0:0
Já se s vámi loučím a přeji příjemné brzké ráno.
0:0
Čína nevstoupila do finále vůbec přesvědčivě. První set šel velmi jasně na srbskou stranu. Od druhého setu však začala podávat exkluzivní výkon čínská smečařka Tching Ču, která byla v útoku nezastavitelná. Naopak na druhé straně se přestalo dařit zkušené Brankice Mihajlovičové, které musela být v závěru zápasu dokonce střídána. Třetí a čtvrtý set byly Číňanky vždy o krok vpředu, ale Srbky vždy v závěru dokázaly zdramatizovat koncovku. Ta však patřila Číně a ta nyní může po vítězství 3:1 slavit!
25:23
Čtvrtý set skončil.
25:23
Čína je zlatá! Na podání přišla na podání Čchang Čang a Srbky si s tím neporadily. Míč se dostal jen na pásku a tak byla nekompromisní Ču. Ta dala míč rychle na zem a Čína může slavit!
24:23
Je tu první mečbol! Rašičová dává podání jen do zámezí! Nyní si bere oddechový čas Zoran Terzič. Jen jeden bod chybí čínskému týmu k zisku zlata!
23:23
Opět vyrovnáno. Boškovičová si připisuje bod po útoku do lajny z pozice univerzálky.
23:22
Čína je však znovu vpředu. Ču nyní sestřelila Ognjenovičovou smečí do lajny. Ta se však zvedá.
22:22
Drama pokračuje. 22:22. Proti trojbloku si poradila z hlavního kůlu Boškovičová.
22:21
Čína si však drží náskok. Opět Ču v permanenci. Na třetí útok již mladá smečařka dává bod.
21:21
Ale je vyrovnáno. Srbsko útočila, ale Rašičová nedala. Ču však je zablokovaná. Důležitý bod.
21:20
Čína ale už boduje a je o krok vpřed. Kdo jiný než Ču. Ta dává bod po útoku z hlavního kůlu.
20:20
A je vyrovnáno! Drama bude i v koncovce čtvrtého setu. Sü nyní smečuje jen do autu.
20:19
Srbsko je však v závěsu. Devatenáctý bod dává z vysoké nahrávky Busaová.
20:18
Čína si jde ale pro olympijské zlato. Dvoubodový náskok pro asijský tým. Znovu Sü dává bod.
19:18
A je to jen o bod. Sü nyní nedala bod a to trestá právě Veljkovičová středem sítě. Přichází oddechový čas pro Čínu.
19:17
Veljkovičová také na palubovce. Boškovičová smečuje úspěšně do diagonály.
19:16
Živkovičová přišla na podání. Ču měla dvě možnosti, ale boduje až Sü ze středu sítě.
18:16
Nyní je to bod pro každou stranu. Stevanovičová jen odevzdala míč, ten se však vrátil pro Boškovičovou a ta boduje.
18:15
Ale čínské volejbalistky přidávají bod po útoku středem sítě. Prosazuje se Jen.
17:15
Stále je to jen o dva body. Maleševičová vytlouká blok z hlavního kůlu.
17:14
Čína se přibližuje zlatu. Boškovičová měla na ruce další snížení, ale na trojblok si nepřišla.
16:14
Srbsko ještě žije. Boškovičová nedala, ale ani Ču si nepřišla na obranu Srbska. Poté již boduje Boškovičová.
16:13
Kritická chvíle pro Srbsko. Už je to o tři body. Rašičová nedala bod po útoku středem a Ču je dnes na útoku téměř stoprocentní.
15:13
Čína znovu odskakuje. Popovičová zazmatkovala na příjmu.
14:13
Ale poté přichází znovu Ču, která hraje přes srbský blok do zadní části kurtu.
13:13
A je srovnáno. Čang nedala bod po útoku z kůlu a poté boduje Rašičová.
13:12
Srbsko je ve hře. Busaová je na palubovce. Čína však chybuje na podání.
13:11
A je to už o dva body. Mihajlovičová poslala ulejvku jen do bloku.
12:11
Čína měla problémy s útokem jen do chvíle, než se míč dostal k Ču.
11:11
Opět je to stejně. Veljkovičová zachránila situaci na středu sítě.
11:10
Ognjenovičová nedala ne druhou přes a to trestá Ču vytlučeným blokem. Zoran Terzič si bere oddechový čas.
10:10
Čína nepouští soupeřky do náskoku. Ču smečuje přesně kolem bloku do kurtu.
9:10
Obě reprezentace se střídají ve vedení. Mihajlovičová dává bod po útoku za blok.
9:9
Opět je srovnáno ve čtvrtém setu. Nyní přichází podání jen do sítě.
9:8
A Čína jde do vedení po esu Ting.
8:8
Popovičová si poradila se smečí, ale Sü už smečuje do kurtu.
7:8
Ale nyní už útočila Boškovičová, která dnes předvádí výborný výkon.
7:7
Je vyrovnáno. Maleševičová smečuje jen po lajně do autu.
6:7
Čína však snižuje náskok. Je to jen o jeden bod. Rašičová nedává podání.
5:7
A je to o dva body. Ču měla míč na ruce, ale její úder končí jen v anténce.
5:6
Přetahovaná o body pokračuje. Bodovku nesložila Boškovičová, ale ta blokuje Chuej.
5:5
Opět vyrovnaný úvod setu. Boškovičová měla míč přesně před sebou a uspěla.
5:4
Naopak Čína jde do vedení. Maleševičová jen přehrála míč na druhou stranu a to využívá Ču.
4:4
Ale Čína kontruje nepovedeným servisem srbské smečařky.
3:4
Mihajlovičová přidává eso. Srbsko je ve vedení.
3:3
Srbsko vyrovnává. Mihajlovičová se dostává do hry, její smeč proti rozhozené obraně končí na zemi.
3:2
Čína ale opět nemá problém položit míč na palubovku. Ču proti jednobloku našla jen Popovičovou, která ale nevybrala míč.
2:2
Je to znovu vyrovnané. Mihajlovičová dává míč přesně do rohu kurtu.
2:1
Ču si s blokem nic nedělala a hrála přes něj.
1:1
Velmi rychlé srovnání. Ognjenovičová hraje na druhou přes.
1:0
Čína začíná lépe i čtvrtý set. Asijský tým jde do vedení. Je tu hned eso Chuej.
0:0
Začal čtvrtý set.
25:22
Třetí set skončil.
25:22
Druhý set končí! Srbky si neporadily s podáním Chuej a čínské volejbalistky jsou jeden set od zlata!
24:22
Dva setboly pro Čínu. A kdo jiný byl měl útočit než Ču, který nejdříve nedala, ale druhý pokus už končí v kurtu.
23:22
Srbsko snižuje. Je to jen o bod. Středem nyní drží tým Milena Rašičová.
23:21
Ale Čína má stále potřebné dvoubodové vedení. Mihajlovičová chybuje na podání.
22:21
Už je to jen o jeden. Mihajlovičová na podání. Popovičová výborně v poli. Ču je zablokovaná z hlavního kůlu. Je tu drama. Čína si bere oddechový čas.
22:20
A je to už jen o dva body. Mihajlovičová přidává bod z podání.
22:19
Velmi rychlá nahrávka do středu sítě. Rašičová smečuje přesně.
22:18
Čína odpovídá kombinací k Ču. Ta si poradila s blokem.
21:18
Srbsko je však ve hře. Rašičová poslala míč přesně na boční lajnu ze středu sítě.
21:17
Ale nyní je to už bod pro Čínu. Středem sítě se prosazuje Chuej.
20:17
Už jen o tři. Ču jen odevzdala míč a Boškovičová dává míč na zem.
20:16
Možná je zaděláno na drama ve třetím setu. Už je to jen o čtyři body. Nepřesný příjem trestá Rašičová.
20:15
Chuej znovu nepoložila míč na zem, k bodovce se dostala Mihajlovičová a ta útokem po lajně vytlouká blok. Je tu oddechový čas pro Čínu.
20:14
Veljkovičová přidává přímý bod z podání.
20:13
Boškovičová přidává bod, když se vyhnula bloku ze zóny jedna.
20:12
Na kurtu je tak Busaová. Chuej dává bod po útoku z hlavního kůlu.
19:12
Nyní už je z toho bod pro Srbsko. Útok končí na palubovku.
19:11
Asijské hráčky naprosto ovládají třetí set. Nepovedený příjem, ale Veljkovičová mohla útočit. Míč však poslala jen do bloku.
18:11
Čína je naprosto v pohodě. Přidává další obranu a povedenou smeč. Sü přidává bod do zadní části kurtu.
17:11
Je to stále o šest bodů. Zkažené podání od Boškovičové.
16:11
Je tu teprve jedenáctý bod pro Srbsko. Veljkovičová na palubovce. Ale bod dává Mihajlovičová.
16:10
Čína si jde pro druhý set. Vedení o šest bodů je velmi pohodlné. Tijana Boškovičová znovu proti srovnanému trojbloku neuspěla.
15:10
A už to je o pět bodů. Boškovičová se neprosadila přes blok Číny ze zóny číslo dvě. Druhý oddechový čas pro srbský tým.
14:10
Ale Čína má ve svém středu Ču, která dnes hraje velký zápas. Její další bod.
13:10
Srbsko se drží v závěsu. Maleševičová přidává bod po útoku do diagonály.
13:9
Boškovičová měla na ruce bodovku, ale míč odpálila daleko do autu.
12:9
Srbsko snižuje náskok soupeřek. Středem se prosadila Rašičová.
12:8
Je to o čtyři body. Sü na podání. Ču se dostala k bodovce a blok Srbska je v síti.
11:8
Čína ale nyní nemá problém s útokem. Ču vytlouká blok z hlavního kůlu.
10:8
Srbsko se nevzdává. Boškovičová přidává bod z pipu proti jednobloku.
10:7
Čína si drží vedení. Maleševičová chtěla hrát jen za blok, ale trefila ho.
9:7
Až nyní přichází bod pro evropský tým. Mihajlovičová přidává bod po druhém útoku z hlavního kůlu.
9:6
Ani oddechový čas nepomohl. Čína pokračuje v tlaku. Mihajlovičová znovu zablokovaná.
8:6
Je to o dva body. Stevavanovičová dostala míč přesně pod nohy po bloku soupeřek. Přichází oddechový čas srbského týmu.
7:6
A Čína jde do vedení. Miahjlovičová nepřihrála a to trestá Sü ze středu.
6:6
Nepřesná hra od čínské strany. K bodovce se tak dostala Miahjlovičová, ale za blok míč umístila jen do autu.
5:6
Maleševičová přidává bod po útoku kolem bloku po lajně.
5:5
Je srovnáno. Opět nepřesný příjem a sklenutí čínské nahrávačky.
4:5
Ale Čína odpovídá po další chybě na podání od Boškovičové. Video potvrzuje aut.
3:5
Je to znovu o dva body. Ču na podání. Maleševičová boduje po útoku z rychlé nahrávky.
3:4
Výborné podání Rašičové. Ale Boškovičová dostala nepřesnou nahrávku a Ču již boduje.
2:4
A znovu neuspěla Ču v útoku. To trestá Boškovičová smečí přes blok soupeřek.
2:3
Je tu další bodový blok na Ču. Nyní to měla čínská smečařky těžké.
2:2
Ale nyní se neprosadila ani Boškovičová, ani Mihajlvočová z bodovky a poté přichází nevynucená chyba Popovičové z nahrávky.
1:2
Vynikající blok Srbska na Ču. Snad první v zápase.
1:1
Boškovičová z hlavního kůlu přidává první bod pro sůvj tým ve třetím setu.
1:0
Třetí set může začít. Popovičová zasáhla v poli, ale Mihajlovičová nečistě nahrála.
0:0
Začal třetí set.
25:17
Druhý set skončil.
25:17
A také druhý set je u konce. Čína předvedla výborný set. Rašičová byla v síti při bloku a stav setů je tak vyrovnaný.
24:17
Mohajlovičová na podání. Čína se dostala do útoku. Chuej vytlouká blok útokem z hlavního kůlu.
23:17
Srbky nepřihrály přesně, ale Boškovičová protlačila míč přes blok.
23:16
Třiadvacátý bod. Nyní je to kapitánka Číny, která boduje po útoku z hlavního kůlu.
22:16
Srbsko se chce alespoň dostat do hry. Na druhý pokus nedala Rašičová, ale chybuje Jen.
22:15
Stevanovičová na podání. Ale Ču si poradila s dvojblokem a přidává bod na svou stranu.
21:15
Povedená souhra na středu sítě. Zakončila jí Stevanovičová.
21:14
Nyní už boduje také Čang, která vytloukla blok z hlavního kůlu.
20:14
Ču nyní smečuje jen do pásky z pozice univerzálky. Také čínská strana si bere oddechový čas. Asijský tým má však luxusní vedení.
20:13
Popovičová musela nahrávat, ale Maleševičová položila míč.
20:12
Také Boškovičová nedává podání do vymezeného území.
19:12
Ču podává jen do zámezí za kurtem.
19:11
Kombinace Ču na zkrácenou nahrávku byla povedená.
18:11
Čína měla k dispozici další možnost k útoku, ale Ču je zablokovaná.
18:10
A už je to o osm bodů. Znovu podání o pásku. Nyní si na podání nepřišla ani Popovičová.
17:10
Znovu nepřesný příjem a úder ze středu sítě od čínské hráčky. Čína je nyní v lajfu.
16:10
Srbky měly bodovku, ale Boškovičová nedala bod ani na dva pokusy a je to bod z bloku.
15:10
Boškovičová ještě drží svůj tým nad vodou. Úder končí v kurtu.
15:9
Nepovedená souhra ze strany srbského týmu. Rašičová útočí jen daleko do autu. Teč na bloku nebyla.
14:9
Ču je v ráži. Její smeč byla nechytatelná z hlavního kůlu.
13:9
Středem sítě přidívá bod na středu Srbska Rašičová.
13:8
A je to o pět bodů! Chuej na podání znovu zatlačila srbské hráčky. Mihajlovičová vypálila z nepovedené nahrávky jen do autu. Druhý oddechový čas pro výběr Zorana Terziče.
12:8
Navíc je tu přímý bod z podání. Míč o pásku končí hned za sítí.
11:8
Ale nyní přidává bod Sü, který poslala tvrdou smeč ze středu kurtu.
10:8
Srbsko se lehce vrací do hry. Po přeběhu na síti nedala míč na zem Čang a poté boduje Boškovičová.
10:7
Nepovedené podání a je to stále jen o tři body.
10:6
Navíc přidává také eso před přijímající smečařku.
9:6
Nyní už si čínská kapitánka poradila a vytlouká bloky soupeřek.
8:6
Útok jen do pásky Chuej a je to jen o dva body.
8:5
Boškovičová ale nyní přidává přesnou smeč do zadní části kurtu.
8:4
Čína je ve druhém setu na koni. Další nepřesný příjem a jen sklepnutí Wej ze sítě.
7:4
Ču se ale dostává do varu. Nyní předvedla povedený pipe a boduje.
6:4
Po oddechovém čase bodují Srbky. Maleševičová vytlouká blok z hlavního kůlu.
6:3
A už je to o tři body. Nepřesný příjem a zakončení kapitánky Číny Chuej ze sítě. Zoran Terzič si bere oddechový čas.
5:3
A tohle je nečistý úder srbské nahrávačky.
4:3
Čína ale má i trochu štěstí. Nepovedený příjem spadl na polovinu soupeřek.
3:3
Nyní už je to bod pro Srbsko. Boškovičová smečuje po lajně.
3:2
Ču na podání. Nepovedená smeč ze středu sítě a také Boškovičová nedává bod.
2:2
Mihajlovičová na podání znovu nedává. Další chyba smečařky Srbska.
1:2
Body se pravidelně střídají. Boškovičová dává velmi rychlý bod.
1:1
Čína odpovídá útokem z pozice unierzálky.
0:1
Srbsko začíná lépe také druhý set. První bod získává po útoku středem sítě Rašičové.
0:0
Začal druhý set.
19:25
První set skončil.
19:25
A je také konec prvního setu. Maleševičová sice nedala smeč přesně do kurtu, ale čínská univerzálka chybuje do autu a první set jde na srbskou stranu.
19:24
Miahjlovičová ještě kazí podání, ale nyní budou útočit Srbky.
18:24
Boškovičová proměnila bodovku z pozice unierzálky a je tu řada setbolů!
18:23
Ale je to opět jednoduchý bod pro Srbky. Ču měla nahraný míč na síti, ale poslala ho jen do autu.
18:22
Je tu ještě naděje pro Čínu. Osmnáctý bod přidává na svou stranu úder Jen ze středu sítě.
17:22
Chuej na podání. Mihajlovičová nedala bod, ale také Ču chybuje. Nyní přichází ještě jeden oddechový čas pro čínský celek.
17:21
Nyní už boduje také asijský tým. Útok středem sítě od Jen byl velmi přesný.
16:21
Čína nepřihrála míč a to trestá Brankica Mihajlovičová z hlavního kůlu. Je to o pět bodů.
16:20
Dvacátý bod pro Srbsko. Přidává ho znovu Mihajlovičová z hlavního kůlu do diagonály.
16:19
Čína ještě snižuje, po útoku z hlavního kůlu do lajny.
15:19
Boškovičová smečovala jen na druhou přes, ale boduje Mihajlovičová.
15:18
A už je to jen o tři. Z pipu přestřelila kurt právě Boškovičová.
14:18
Ale nyní univerzálka už chybuje na podání.
13:18
Srbky si jdou pro první set. Také Tijana Boškovičová přidává přímý bod z podání.
13:17
Srbsko bez problémů ztrátuje. Boškovičová nemá z pozice univerzálky problém složit míč.
13:16
Až nyní boduje také Čína. Ču vytlouká blok z vysoké nahrávky.
12:16
A už je to o čtyři body. Znovu povedené podání mezi dvě hráčky.
12:15
A ta přidává přímý bod z podání. Skvělé podání od Mileny Rašičové.
12:14
Také Srbsko přidává jeden bod. Po podání o pásku si vybrala pro útoku Rašičovou a tak boduje.
12:13
Čína však přidává bod. Mihajlovičová na podání chybuje.
11:13
Srbsko po dlouhé době boduje. Sü na podání. Boškovičová si poradila s rychlou nahrávkou do kůlu a boduje.
11:12
A je to jen o bod. Znovu nedala bod Rašičová, ale ani Boškovičová nedala. Naopak Ču byla velmi přesná. Rozehra však pokračovala a Boškovičová vyhazuje smeč do autu. Potvrzuje to i záznam na videu.
10:12
Čína je v kontaktu. Ale Mihajlovičová nedala míč na palubovku a poté je zablokovaná Boškovičová. Zoran Terzič si bere po dvou bodem soupeře oddechový čas.
9:12
A je to jen o tři body. Sü na podání. Rašičová nedala míč na zem ze středu a přichází trest.
8:12
Čína sází hodně na útoky Ču, ta nyní vytlouká bloky soupeřek.
7:12
Náskok je však stále pět bodů. Za Srbsko boduje útokem do autu právě Ču.
7:11
Ale Čína ještě bojuje o první set, když přidává sedmý bod. Wej sice nedala míč na zem z druhé přes, ale to napravuje Ču.
6:11
Pětibodový náskok. Útok jen do autu od středové hráčky čínské reprezentace. Potvrzuje to i video.
6:10
Ale Srbsko si jde pro první set. Ze středu sítě přichází nekompromisní útok Stevanovičové.
6:9
Nyní již bodují čínské volejbalistky. Opět asijský tým drží Ču.
5:9
Srbsko uniká ve skóre. Vysokou nahrávku nesložila ani Chuej a to trestá smečí přes ruce bloku Mihajlovičová. Přichází první oddechový čas Číny.
5:8
A už je to o tři body! Čína nemůže složit míč na zem. Ognjenovičová přidává blok.
5:7
Nepovedené nahrávka na straně Číny. Srbky bodují po útoku Boškovičové z pozice univerzálky.
5:6
Srbsko pridává bod po útoku středem sítě. Stevanovičová smečuje do kurtu.
5:5
Znovu je vyrovnáno. Opět Ču dává bod ze zadní části kurtu.
4:5
Ču na podání. Srbky útočily jen po vysoké nahrávce, ale Maleševičová blokuje.
4:4
Nyní už ale přichází podání Boškovičové jen do sítě.
3:4
A Srbsko jde dokonce do vedení. Čínská strana nemůže přihrát.
3:3
A Boškovičová přidává i přímý bod z podání.
3:2
Ale ze srbské strany přichází smeč z hlavního kůlu od Boškovićové.
3:1
Další bod z bloku přidává znovu Ťuan.
2:1
Čína ale přidává po podání Mihajlovićové další bod. Na pozici univerzálky blokuje Ťuan.
1:1
Velmi rychlá souhra na straně Srbska. Prosazuje se Mihajlovićová.
1:0
První bod ve finále jde na čínskou stranu. Po podání srbské hráčky smečovala Ču.
0:0
0:0
Vše je připraveno, zápas o olympijské zlato startuje!
0:0
Ve večerním zápase o třetí místo porazil celek USA Nizozemky ve čtyřech setech a může se tak radovat ze zisku bronzových medailí.
0:0

Čína: Wej, Ting – Ču, Čang, Liou, Chuej (C) – Ťuan, Sü, Jen – Čang, Kung – Lin
Trenér: Lang Pching

Srbsko: Živkovićová, Ognjenovićová (C) – Busaová, Maleševićová, Mihajlovićová, Nikolićová, Boškovićová – Veljkovićová, Stevanovićová, Rašićová – Brakočevićová – Popovićová
Trenér: Zoran Terzić

Rozhodčí: Susana Rodriguezová (ESP) – Patricia Rolfová (USA).
0:0
Čína

Číňanky se do Ria kvalifikovaly jako vítězky Světového poháru v roce 2015, v něm si neporadily jen s týmem USA. V letošním roce se čínské hráčky představily ve Světové Grand Prix. Po základní části postoupily do finálové skupiny z druhého místa s jedinou porážkou, opět od týmu USA. Ani ve finálové skupině si Číňanky s Američankami neporadily, prohrály také s Nizozemskem a obsadily konečné páté místo.

Čínu v Riu táhne v útoku především Tching Ču, která má na svém kontě již 154 bodů a je zatím nejvíce bodující hráčkou turnaje. Také libero čínského národního Li Lin si vede ve statistikách skvěle. Lin vybrala již 52 míčů v poli a je v tomto ohledu na druhém místě.

Čínské hráčky na olympijských hrách v Londýně obsadily dělené páté místo, když nedokázaly uspět ve čtvrtfinále proti Japonsku. Zkušenost z Her mají tři čínské volejbalistky nahrávačka Wej, kapitánka Chuej a blokařka Sü.

Zápasy čínského týmu v základní skupině

Čína – Nizozemsko 2:3 (23:25, 25:21, 25:18, 22:25, 13:15)
Čína – Itálie 3:0 (25:21, 25:21, 25:16)
Čína – Portoriko 3:0 (25:20, 25:17, 25:18)
Čína – Srbsko 0:3 (19:25, 19:25, 22:25)
Čína – USA 1:3 (25:22, 17:25, 19:25, 19:25)

Čtvrtfinále

Čína – Brazílie 3:2 (15:25, 25:23, 25:22, 22:25, 15:13)

Semifinále

Čína – Nizozemsko 3:1 (27:25, 23:25, 29:27, 25:23)

Pravděpodobná základní sestava

Wej, Ču, Ťuan, Čang, Chuej, Sü – Lin
0:0
Srbsko

Srbské volejbalistky se dostaly do Ria z totožného turnaje jako jejich dnešní soupeřky, jen z druhé místa. Srbsko je třetí tým z loňského Mistrovství Evropy. Také Srbky si zahrály v letošním roce Světovou Grand Prix, ale vedly si o poznání hůře než Číňanky. Skončily již po základní skupině na šestém místě. Ve vzájemném zápase s Čínou došlo až na tiebreak, v něm se však radovaly hráčky z Asie.

Také Srbsko má ve svém středu produktivní hráčky. Hned dvě jsou v první pětici nejvíce bodujících hráček turnaje. Tijana Boškovićová je na třetím místě, jen o místo za ní je Brankica Mihajlovićová, která dala už 110 bodů. Milena Rašićová je zase nejlépe podávající hráčkou, když zaznamenala již čtrnáct es!

Srbsko se účastnilo i Her v Londýně. Ale po pěti prohrách v základní skupině skončilo až na dělené jedenácté pozici. Bylo u toho také hned pět hráček ze současného kádru a také trenér Zoran Torzić.

Zápasy srbského týmu v základní skupině

Srbsko – Itálie 3:0 (27:25, 25:20, 25:23)
Srbsko – Portoriko 3:0 (29:27, 25:18, 25:20)
Srbsko – USA 1:3 (17:25, 25:21, 18:25, 19:25)
Srbsko – Čína 3:0 (25:19, 25:19, 25:22)
Srbsko – Nizozemsko 2:3 (22:25, 20:25, 25:22, 25:18, 8:15)

Čtvrtfinále

Srbsko – Rusko 3:0 (25:9, 25:22, 25:21)

Semifinále

Srbsko – USA 3:2 (20:25, 25:17, 25:21, 16:25, 15:13)

Ognjenovićová, Maleševićová, Stevanovićová, Boškovićová, Mihajlovićová, Rašićová – Popovićová
0:0
Vítám všechny příznivce volejbalu v tuto noční hodinu. Po dnešním zápase se dozvíme olympijské vítězky ženského turnaj. Tým Srbska se v boji o zlato utká s Čínou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:15.