze do sítě a Karolína Plíšková tak získává první set poměrem 6:4!
40-A
Plíšková si vítězným forhendem do protipohybu soupeřky vypracovává setbol!
40-40
Ten ovšem Češka odvrací vynikajícím servisem.
40-30
Forhend Karolíny Plíškové zastavila síť a je zde další brejkbol pro Su-wej Sie!
30-30
Tchajwanka dalším krásným úderem prohodila svou soupeřku, jež se vydala na síť.
15-30
Sie ovšem snižuje vítězným returnem umístěným do rohu dvorce.
0-30
Plíšková zaznamenala své druhé eso v utkání.
0-15
Tchajwanka returnovala pouze do deblového koridoru.
4:5
Konec přestávky, Karolína Plíšková bude podruhé podávat na zisk první sady.
4:5
4:5
Karolína Plíšková nyní returnovala pouze do sítě a Su-wej Sie tak snižuje na 4:5.
40-0
30-0
A následný return byl vskutku nepovedený a zamířil daleko mimo dvorec.
15-0
Return české tenistky byl příliš dlouhý.
3:5
Su-wej Sie zahrála vítězný return přesně na základní čáru, bere své soupeřce servis a snižuje na 3:5!
40-30
Plíšková výborně zaservírovala a následně neměla problém zahrát vítězný forhend do odkryté části dvorce.
40-15
Po dvojchybě Plíškové má Su-wej Sie dva brejkboly!
30-15
Bekhend české tenistky dopadl daleko za základní čáru.
15-15
Plíšková se vydala po servisu na síť, kde ale byla svou soupeřkou prohozena.
0-15
Return Tchajwanky dopadl těsně do zámezí.
2:5
Konec přestávky, Karolína Plíšková bude podávat na vítězství v prvním setu.
2:5
2:5
Karolíně Plíškové nevyšlo zkrácení hry a Su-wej Sie tak snižuje stav první sady na 2:5.
40-15
Sie si dobře umístěným servisem vypracovává dva gemboly.
30-15
Plíšková byla zahnána do defenzivy, odkud trefila pouze síť.
15-15
Nyní ovšem míček z rakety Plíškové dopadl až za základní čáru.
0-15
Hra české tenistky je zatím velmi přesná a Sie nedosáhla na další perfektní bekhend své soupeřky.
1:5
Karolína Plíšková tvrdým bekhendem donutila soupeřku k chybě, potvrzuje i svůj druhý brejk a vede v první sadě již 5:1!
30-40
Return Tchajwanky doplachtil až za základní čáru.
30-30
A následně vyrovnává prvním esem zápasu!
30-15
Plíšková snižuje stav gemu parádním vítězným volejem!
30-0
Sie chytře zkrátila hru a její soupeřka odehrála míček pouze do zámezí.
15-0
Česká tenistka vstupuje do gemu dvojchybou.
1:4
1:4
1:4
Su-wej Sie vrátila mnoho těžkých míčků, avšak když už se dostala do dobré pozice, tak netrefila dvorec. Karolína Plíšková tak podruhé bere své soupeřce servis a vede již 4:1!
40-A
Češka si vítězným returnem vypracovává další brejkbol!
40-40
Plíšková se snažila o agresivní return, ale páska vynesla míček do autu.
40-A
Po nepřesném bekhendu tchajwanské tenistky je zde další brejkbol!
40-40
Plíšková skvěle zareagovala na zkrácení hry a z těžké pozice umístila míček přesně do rohu dvorce.
A-40
Sie si vítězným forhendem vypracovává výhodu.
40-40
Tchajwanka z těžké pozice zahrála těsně za základní čáru a je zde shoda.
40-30
O první z nich se ovšem připravuje dvojchybou.
40-15
Su-wej Sie si vítězným forhendem vypracovává dva gemboly.
30-15
Return české tenistky nepřešel na druhou stranu dvorce.
15-15
Dlouhá výměna vyústila v úder Plíškové do sítě.
0-15
Češka se vydala na síť, kde dostala svou soupeřku pod tlak a výměnu zakončila vítěznou smečí.
1:3
Karolína Plíšková se v této výměně prezentovala skvělým pohybem a nakonec z defenzivy zahrála krásný vítězný bekhend po čáře. Nadále tak drží svůj servis a vede 3:1.
30-40
A dalším vynikajícím podáním si česká tenistka vypracovává gembol.
30-30
Plíšková si pomáhá kvalitním servisem, který soupeřka nedokázala vrátit do dvorce.
30-15
Nádherná výměna končí chytrým úderem Tchajwanky, kterým svou soupeřku, jež se vydala na síť, prohodila.
15-15
Po přetaženém bekhendu Sie je v tomto gemu srovnáno.
15-0
Tchajwanka vynikajícím forhendem donutila Češku k úderu pouze do sítě.
1:2
1:2
2:1
Return Plíškové zamířil až za základní čáru a Su-wej Sie tak snižuje na 1:2.
A-40
Vzápětí si ovšem opět vypracovává výhodu.
40-40
Sie ovšem po nepovedeném zkrácení hry gembol nevyužívá.
A-40
Forhend Plíškové dopadl do autu.
40-40
Češka ovšem vítězným returnem dotahuje na shodu.
40-30
Return Plíškové byl příliš dlouhý.
30-30
Tchajwanka z forhendu zamířila pouze do deblového koridoru.
30-15
Sie v pestré výměně donutila kratším úderem soupeřku k chybě.
15-15
Tentokrát ovšem síť zastavila i úder české hráčky.
0-15
Bekhend tchajwanské tenistky doplachtil pouze do spodní poloviny sítě.
0:2
Su-wej Sie zatím kupí nevynucené chyby a po další bekhendové nepřesnosti Karolína Plíšková potvrzuje brejk a vede 2:0.
15-40
Ani další return Tchajwanky si cestu do dvorce nenašel. Jsou zde dva gemboly.
15-30
Sie returnovala pouze do sítě.
15-15
Plíšková po dobrém servisu neměla problém umístit forhendový úder k čáře.
15-0
Tchajwanka ovšem zahajuje následující gem vítězným returnem.
0:1
0:1
Tak to byl hrozivý úvodní gem od Su-wej Sie, která hned na první brejkbol zahrála dvojchybu a ztrácí tak svůj servis.
0-40
Po další chybě Sie jsou zde hned na úvod tři brejkboly!
0-30
Tchajwanka zahrála bekhend až za základní čáru.
0-15
Plíšková vstoupila do zápasu vítězným forhendem.
0:0
Rozehrávka je u konce, zápas zahájí svým servisem Su-wej Sie.
Hráčky jsou již na dvorci a nyní probíhá pětiminutová rozehrávka.
Půjde o první vzájemný zápas těchto tenistek a v roli výrazné favoritky do něj bude vstupovat Karolína Plíšková.
Su-wej Sie

Dvaatřicetiletá Tchajwanka aktuálně figuruje na 63. místě žebříčku WTA, přičemž jejím maximem je 23. příčka z roku 2013. Su-wej Sie měla vynikající formu v úvodu sezony, kdy si zahrála semifinále v Aucklandu a osmifinále Australian Open. Na předchozím turnaji v Indian Wells došla z kvalifikace do druhého kola hlavní soutěže, kde nestačila na Carlu Suárezovou-Navarrovou. Nyní v Miami zatím dokázala bez ztráty setu přehrát Katie Boulterovou a Soranu Cirsteaovou.

Šestadvacetileté rodačce z Loun momentálně patří šestá pozice žebříčku WTA. Bývalá světová jednička na předchozích turnajích v Indian Wells a Dubaji došla shodně do semifinále, avšak v letošní sezoně ideální formu stále hledá. V Miami, kde obhajuje loňské semifinále, měla v úvodním kole volný los a následně poprvé v kariéře porazila Jekatěrinu Makarovovou.
Ve třetím kole turnaje Masters v Miami spolu poměří síly pátá nasazená Karolína Plíšková a Su-wej Sie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:05.