UFC - novinky, zápasy, výsledky ONLINE | iSport.cz

Kompletní přehled událostí

Zápasy

8.03. • 07:00
Israel Adesanya - Yoel Romero
14.03. • 20:38
Bruno Silva - David Dvořák
15.03. • 01:10
Kevin Lee - Charles Oliveira
10.05. • 05:30
Francis Ngannou - Jairzinho Rozenstruik
10.05. • 05:55
Henry Cejudo - Dominick Cruz
10.05. • 06:35
Tony Ferguson - Justin Gaethje
14.05. • 03:15
Michael Johnson vs. Thiago Moises
31.05. • 03:16
Mackenzie Dernová - Hannah Cifersová
31.05. • 03:37
Roosvelt Roberts - Brok Weaver
31.05. • 04:05
Billy Quarantillo - Spike Carlyle
31.05. • 04:40
Blagoy Ivanov - Augusto Sakai
31.05. • 05:17
Tyron Woodley - Gilbert Burns
7.06. • 04:20
Eddie Wineland - Sean O’Malley
7.06. • 04:41
Neil Magny - Anthony Rocco Martin
7.06. • 05:14
Aljamain Sterling - Cory Sandhagen
7.06. • 05:35
Raphael Assuncao - Cody Garbrandt
7.06. • 06:09
Amanda Nunesová - Felicia Spencerová
14.06. • 03:28
Jordan Espinosa - Mark de La Rosa
14.06. • 03:57
Andre Fili - Charles Jourdain
14.06. • 04:35
Charles Rosa - Kevin Aguilar
14.06. • 05:07
Karl Roberson - Marvin Vettori
14.06. • 05:32
Jessica Eyeová - Cynthia Calvillová
21.06. • 02:14
Jim Miller - Rosevelt Roberts
21.06. • 02:41
Belal Muhammad - Lyman Good
21.06. • 03:18
Raquel Penningtonová - Marion Reneauová
21.06. • 03:56
Josh Emmett - Shane Burgos
21.06. • 04:38
Curtis Blaydes - Alexander Volkov
28.06. • 02:15
Sean Woodson - Julian Erosa Vítěz: Julian Erosa (submise - D'Arce choke)
28.06. • 03:08
Bredan Allen - Kyle Daukaus Vítěz: Brendan Allen (na body - jednomyslně)
28.06. • 03:45
Gian Villante - Maurice Greene Vítěz: Maurice Greene (submise - arm triangle)
28.06. • 04:25
Mike Perry - Mickey Gall Vítěz: Mike Perry (na body - jednomyslně)
28.06. • 05:00
Dustin Porier - Dan Hooker Vítěz: Dustin Poirier (na body - jednomyslně)
12.07. • 03:41
Volkan Oezdemir - Jiří Procházka Vítěz: Procházka
12.07. • 04:20
Amanda Ribasová - Paige Vanzatová Vítěz: Ribasová
12.07. • 04:45
Jessica Andradeová - Rose Namajunasová Vítěz: Namajunasová
12.07. • 05:24
Petr Jan - Jose Aldo Vítěz: Jan
12.07. • 06:18
Alexander Volkanovskij - Max Holloway Vítěz: Volkanovski
12.07. • 07:13
Kamaru Usman - Jorge Masvidal Vítěz: Usman
16.07. • 04:11
Abdul Alhassan - Mounir Lazzez Vítěz: Lazzez
16.07. • 04:45
Molly McCannová - Taila Santosová Vítěz: Santosová
16.07. • 05:20
Jimmie Rivera - Cody Stamann Vítěz: Rivera
16.07. • 05:55
Tim Elliott - Ryan Benoit Vítěz: Elliott
16.07. • 06:31
Calvin Kattar - Dan Ige Vítěz: Kattar
19.07. • 02:13
Alexandre Pantoja - Askar Askarov Vítěz: Askarov
19.07. • 02:47
Ariane Lipskiová - Luana Carolinaová Vítěz: Lipskiová
19.07. • 03:08
Marc Diakiese - Rafael Fiziev Vítěz: Fizijev
19.07. • 03:48
Jack Hermansson - Kelvin Gastelum Vítěz: Hermansson
19.07. • 04:10
Deiveson Figueiredo - Joseph Benavidez Vítěz: Figueiredo
26.07. • 02:12
Chamzat Čimajev - Rhys McKee Vítěz: Čimajev
26.07. • 02:31
Alex Oliveria - Peter Sobotta Vítěz: Oliveira
26.07. • 03:02
Paul Craig - Gadžimurad Antigulov Vítěz: Craig
26.07. • 03:25
Carla Esparzaová - Marina Rodriguezová Vítěz: Esparzaová
26.07. • 03:57
Fabricio Werdum - Alexander Gustafsson Vítěz: Werdum
26.07. • 04:20
Mauricio Rua - Antonio Rogerio Nogueira Vítěz: Rua
26.07. • 04:56
Robert Whittaker - Darren Till Vítěz: Whittaker
16.08. • 04:00
Magomed Ankalajev - Ion Cuteleba
16.08. • 04:00
Jim Miller - Vinc Pichel
16.08. • 04:00
Ashley Yoderová - Livinha Souzaová
16.08. • 04:00
Chris Daukaus - Parker Porter
16.08. • 04:00
Felice Herrigová - Virna Jandirobaová
16.08. • 04:00
TJ Brown - Danny Chavez
16.08. • 04:20
John Dodson - Marab Dvalishvili Vítěz: Dvališvili (na body)
16.08. • 05:00
Herbert Burns - Daniel Pineda Vítěz: Pineda (TKO)
16.08. • 05:30
Junior Dos Santos - Jairzinho Rozenstruik Vítěz: Rozenstruik (TKO)
16.08. • 06:00
Sean O'Malley - Marlon Vera Vítěz: Vera (TKO)
16.08. • 06:30
Stipe Miocic - Daniel Cormier Vítěz: Miocic (na body)
30.08. • 03:00
Christian Aguilera - Sean Brady
30.08. • 03:00
Alex Caceres - Austin Springer
30.08. • 03:00
Polyana Vianaová - Emily Whitmirová
30.08. • 03:00
Zak Cummings - Alessio Di Chirico
30.08. • 03:00
Hannah Cifersová - Mallory Martinová
30.08. • 03:00
Maki Pitolo - Impa Kasanganay
30.08. • 03:12
Bill Algeo - Ricardo Lamas Vítěz: Lamas
30.08. • 03:51
Alexa Grassová - Ji Yeon Kim Vítěz: Grassová
30.08. • 04:27
Robbie Lawler - Neil Magny Vítěz: Magny
30.08. • 05:05
Aleksandar Rakić - Anthony Smith Vítěz: Rakić
6.09. • 01:45
Cole Smith - Hunter Azure Vítěz: Azure
6.09. • 02:05
Viviane Araujová - Montana De La Rosaová Vítěz: Araujová
6.09. • 02:23
Brian Kelleher - Ray Rodriguez Vítěz: Kelleher
6.09. • 02:43
Bartosz Fabinski - Andre Muniz Vítěz: Muniz
6.09. • 03:03
Michel Pereira Lima - Zelim Imadajev Vítěz: Lima
6.09. • 03:43
Ovince Saint Preux - Alonzo Menifield Vítěz: Saint Preux
6.09. • 04:19
Alistair Overeem - Augusto Sakai Vítěz: Overeem
20.09. • 01:40
Jordan Espinosa - David Dvořák Vítěz: Dvořák
20.09. • 02:14
Kevin Holland - Darren Stewart Vítěz: Holland
20.09. • 02:45
Mackenzie Dernová - Randa Markosová Vítěz: Dernová
20.09. • 03:13
Johnny Walker - Ryan Spann Vítěz: Walker
20.09. • 03:34
Chamzat Čimajev - Gerald Meerschaert Vítěz: Čimajev
20.09. • 04:05
Donald Cerrone - Niko Price Vítěz: Remíza
20.09. • 04:29
Colby Covington - Tyron Woodley Vítěz: Covington
27.09. • 02:45
Shane Young - Ľudovít Klein Vítěz: Klein
27.09. • 04:20
Hakeem Dawodu - Zubaira Tuchugov Vítěz: Dawodu
27.09. • 04:55
Ketlen Vieiraová - Sijara Eubanksová Vítěz: Vieiraová
27.09. • 05:28
Kai Kara-France - Brandon Royval Vítěz: Royval
27.09. • 05:55
Dominick Reyes - Jan Blachowicz Vítěz: Błachowicz
27.09. • 06:30
Israel Adesanya - Paulo Costa Vítěz: Adesanya
4.10. • 04:45
Dequan Townsend - Dusko Todorovic Vítěz: Todorović
4.10. • 05:10
Kyler Phillips - Cameron Else Vítěz: Phillips
4.10. • 05:35
Germaine De Randamieová - Julianna Penaová Vítěz: de Randamieová
4.10. • 06:10
Yorgan De Castro - Carlos Felipe Vítěz: Felipe
4.10. • 06:40
Holly Holmová - Irene Aldanaová Vítěz: Holmová
18.10. • 01:12
Thomas Almeida - Jonathan Martinez Vítěz: Martinez
18.10. • 01:48
Claudio Silva - James Krause Vítěz: Krause
18.10. • 02:21
Jimmy Crute - Modestas Bukauskas Vítěz: Crute
18.10. • 02:45
Katlyn Chookagianová - Jessica Andradeová Vítěz: Andradeová
18.10. • 03:10
Brian Ortega - Čan Sung Jung Vítěz: Ortega
24.10. • 20:20
Magomed Ankalajev - Ion Cutelaba Vítěz: Ankalajev
24.10. • 20:41
Lauren Murphyová - Liliya Shakirová Vítěz: Murphyová
24.10. • 21:11
Jacob Malkoun - Phillip Hawes Vítěz: Hawes
24.10. • 21:35
Alexander Volkov - Walt Harris Vítěz: Volkov
24.10. • 22:01
Robert Whittaker - Jared Cannonier Vítěz: Whittaker
24.10. • 22:43
Chabib Nurmagomedov - Justin Gaethje Vítěz: Nurmagomedov
1.11. • 00:12
Bobby Green - Thiago Moises Vítěz: Moisés
1.11. • 00:44
Kevin Holland - Charlie Ontiveros Vítěz: Holland
1.11. • 01:08
Maurice Greene - Greg Hardy Vítěz: Hardy
1.11. • 01:40
Andre Fili - Bryce Mitchell Vítěz: Mitchell
1.11. • 02:22
Uriah Hall - Anderson Silva
live

UFC

UFC je možná nejznámější světovou organizací provozující smíšená bojová umění (MMA). Sdružuje nejlepší bojovníky a organizuje akce po celém světě. 

Působí zde bojovníci se znalostmi bojových umění jako je box, judo, jiu-jitsu, zápas, muay thai a další, která patří mezi nejúčinnější umění v reálném boji.

První akce UFC se konala 12. listopadu 1993 v Denveru. Historický prvním šampionem UFC je Royce Gracie, který rovněž jako první v roce 2003 vstoupil  do síně slávy UFC. Cílem prvních akcí bylo identifikovat nejúčinnější bojová umění v boji mezi zápasníky z různých disciplín. V dalších akcích už se začaly objevovat techniky z více než jedné disciplíny, což dalo za vznik nového stylu boje, dnes známého jako MMA.

UFC má devět váhových kategorií a dlouhodobě prosazuje jednotná pravidla pro všechny zápasy MMA. Dodavatelem oblečení pro UFC je společnost Reebok. V počátcích bylo oblečení pro UFC velmi otevřené a v kleci se tak objevili i zápasníci kimonu. Dnes má oblečení jasně daná pravidla.

Z Čechů se v UFC objevil jako první Karlos Vémola, krátce po něm i Lucie Pudilová, která byla členkou organizace až do roku 2020. V letech 2014-2017 byl členem organizace i Viktor Pešta.

Aktuálně jsou členy UFC Jiří „Denisa" Procházka, DavidUndertaker" Dvořák a Makhmud Muradov.

Další ročníky
Ročník 2020
Ročník 2019
Ročník 2018
Ročník 2017
Další kola
Články odjinud


Články odjinud