0:0
Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera.
0:0
Po velmi vyrovnaném zápase se mohou radovat Rusové. Vletěli do zápase a velmi rychle si vzali pro sebe první sadu. To samé by se dalo říci o dalším setu z pohledu Polska. Vyrovnané hra začala být až ve čtvrtém setu, nakonec set dospěl až do tiebreaku, kde triumfovali ruští hráči. Především ve čtvrtém setu podával neskutečný výkon na útoku polský univerzál Bartosz Kurek. Rusové podali více týmový výkon a vítězí.

Oba týmy nyní mají po jedné porážce a v posledních zápasech se rozdělí konečné pořadí v základních skupinách.
13:15
13:15
Zápas končí! Čtvrtý setbol Rusové proměňují chybou hráče na podání. Lomacz nedal podání. Slavit tak dnes mohou Rusové.
13:14
Znovu není konec. Poláci bojují. Bakun nedal míč na zem a to trestá opět z hlavního kůlu polský celek.
12:14
Lomacz ubránil Volkova ze středu a Mika dává bod z hlavního kůlu. Trenér Alekno si bere ještě oddechový čas před koncem zápasu.
11:14
První setbol odvrací Kurek, který je v pátém setu neviditelný. Nyní ale budou útočit Rusové.
10:14
Čtyři setboly! Volkov byl o patro výše než právě Nowakowski a dává míč na zem.
10:13
Poláci snižují náskok. Nyní už Nowakowski položil mí kolem bloku středem sítě.
9:13
Je nejspíše rozhodnuto. Středem Poláci nedali bod a Kluka vytlouká blok polského týmu. Je tu ještě jeden oddechový čas.
9:12
Rusko si ale jde za vítězstvím. Teťuchin smečuje proti jednobloku přesně do kurtu.
9:11
Jen dva body rozdíl. Michajlov riskoval na podání a kazí.
8:11
Michajlov je bezchybný. Jeho útok končí přesně na lajně v diagonále.
8:10
Ale Polsko boduje po útoku z hlavního kůlu. Mika poslal míč po lajně do rohu.
7:10
Kurek na podání nic nezmohl, jeho tvrdé podání končí jen za základní lajnou.
7:9
Polsko je stále ve hře o vítězství. Kluka kazí podání.
6:9
Verbov dostal míč do hry po výborném podání. Mika měl na ruce bodovku, ale také nepochopitelně chybuje.
6:8
Skvělý útok středem sítě také na druhé straně a je sníženo.
5:8
Znovu Grankin, jeho nahrávku poslal na zem Volvič a přidává bod pro svůj tým.
5:7
Volvič promarnil velkou příležitost. Po výborném podání měl míč na ruce, ale trefil aut.
4:7
Grankin rozhodil nahrávku na bezblok pro Kluku a ten jen poslal míč na zem.
4:6
Znovu povedené podání, ale Kurek sestřelil útokem hráče poli a Polsko boduje.
3:6
Buszek nedal bod a to trestá útokem Kluka. Je to o tři body a Poláci si berou oddechový čas.
3:5
Bartosz Kurek snad po dvou setech dělá v útoku chybu. Nastřelil síť.
3:4
Rusko ale odpovídá smeči Volkova do třímetrové zóny.
3:3
Michajlov na podání. Na jedny ruce dostal míč Buszek a boduje.
2:3
Zkažené podání na straně polského týmu.
2:2
Kurek nedostává odpočinek v útoku, nyní boduje po útoku ze zóny číslo jedna.
1:2
Volvič na podání. Znovu Kurek, ale nyní už byli Rusové pozorní a Michajlov dává bod.
1:1
A jde hned na podání. Michajlov vytlouká blok po útoku po lajně.
1:0
Rusové začínají na podání. Kurek pokračuje v galapředstavení na útoku.
0:0
Začal pátý set.
25:22
Čtvrtý set skončil.
25:22
Zatím nejvyrovnanější set je u konce. Kurek dal i poslední bod v tomto setu. Uvidíme tak zkrácenou pátou sadu.
24:22
Volvič si sám přihrál a středem ještě prodloužil čtvrtý set.
24:21
Tři setboly! Kurek dává jeden bod za druhým! Nyní vytlouká blok soupeře,
23:21
Stále je do jen o dva body po zkaženém podání z polské strany.
23:20
Volkov dal dobré podání, ale Kurek si s tím poradil a vytlouká blok.
22:20
Michajlov dává ještě jeden bod ruského týmu po útoku z pozice univerzála.
22:19
Ale Polsko si jde pro čtvrtý set. Znovu to byl Kurek, který položil míč na zem smečí po lajně.
21:19
Teťuchin jako správný kapitán ještě drží svůj tým ve hře o čtvrtý set. Vytlouká blok.
21:18
Michajlov na podání. Ale do útoku se dostal Kurek a ten nyní nezkazí ani jeden balon.
20:18
Michajlov dal míč přes polský blok a dává svému týmu ještě naději.
20:17
Poláci unikají v koncovce setu. Teťuchin nedal míč přes síť a je to o tři.
19:17
Znovu Kurek v akci. Univerzál Polsko je nyní k neudržení.
18:17
Rusko snižuje. Kurek poslal podání jen do autu.
18:16
Kurek na podání. A Michajlov je také zablokován! Nowakowski si připisuje blok. Alekno si bere druhý oddechový čas.
17:16
Kluka podal o síť, Teťuchin měl bodovku, aje je zablokován Kurkem.
16:16
Teťuchin poslal míč z pipu lehce za blok a to platilo na obranu.
16:15
Oba týmy v pohodě útočí. Kurek dal míč možný ještě rychleji na zem než Michajlov.
15:15
Stále je do vyrovnané. Michajlov drží svůj tým dalším útokem po lajně.
15:14
Bod po bodu. Buszek dává míč kolem ruského bloku do diagonály.
14:14
Znovu kombinace do kůlu a boduje Michajlov, který smečoval do lajny.
14:13
Volkov se dotkl při přesunu do kůlu síti a je to bod pro Polsko.
13:13
Michajlov dostal míč rychle zpět, ale vše ukončil Teťuchin smečí kolem bloku.
13:12
Buszek smečuje velmi rychle z hlavního kůlu.
12:12
Grankin nahrál Volkovovi a ten smečuje přes blok.
12:11
To stejně kazí i Volvič. Jen to byl plachtící servis.
11:11
Kurek na servisu. Nyní z toho série nebude, hned jeho první podání končí v autu.
11:10
Polsko ale stále ve vedení. Kurek sestřelil v poli Volviče.
10:10
Drama ve čtvrtém setu pokračuje. Volvič nemá nyní konkurenci na středu sítě.
10:9
Polsko je ve vedení. Kluka byl v síti při útoku Kurka.
9:9
Mika nedal íč na druhou polovinu. K útoku se dostal Michajlov. Ten ještě ubránili Poláci, poté však přichází už útok Kluky, který boduje.
9:8
Michajlov jen odevzdal míč, ale chybuje nahrávač Polska při úderu.
9:7
Kurek byl pod tlakem, ale jeho smeč z hlavního kůlu tečoval blok.
8:7
Kluka nedal bod, ani na první pokus Michajlov. Na ten druhý už vytlouká blok polského týmu.
8:6
Teťuchin podával, ale jeho servis končí vedle.
7:6
Volkov nyní tvrdí muziku na středu sítě. Jeho útok se odrazil od země na tribunu.
7:5
Je to znovu o dva. Michajlov kazí své podání do sítě.
6:5
Rusové snižují. Je tu blok Volkova, neprosadil se Buszek.
6:4
Teťuchin měl těžkou pozici proti trojbloku, ale zvládl to.
6:3
Volvič na podání. Nowakowski dává velmi rychle míč na zem středem kurtu.
5:3
Po sérii Polska přichází bod pro soupeře. Kurek kazí podání do autu.
5:2
Znovu je to bod pro Polsko. Kurek měl míč na ruce a dává bod po odrazu od bloku.
4:2
Kurek stále na podání. Eso! Míč končí v rohu kurtu. Trenér Alenko si bere oddechový čas.
3:2
Třetí bod v řadě. Bieniek dává míč kolem blokujícího hráče a otáčí skóre.
2:2
Kurek zatlačil podáním. Z toho těžil on sám, když dává bodovku.
1:2
Nyní už bodují také Poláci. Kurek zarotoval míč za blok.
0:2
Další blok Volviče, tentokrát si počkal na středu na Bienieka.
0:1
Ruský tým začíná na podání ve čtvrtém setu. A dává také první bod. Mika je totiž zablokován Volvičem.
0:0
Začal čtvrtý set.
18:25
Třetí set skončil.
18:25
Další jednoznačný set! Znovu Kurek nedal míč na palubovku a poté i prohrál i souboj nad sítí.
18:24
Navíc je tu i blok na Kurka, který měl těžkou pozici proti trojbloku.
18:23
Rusová dávají důležitý bod. Michajlov smečoval do diagonály a boduje.
18:22
A už je to jen o čtyři body. Kluka byl zablokován Kurkem. Alekno si bere oddechový čas.
17:22
Volkov nedal míč na zem, ale Bieniek už ano. Polsko ještě bojuje.
16:22
Poláci ještě snižují. Kurek znovu proti jednobloku smečuje přesně do kurtu.
15:22
Teťuchin zatlačil podáním a Kluka dává bod přesně ze sítě. Poláci si berou ještě jeden oddechový čas.
15:21
Důležitý bod pro Rusko. Nowakowski chybuje na podání.
15:20
Nowakowski přišel na podání. Rusové měli problémy, ale Verbov zasáhl v poli. Nakonec boduje Bieniek.
14:20
Michajlov na servisu. Kurek dostal míč přesně pod ruku a dává bod po lajně.
13:20
Mika na podání. A jeho servis zastavila síť.
13:19
Buszek znovu na palubovce. A hned v útoku boduje po útoku přes prsty blokujících hráčů.
12:19
A také Volkov přidává bod! Nejdříve se vykryl a poté přidává úspěšnou smeč.
12:18
Znovu se opřel do míče Volvič, který byl trupem nad sítí.
12:17
Nyní se body pravidelně střídají. Kurek boduje po útoku z univerzálu.
11:17
Útok z pipu končí blokem polského týmu v síti.
11:16
Grankin na podání. Kurek po nahrávce jednou rukou proti jednobloku nemá problém dát bod.
10:16
Ale rozdíl zůstává šest bodů. Grankin hrál na druhou přes a dává míč na zem.
10:15
Desátý bod pro Polsko. Zkažené podání právě od Volkova.
9:15
Volkov se dostal snad poprvé v zápase ke smeči a využívá toho.
9:14
Podání o pásku, útok středem sítě a bod Bienieka.
8:14
Ale Rusko v pohodě ztrátuje. Ani polský Klos totiž nedal servis.
8:13
Poláci snižují. Také Michajlov se netrefil servisem do kurtu.
7:13
Teťuchin si nepřihrál nejlépe, ale vše si vynahradil v útoku a boduje.
7:12
Až nyní přichází bod pro Polsko. Chyba na podání od Volviče.
6:12
Série pokračuje. Mika nedal míč do kurtu a Rusové se radují.
6:11
Navíc přidává i přímý bod z podání a s polským týmem to nevypadá dobře ve třetím setu. Oddechový čas pro Poláky.
6:10
Polský tým neprošel středem sítě, Volvič zablokoval soupeře.
6:9
Kurek na podání. Ale znovu dává jen smečované podání jen do autu.
6:8
Mika měl volnou pozici ke smeči a dává útok do diagonály.
5:8
Dotek sítě na polovině polského týmu. Rusko nemusí ani útočit.
5:7
Polsko snižuje. Znovu měl ideální pozici Bieniek a nedal soupeřům šanci.
4:7
A je to už o tři body. Kurek měl těžkou pozcii a bod nedal. To se naopak povedlo smečaři Ruska.
4:6
Rusko je stále ve vedení o dva body. Volvič si poradil s nahrávkou.
4:5
Kurek vytlouká blok z hlavního kůlu.
3:5
Michajlov je zatím ve třetím setu stabilním článkem a dává další bod.
3:4
Také na druhé se útočí středem. Bieniek dává útok na palubovku.
2:4
Je tu první odskočení. Michajlov poslal bodovku velmi tvrdě do pole.
2:3
Třetí bod pro Rusko. Volkov neměl konkurenci na středu sítě.
2:2
Přetahovaná o každý bod pokračuje. Michajlov chybuje na podání.
1:2
Tuťuchin z nedobré pozice vybojoval bod po útoku jen za blok.
1:1
Volvič na servisu. Kurek dává míč velmi rychle na palubovku po útoku po lajně.
0:1
Třetí set začíná na podání Bartosz Kurek. Ale hned přichází chyba.
0:0
Začal třetí set.
25:16
Druhý set skončil.
25:16
Jednoznačný set také pro Polsko. Kubiak dostal nahrávku do hlavního kůlu a jen prostrčil míč blokem do volného místa ve středu pole.
24:16
Osm setbolů! Kurek měl nahraný míč na pozici univerzála a vytlouká blok.
23:16
Teťuchin chtěl hrát jen prsty přes, ale trefil jednoblok. Obrovská chyba.
22:16
Rusko snižuje, ale na obrat už je nejspíše pozdě. Kluka dal míč podél bloku na palubovku.
22:15
Kurek na podání. Bakun znovu nedal. Je sestřelen blokem Polska.
21:15
Navíc nyní nedal míč na zem znovu Bakun a to trestá Kurek, který se ve druhém setu rozehrál.
20:15
Po zkaženém podání Bakuna je to stále o pět bodů.
19:15
Kluka měl špatnou pozici ke smeči, ale úder do diagonály končí na lajně.
19:14
Devatenáctý bod přidává středem Bieniek.
18:14
Střídající Bakun jen odevzdal míč, ale chybuje také na druhé straně Mika.
18:13
Poláci jsou v klidu. Mika měl míč vysoko a vytlouká blok soupeře.
17:13
Kluka zasáhl v poli, poté i sám zaútočil a je to jen o čtyři body.
17:12
Rusko ještě dává bod po útoku ze zóny jedna. Konkrétně Michajlov.
17:11
Ani nyní se neprosadil Michajlov proti jednobloku a poté skládá míč na zem Kubiak. Alekno si bere druhý oddechový čas.
16:11
Michajlov v útoku zklamal a po přešlapu Kluky bodují Poláci.
15:11
Nyní už je to bod pro Polsko. Kurek v pravý čas dává bod útokem do diagonály.
14:11
Dva body v řadě pro Rusko. Kurek nedal proti dvojbloku a Volkov blokuje.
14:10
Rusko ještě bojuje o kontakt. Přímý bod z podání dává Michajlov.
14:9
Rychlá souhra na středu sítě a Volkov smečuje k lajně.
14:8
Poláci mají ale situaci pod kontrolou. Mika měl míč ideálně a vytlouká blok.
13:8
Nyní už bodují Rusové. Středem sítě dává bod Kluka ze zadní zóny.
13:7
Šest bodů náskok pro Polsko. Nyní se o to postaral Kurek, který z nevýhodné pozice vytloukl blok.
12:7
Kluka na servisu. Kurek znovu bez bodu. Rusové však nevyužili bodovku a to trestá Kubiak
11:7
Kurek na podání. Jeho servis končí jen v autu.
11:6
Souhra do hlavního kůlu na Miku a ten dává míč velmi rychle na zem.
10:6
Kluka nedal míč na zem, také Kurek neuspěl, ale na druhý pokus se již Kluka prosazuje.
10:5
Další bod pro polský tým. Verbov trefil míč jen hlavou. Vůbec neodhadl dráhu letu.
9:5
Volkov na podání. Kluka měl na ruce bodovku, ale z hlavního kůlu dává míč jen do autu. Challenge to potvrzuje.
8:5
Rusové ale nic nevzdávají. Další bod přidává zkažené podání.
8:4
Čtyřbodový náskok zůstává. Teťuchin servíruje jen do autu.
7:4
Kapitán Ruska na podání. Kurek znovu nedal a Kluka dává míč od bloku mimo hru.
7:3
Michajlov jen odevzdal míč, ale také Teťuchin blokuje Kurka.
7:2
Lomacz přidává přímý bod z podání a je to o pět.
6:2
Teťuchin nemůže ve druhém setu složit míč. Znovu si na něj počkal Kurek blokem.
5:2
Michajlov na podání. Bodují však Poláci. Míč končí jen v síti.
4:2
Rusku oddechový čas pomohl. Je tu zkažené podání Klose.
4:1
A už je to o čtyři. Nepřesný příjem poslal Grankin jen do autu. Vladimir Alekno si bere oddechový čas.
3:1
Poláci začínají tlakem. Kluka útočil z pipu jen do pásky.
2:1
Volkov mohl ukončit výměnu, ale útočí Teťuchin a je zablokován.
1:1
Rusové srovnávají. Při útoku Teťuchina byl polský blok v síti.
1:0
Druhý set začíná na podání ruský celek. Lomacz je zpět na palubovce. Kurek neprošel přes blok, ale boduje Klos.
0:0
Začal druhý set.
18:25
První set skončil.
18:25
Překvapivě jednoznačný set pro ruskou stranu končí po zkaženém podání polského týmu.
18:24
Michajlov na podání. Kurek nedal míč na zem k univerzálu, ani Klos nebyl úspěšný, až boduje Kubiak.
17:24
Sedm setbolů po útoku Grankina na druhou přes. To je představení ruského nahrávače.
17:23
Volvič na podání. Kubiak dostal míč na hlavní kůl a prosazuje se.
16:23
Rusové ale bleskově odpovídají, když chybuje na podání Mika.
16:22
Velmi dlouhá výměna končí až po útoku Teťuchina, který je zablokován na hlavním kůlu.
15:22
Bartosz Kurek na podání. Volvič se dostal k útoku středem a s přehledem boduje.
15:21
Kluka je vytlučený na hlavním kůlu a Poláci ještě snižují náskok svého soupeře. Přichází oddechový čas trenéra Alekna.
14:21
Kurek znovu bez bodu. Volvič se dotkl sítě při přesunu na hlavní kůl.
13:21
Nowakowski na place, ale boduje Volvič, který si našel místo na středu sítě.
13:20
Třináctý bod pro Polsko po útoku středem sítě. Boduje Bieniek.
12:20
První set je jasně v režii Rusů. Navíc přichází chyba na nahrávce od Lomacze.
12:19
Skvělá hra Rusů pokračuje. Michajlov dostal nahrávku na handu a vytlouká blok.
12:18
Kurek nedal, ale ani Michajlov není přesný v útoku. Polsko snižuje.
11:18
Jednoduchý bod od Grankina, který přitlačil soupeře nad sítí.
11:17
Znovu měl Michajlov bodovku, ale nyní nedal. Kurek už nechytal soupeře v síti.
10:17
Michajlov na podání. Bieniek nedal míč ne zem ze středu a to trestá Maxim Michajlov.
10:16
Už je to o šest! Grankin si nyní dovolil hodně. Z bodovky poslal míč z druhé přes velmi rychle na zem. Polsko si bere již druhý oddechový čas.
10:15
Náskok se stále udržuje. Zkažené podání také od Klose.
10:14
Buszek je na palubovce. Volvič kazí podání a Polsko po delší době boduje.
9:14
Pět bodů mají náskok. Michajlov pokládá další bodovku z pozice univerzála.
9:13
Ještě jeden bod v řadě. Kurek byl vykryt v poli a poté přichází útok Teťuchina, který dává bod.
9:12
Ruský tým dál odskakuje. Kubiak zaváhal nad sítí. Jeho smeč končí daleko v autu.
9:11
Dvoubodový náskok zůstává. Teťuchin přijmul i zasmečoval.
9:10
Nyní už boduje také polský tým, když Kurek položil míč po lajně velmi rychle na zem.
8:10
Ani Kurek nedává bod, poté přichází úder jen do bloku a Poláci si berou oddechový čas. Rusové mají náskok dva body.
8:9
Rusové jdou dokonce do vedení. Klos je na středu zablokován Volvičem.
8:8
Znovu tu byla kombinace do pipu, ale boduje až Teťuchin. Srovnáno.
8:7
Rusové snižují. Nyní se již do kurtu univerzál Polska netrefil.
8:6
Dvoubodové vedení po přímém bodu z podání od Kurka.
7:6
Grankin na podání. Útok z pipu byl pro Kubiaka velmi snadný.
6:6
Vyrovnaný úvod pokračuje i po zkaženém podání.
6:5
Výborně to provedl z kůlu Mika, který přehodil blok.
5:5
Volkov na podání. Výborně poté zasáhl v poli. Výměna pokračovala, ale přichází chyba na polské straně.
5:4
Rusová snižují. Grankin našel na hlavním kůlu Kluku a ten dává první dnešní bod.
5:3
Další nepovedené podání na kontě Teťuchin.
4:3
První útok Rusům nevyšel, ale ani Kubiak nedává po nesouhře míč ne druhou polovinu.
4:2
Michajlov na podání. Jeho servis ale končí jen v síti.
3:2
Klos na podání. Michajlov si poradil s nalepenou nahrávkou a dává bod.
3:1
Verbov nepřihrál přesně a je z toho přímý bod z podání.
2:1
Kurek se poprvé vyšvihl k útoku ze zóny číslo jedna a dává bod.
1:1
Znovu v útoku Teťuchin, ale nedal ani na druhý pokus. Michajlov také zklamal. Poté ale blokuje.
1:0
Úvodní podání mají na starost Poláci. Grankin si vybral pro první útok Teťuchina a ten ihned chybuje.
0:0
0:0
Hráči obou reprezentací už dokončují rozcvičení na palubovce. Za malou chvíli tak může zápas začít.
0:0

Polsko: Lomacz, Drzyzga – Kubiak (C), Kurek, Mika, Buszek, Bednorz – Klos, Nowakowski, Bieniek – Konarski – Zatorski
Trenér: Stephane Antiga

Rusko: Kobzar, Grankin – D. Volkov, Kluka, Teťuchin (C) – Aščev, A. Volkov, Volvič – Bakun, Michajlov, Ermakov – Verbov
Trenér: Vladimir Alekno

Rozhodčí: Fabrizio Pasquali (ITA) – Juraj Mokrý (SVK).
0:0
Polsko

Poláci se do Ria kvalifikovali jako vítězové světové kvalifikace, která probíhala v Japonsku. V ní si poradili s týmy jako Francie, Čína nebo Kanada, která na olympijském turnaji září. Ve Světové lize ale Poláci vůbec nepřesvědčovali. Z devíti zápasů vyhráli jen tři a to je na volejbalovou velmoc špatný výsledek. Jedna z výher však byla nad dnešním soupeřem, kterého Poláci porazili po ohromně vyrovnaném zápase 3:1, když jediný set, který ukořistili Jihoameričané skončil až výsledkem 38:36.

V Riu ale Poláci předvádějí výborné výkony. V prvním zápase si dal Egypt nejvíce dvacet bodů v jednom setu. Druhý zápas už byl vyrovnanější, ale i Íránci odešli poraženi, tentokrát v pěti setech. Proti výborně hrající Argentině se Poláci až překvapivě snadno dostali do vedení 2:0 na sety, poté ale přišel maratónský set, který vyvrcholil až za stavu 37:35 a tak i Argentinci se museli před polskou reprezentací sklonit.

Rusko

Obhájci zlatých medailí z Londýna se kvalifikovali do Ria z evropské skupiny. V ní si Rusové poradili ve finálovém zápase s týmem Francie, která má ve svém středu jednoho z nejlepších smečařů současnosti Earvina N'Gapetha. V minulém roce na Mistrovství Evropy to však tak slavné nebylo. Tým trenéra Alekna prošel bez ztráty bodu základní skupinou, ale ve čtvrtfinále podlehl skvěle hrajícím Italům. V letošním roce se ruští hráči představili jen ve Světové lize. V ní také neexcelovali. Ve velké konkurenci se nedostali ani do závěrečného play-off a s bilancí pěti výher a čtyř porážek zbylo na Rusko až šesté místo.

Z kádru, který vybojoval zlaté olympijské medaile je v týmu hned čtveřice hráčů. Nahrávač Grankin, kapitán týmu Teťuchin, zkušený blokař Alexander Volkov a univerzál Maxim Michajlov. V londýnském finále Rusové prohrávali již o dva sety, ale poté udělal trenér Alekno naprosto šílený, ale geniální tah, když postavil od třetího setu na post univerzála blokaře Dmitri Muserskiho. Od té chvíli Brazilci ztratili půdu pod nohama a hra se začala obracet. V rozhodujícím pátém setu již ruský tým dominoval na palubovce a po výsledku v tiebreaku 15:9 mohl slavit.

V prvním zápase v Riu si Rusové poradili s výběrem Kuby celkem přesvědčivě ve čtyřech setech. Druhé utkání už vůbec svěřencům trenéra Alekna nevyšlo. Proti výborně hrajícím Argentincům se nemohl dostat do hry Michajlov ani Grankin a Argentinci porazili obhájce zlatých medailí 3:1. Poslední zápasem si však Rusové spravili chuť, když porazili Egypt ve třech jednoznačných setech.