Středa 5. srpen 2020
Svátek slaví Kristián, zítra Oldřiška
Oblačno 23°C

OKTAGON PROJEKT Y - 13. díl: Velký návrat!

Autor: pet

První souboj je sice už tři týdny minulostí, přesto se stále vypořádávají s  následky. Účastnice reality show ze světa smíšených bojových umění PROJEKT Y, který pořádá organizace OKTAGON MMA, navíc zažily pořádný šok!

Po úspěšné premiéře v kleci postoupila Eva Borodáčová (30) díky vítězství nad Kateřinou Klinderovou (27) do finále, v němž měla bojovat s  Ivy Haškovou (19). Ta na první zápas po odstoupení Petry Batthyanyové (25) stále čeká.

V  nejnovějším, třináctém díle  se však zbylá dvojice dozví nečekanou zprávu, která otřese pokračováním celého projektu. Reality show totiž zažije velmi nečekaný návrat Kateřiny Klinderové, jež bude mít po prohře s Evou Borodáčovou v semifinále Projekt Y šanci na opravu. A to v zápase s novickou Ivy Haškovou.

Dvě české zástupkyně si to mezi sebou rozdají už 14. září v rámci show OTAGON 14 na zimním stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě. Lepší z dvojice bojovnic amatérek vyzve v souboji právě Borodáčovou. Datum titulového zápasu organizátoři oznámí později.

13. díl - OKTAGON PROJEKT Y - Velký návrat

Kateřina Klinderová Evu Borodáčovou zasypala tvrdými ranami, výhru ale slavila soupeřka
Kateřina Klinderová Evu Borodáčovou zasypala tvrdými ranami, výhru ale slavila soupeřka

Témata:  VIPsportsportProjekt YOktagon MMA