Marná snaha, český tým proti Kanadě opět neskórovalZdroj: Michal Beránek (Sport)
Čeští hokejisté se připravují na MSZdroj: ČTK
Tomáš Plekanec před kanadským brankářem Camem TalbotemZdroj: Michal Beránek (Sport)
Trenéři národního týmu Vladimír Vůjtek a Josef Jandač rokují nad základní sestavou pro duel s RusyZdroj: ČTK
Na prvním tréninku národního týmu v Rusku vládla pohodová atmosféra. Brankář Pavel Francouz se nasmál dosytaZdroj: ČTK
Legrace musí být! Tomáš Kundrátek, Lukáš Kašpar a Tomáš Zohorna při pošťuchování během prvního tréninku v RuskuZdroj: ČTK
Pavel Francouz, Dominik Furch a Matěj Machovský (zády). Z této trojice vzejde startující brankář pro první zápas MS s RuskemZdroj: ČTK
Brankář národního týmu Dominik Furch byl při tréninku v dobrém rozmaruZdroj: ČTK
Slavomír Lener se chystá k odletu na mistrovství světa do RuskaZdroj: Martin Sekanina (Czech News Center)
Roman Červenka dorazil na letiště, odkud čeští hokejisté vyrazili na MS v hokeji do RuskaZdroj: Martin Sekanina (Czech News Center)
Český kouč Vladimír Vůjtek míří k odletu na mistrovství světa v hokejiZdroj: Martin Sekanina (Czech News Center)
Brankář Pavel Francouz míří k odletu na MS v hokeji do RuskaZdroj: Martin Sekanina (Czech News Center)
Tomáš Kundrátek míří k odletu na světový šampionát do MoskvyZdroj: Martin Sekanina (Czech News Center)
Jakub Jeřábek a Richard Jarůšek přicházejí na letiště, odkud ve středu ráno vyrazili směr Moskva a MS v hokejiZdroj: Martin Sekanina (Czech News Center)
Hokejová reprezentace určitě nevstupuje do mistrovství světa v roli velkého favoritaZdroj: Michal Beránek (Sport)
Jan Kovář si vyzkoušel měkký led Ledového paláceZdroj: ČTK