VIP Sport

9. února 2014 • 15:17

Bronzová Ruska Graf se na dráze odhalila: Rozepnula kombinézu a…?

Autor: ps

Skvělý úspěch na tříkilometrové rychlobruslařské trati neprožila jen česká hvězda Martina Sáblíková. Nečekaně bronzová skončila Ruska Olga Graf. Z medaile měla takovou radost, že ztratila zábrany a ukázala víc, než by chtěla!Před startovním výstřelem se Graf plně soustředila na svůj výkon. V domácí Adler areně, která ji mohutně povzbuzovala, pak nastavila favoritkám vysokou laťku. Časem 4:03,47 jen o vteřinu zaostala za rekordem dráhy!

Tušila, že by její výkon mohl stačit na »bednu«, a podle toho také vypadaly její oslavy. Užívala si bouřlivé ovace publika, jásala, nevěřila svému času. Dokonce se nechala vlnou euforie unést tak, že ukázala víc, než by chtěla!

Ruská reprezentantka Olga Graf ukázala na rychlobruslařském okruhu víc, než by chtěla.
Ruská reprezentantka Olga Graf ukázala na rychlobruslařském okruhu víc, než by chtěla.

Rozepnula si kombinézu a chvíli po oválu kroužila jen tak! Vítr se jí dral do výstřihu, poodkrýval její poprsí. Zanedlouho si toho všimla a vyplašeně neposlušnou rychlobruslařkou výstroj zapnula. Poté se jen tak usmála do kamery.

Ruska prožila nejlepší zážitek v kariéře, který jí nezkazily ani dva lepší výkony v podání zlaté Nizozemky Irene Wüst (4:00,34) a stříbrné české »Superženy« Martiny Sáblíkové (4:01,95), ani rozepnutá kombinéza…

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud