VIP Sport

29. srpna 2015 • 15:20

PĚT bouráků za 251 milionů! Boxer Mayweather se chlubí svými autíčky

Autor:

Provokatér Floyd Mayweather (38), kterého jen tak někdo pohlavkem neusadí, se pochlubil částí svého vozového parku. Tenhle famózní boxer vyvezl z garáže pět nablýskaných bouráků v ceně 251,2 milionu korun!Jeho boxerský gym, který si nechal postavit v Las Vegas, je ve městě hazardu velice populární. Tak Floyda nenapadlo nic inteligentnějšího, než že si tu vystaví svoje opravdové angličáky. Pochlubil se dokonce i nejnovější verzí sporťáku stříbrné barvy Koenigsegg, který stojí téměř 114 milionů korun!

V porovnání s cenou pak ukázal ještě další »milionové trabanty« – Ferrari 458 Italia za 7 milionů, dvě Bugatti Veyron (jeden kousek vyjde na 35,5 milionu korun) a také nadupanou verzi Bugatti Veyron Grand za 59,3 milionu.

Přítomnost Mayweathera vzbudila značnou pozornost, ale on to bere tak, že dorazil na běžný trénink. Nejbohatší sportovec planety se ve své továrně na dolary připravuje na zápas, který se uskuteční 12. září právě ve Vegas. Vydělá si na další bouráky?

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze