VIP Sport

21. listopadu 2017 • 20:45

Fotbalové hvězdy Nedvěd s Lokvencem v lokálu: Vyvedli blondýnky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Obleky na sebe, uvázat kravaty a fotbaloví elegáni Pavel Nedvěd (45) s Vratislavem Lokvencem (44) mohli v pátek večer vyrazit směr noční Praha. Bez manželek? Ani náhodou!Nedvěd svou půvabnou Ivanu i Lokvenc svou partnerku Janu vzali do známého pražského baru Lokál s sebou. A podle spolusedících to prý vypadalo jako dvojité rande čerstvě zamilovaných párů.

Štramák Pavel Nedvěd s manželkou Ivanou.
Štramák Pavel Nedvěd s manželkou Ivanou.

Že se do víru velkoměsta vydaly zrovna tyhle dva páry? To není náhoda. Viceprezidenta Juventusu Nedvěda pojí s dlouhánem Lokvencem přátelství ještě z dob reprezentačních bitev. Jsou si dokonce tak blízcí, že své domky kousek od Prahy postavili vedle sebe.

Slavní sousedé to v baru zabalili lehce před půlnocí.  Oba páry pak naskočily do přistavěného vozu a zmizely směr ulice Evropská…

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze