VIP Sport

15. srpna 2015 • 15:45

Buchty a buchtičky! Polonahý Ronaldo ukazoval svaly, junior se opičil

Autor: rjm
Vstoupit do diskuse
0

Fanynky, které tají dech při pohledu na odhalené tělo fotbalisty Cristiana Ronalda, jsou v sedmém nebi. Elegantní Portugalec, jenž je hvězdou Realu Madrid, zveřejnil na Instagramu fotografii, kde pózuje jen v ručníku a předvádí svůj dokonale vypracovaný hrudník a bříško. Na snímku se navíc předvádí i Cristiano Junior, jenž se snaží o podobnou kulturistickou pózu, jako ukázal jeho slavný tatínek.Fanynky vědí, že se s nějakým studem fotbalový mág z Portugalska zrovna nepáře a rád se pochlubí odhaleným hrudníkem. Teď snímek z Instagramu dokazuje, že pětiletý synek zdědil geny po tatínkovi.

Zatím ještě netančí na luxusních jachtách, ani nepózuje ve spodním prádle v reklamních kampaních, ale o pózu ala Cristiano Ronaldo senior se synek hvězdy snažil ze všech sil.

Nejlepší fotbalista světa Cristiano Ronaldo po čase odhalil své vypracované tělo
Nejlepší fotbalista světa Cristiano Ronaldo po čase odhalil své vypracované tělo

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud