Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Oblačno 11°C

Krásná přítelkyně Berdycha poprvé promluvila: Jak ji má Tomáš nejraději?

Autor: as

Chodí s ním už bezmála dva roky, ale až teď poprvé promluvila. Modelka Ester Sátorová (21) se spolu se svým přítelem, tenistou Tomášem Berdychem (27) rozpovídali o svém soukromí.

Mlčela jako sfinga, žádosti o rozhovory striktně odmítala. Jak klofla Tomíka? O čem se spolu baví? Jak vypadá jejich soužití? Pod pokličku svého vztahu nechali částečně nahlédnout až v dvojrozhovoru pro nové číslo módního časopisu Elle.

Ester je na fotkách neskutečně sexy!
Ester je na fotkách neskutečně sexy!

Kopie táty

„Před rokem a tři čtvrtě jsme si dali první rande před kinem, kousek od školy, kde jsem studovala. Šli jsme na kafe,“ prozrazuje mimo jiné Ester. Brzy zjistili, že jsou každý jiný. „Já jsem střelec, extrovert a hyperaktivní, Tomáš je introvertnější. Ale protiklady se přitahují.“

Oba jsou jedináčci a vidí se ve svých rodičích. „V Tomášovi jsem našla kopii svého táty,“ přiznává dokonce Ester.

Bonbóny a masáž

Objíždí s ním po světě turnaje, fandí mu. Tomík je pro ni ideál, rád ji rozmazluje. Čím? „Velkým pytlem bonbonů a kýblem zmrzliny,“ směje se »Berďa«.

Sám má rád, když mu jeho láska masíruje nohy. „Ester se mi nejvíc líbí, když se vedle mě probudí ráno v posteli. Nenalíčená a přirozená, tak je nejkrásnější,“ libuje si.

Se sexy pózami Ester začínala ve 13, časem je ale o hodně zdokonalila.Foto archiv Blesk

Mluví i o dětech

Jsou zamilovaní, těší se na společnou budoucnost, na děti. „Mluvíme i o rodině, ale zatím tomu dáváme volnost,“ usmívá se Ester. Vychutnávají si každou minutu jejich soužití. „Než abychom mluvili, raději konáme. Nechci plánovat a říkat si, že za čtyři roky bude svatba a pak děti. Žijeme přítomností,“ uzavírá Tomáš.

Co ještě řekli?

O tenisu

Ester ho hrála závodně do třinácti. „Zahrajeme si spolu tak jednou měsíčně a opravdu si zahrajeme. Raketu držet umí,“ chválí ji Berdych.

O módě

Při nákupech si vzájemně radí, Tomáše móda baví. „Neznám lepší relax než se s Ester bavit o její práci a zážitcích. Je to úplně jiný svět, který mě obohacuje.“

Ester je na fotkách neskutečně sexy!
Ester je na fotkách neskutečně sexy!

Ester Sátorová, přítelkyně Tomáše berdycha, má rozhodně co nabídnoutFoto Foto pro Blesk - Michal Pavlásek

Ester Sátorová na módní přehlídce v Las Palmas odhalila hodně.Foto Profimedia