Pátek 7. srpen 2020
Svátek slaví Lada, zítra Soběslav
Polojasno 26°C

Štvanice plná hvězd! Lela si hlídala bříško, MMA fandili Jágr i tenistky

Autor: pv

Centrální tenisový kurt na Štvanici byl narvaný k prasknutí. Tentokrát se zde neodehrával souboj na antuce, ale v kleci. Na sobotní akci Oktagon 13 se představila nejlepší zápasnická špička MMA. Sportovní hvězdy byly i na tribuně, nechyběla ani těhotná přítelkyně Karlose Vémoly Lela Ceterová. Kdo všechno sledoval drsné bitky?

České špičky z nejoblíbenějších sportovních odvětví navštívily Oktagon 13. Hokejisté, fotbalisté nebo tenistky si užívali zápasy bojovníků v kleci. Mezi fanoušky se objevil i druhý nejproduktivnější hokejista v historii NHL Jaromír Jágr i současná superstar David Pastrňák se švédskou přítelkyní Rebeccou.

Fotbalisty zastupoval například mladý talent ze Sparty Adam Hložek nebo nejznámější hráčský agent v Česku Pavel Paska. Z tenistek se přišly podívat letošní šampionka z Wimbledonu Barbora Strýcová a těhotná Andrea Sestini Hlaváčková , která už za pár dní přivede na svět dceru.

Karlos Vémola (vpravo) sleduje zápas v MMA, vlevo jeho těhotná přítelkyně Lea Ceterová
Karlos Vémola (vpravo) sleduje zápas v MMA, vlevo jeho těhotná přítelkyně Lea Ceterová

Nejemotivněji utkání prožívala zpěvačka Monika Bagárová . Když zápasil její partner Makhmud Muradov s Wendellem Marquesem, modlila se a skoro nedýchala. Urostlý Uzbek nakonec zvítězil ve 2. kole a dojatá Monika se rozplakala.

Velké nervy prožívala i Lela Ceterová . Prsatá slovenská playmate je těhotná s bojovníkem Karlosem Vémolou . Ani on neselhal a na Štvanici zvítězil na body s Frankensteinem Silvou.

Vémolovi na Štvanici fandil i David Pastrňák. Chtěl bych mít stejnou vůli, říká útočník

Oktagon 13: Vémola vs. Da Silva. Terminátor na zemi vládl, Brazilec ale přežil tři kola

Muradov slavil a pak držel palce Vémolovi. Chválil i diváky
Oktagon 13: Muradov vs. Marques. Mach ubil Brazilce ve druhém kole

Oktagon 13: Pešta vs. Kyle. Český bijec Američana uškrtil za dvě minuty

Vémola na Oktagon 13 dominoval. Ale nemůžu být spokojený, řekl po výhře na body

Témata:  VIPsportVémolaštvaniceoktagoncelebrityJágr