VIP Sport

29. srpna 2015 • 15:20

PĚT bouráků za 251 milionů! Boxer Mayweather se chlubí svými autíčky

Autor:

Provokatér Floyd Mayweather (38), kterého jen tak někdo pohlavkem neusadí, se pochlubil částí svého vozového parku. Tenhle famózní boxer vyvezl z garáže pět nablýskaných bouráků v ceně 251,2 milionu korun!Jeho boxerský gym, který si nechal postavit v Las Vegas, je ve městě hazardu velice populární. Tak Floyda nenapadlo nic inteligentnějšího, než že si tu vystaví svoje opravdové angličáky. Pochlubil se dokonce i nejnovější verzí sporťáku stříbrné barvy Koenigsegg, který stojí téměř 114 milionů korun!

V porovnání s cenou pak ukázal ještě další »milionové trabanty« – Ferrari 458 Italia za 7 milionů, dvě Bugatti Veyron (jeden kousek vyjde na 35,5 milionu korun) a také nadupanou verzi Bugatti Veyron Grand za 59,3 milionu.

Přítomnost Mayweathera vzbudila značnou pozornost, ale on to bere tak, že dorazil na běžný trénink. Nejbohatší sportovec planety se ve své továrně na dolary připravuje na zápas, který se uskuteční 12. září právě ve Vegas. Vydělá si na další bouráky?

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze