VIP Sport

23. června 2013 • 12:44

Donutí ji dřít? Štěpánek by mohl své lásce Kvitové pomoci s kondicí

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenistku Petru Kvitovou (23) dlouho trápí špatná kondice. Právě s tím jí může pomoci nová láska Radek Štěpánek (34). Je to dříč a na fyzickou přípravu má svého experta.Kvitová je od loňského léta, kdy přestala spolupracovat se Slovákem Jozefem Ivankem, bez kondičního kouče. Externě ji občas připravuje bývalý přítel její kamarádky Lucie Šafářové, slovenský zápasník Kristián Bajza.

Právě kondice je pro Petru největší slabinou a několikrát to přiznal i její trenér David Kotyza. Kvitové tak může pomoci její milenec Štěpánek, který se kvůli ní rozchází s manželkou Nicole Vaidišovou. Ten tvrdý dril miluje. Vždyť i ve 34 letech jako nejstarší hráč v nejlepší stovce na žebříčku ATP na sobě tvrdě maká, aby stačil mladším.

Štěpánka navíc připravuje jeden z největších odborníků na kondici Marek Všetíček. Oni dva by vítězce z Wimbledonu mohli pomoci opět na tenisový vrchol.
Radek Štěpánek a Petra Kvitová tvoří nový pár
Radek Štěpánek a Petra Kvitová tvoří nový pár

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud