VIP Sport

8. dubna 2015 • 15:37

Fedcupové reprezentantce krachlo manželství: Tenistka Strýcová se rozvedla!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Měsíce se povídalo, jak jim to neklape. Teď sama tenistka Barbora Strýcová (29) prozradila, že se vzdala jména Záhlavová. Se svým bývalým trenérem a manželem Jakubem Hermem-Záhlavou se v lednu rozvedla.S touto »novinkou« se pochlubila na tiskové konferenci před semifinálovou fedcupovou bitvou proti Francii (18. a 19. dubna v ostravské ČEZ Aréně). „Rozvedla jsem se s manželem už v lednu, minulý týden jsem vyndala jeho jméno z mého příjmení,“ překvapila novináře.

A to se jednalo o velkou slávu, když si Strýcová na podzim roku 2006 brala Němce narozeného v Česku. Jenže čas ukázal, že tenisová spolupráce a rodinný život jednoduše nejdou dohromady. A tak nejprve skončila etapa hráčka/trenér, v lednu i manželství.

Ale to by nebyla Strýcová, kdyby životní strasti neřešila po svém. Před důležitou reprezentační akcí je nad věcí a těší se na parádní bitvu. „Teď budu na Fed Cupu poprvé hrát jako Strýcová,“ usmívala se třiadvacátá hráčka světa.

Během devíti společných let toho s Jakubem stihla hodně. Co však jejich spolupráci nejvíce »proslavilo«, byly Bářiny nadávky během konzultačních přestávek přímo na kurtu. „Prostě mi mr*á v hlavě, to je celý. Já na ni se*u, mě nezajímá,“ reagovala na rady kouče při turnaji na pražské Štvanici v roce 2010.

O rok později, při prvním triumfu na okruhu WTA, zvolila Strýcová jinou taktiku. Manžela nechala doma, což se ukázalo jako skvělý tah! „Nekoukal na žádný zápas, ani na jeden, a neporušil to ani ve finále. Výsledek ale věděl,“ vyprávěla po triumfu v Québeku.

Nakonec po dopingové kauze před dvěma lety, kdy dostala kvůli pozitivnímu testu zakázaný stimulant sibutramin půl roku stop, skončila sportovní cesta s manželem. Letos v lednu krachla také ta životní…

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze