Středa 12. srpen 2020
Svátek slaví Klára, zítra Alena
Polojasno 29°C

OKTAGON PROJEKT Y - 9. díl: Mlátit kámošku do hlavy? Jen to ne!

Autor: zal

Začíná jít do tuhého. Už za měsíc si bojovnice PROJEKTU Y organizace OKTAGON MMA vjedou na Štvanici do vlasů. Jenže... Některé si padly do noty a teď se mají bít do krve.

Vrchol zápasnické reality show se pomalu blíží a dívky už vyhlížejí s kým se v semifinále utkají v kleci. Osud ale nemají ve svých rukách. O dvojicích rozhodují v hlasování na internetu diváci. A ti jim můžou přihrát soupeřku, která jim nebude po chuti.

Třeba Eva Borodáčová by nerada bojovala proti Petře Batthyanyové. Ne že by si na krajanku ze Slovenska nevěřila, ale „Od začátku jsme si lidsky sedly a není příjemné rozdávat granáty hlavy člověku, se krým večer předtím sedíš na pivě,“ vysvětluje. Profesionálně však dodává: „Do oktagonu však nastoupím s kýmkoliv. Nejsme přece v reality show Hledám kámoše na zahnání nudy.“

To důvod Ivy Haškové, proč nestojí o duel s Kateřinou Klinderovou, má jiné základy. „Chci někoho, kdo má jako já upřímnou chuť zápasit a necílit svou účast jen na reklamu svýho byznysu,“ konstatovala ostře.

Dosavadní volba fanoušků tak oběma ranařkám musí dělat radost. V  semifinále by rádi viděli dvojice Hašková - Batthyanyová a Klinderová - Borodáčová.  „Pokud je duel se žirafou Katkou to, co jim rozproudí krev v žilách, tak proč ne. Rozdáme si to s Kundosaki pěkně natvrdo,“ těší se Borodáčová na řež proti sokyni s neobvyklou přezdívkou.

9. díl: OKTAGON PROJEKT Y - Mlátit kámošku do hlavy? Jen to ne!

Advokátní koncipientka Eva Borodáčová pózuje během castingu na OKTAGON PROJEKT Y
Advokátní koncipientka Eva Borodáčová pózuje během castingu na OKTAGON PROJEKT Y

Témata:  VIPsportsportOktagon MMAoktagonProjekt Yfight