VIP Sport

21. prosince 2015 • 13:30

Fotbalová veselka! Lampard se ženil, Čech vyvedl manželku. A co Mourinho?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Váleli spolu na hřišti a svého bývalého spoluhráče přišli podpořit i v jeho velký den. Legenda fotbalové Chelsea Frank Lampard, který dohrává kariéru v zámořské MLS, si v neděli řekla své ANO s krásnou televizní moderátorkou Christine Bleakley. A nechyběl u toho třeba ani Petr Čech s manželkou.Velkolepá svatba se odehrála ve viktoriánském kostele Sv. Pavla v exkluzivní londýnské čtvrti Knightsbridge a jak se dalo očekávat, ozdobil ji výběr fotbalových hvězd, ale i britského showbyznysu.

Televizní moderátorce Christine Bleakley to ve svatebním moc slušelo...
Televizní moderátorce Christine Bleakley to ve svatebním moc slušelo...

Na obřadu nechyběl Lampardův bývalý spoluhráč z Chelsea Petr Čech, který ovšem nyní hájí barvy Arsenalu. Český brankář dorazil i s manželkou Martinou a oběma to moc slušelo. Současný kapitán Blues John Terry dorazil také s manželkou, partnerka doprovázela i Branislava Ivanoviče.

Mezi pozvanými byli ovšem i Wayne Rooney či Rio Ferdinand z rivalského Manchesteru United, se kterými Lampard hrával v anglické reprezentaci, stejně jako kouč Harry Redknapp, který ovšem patří k „přízni“ – je to ženichův strýc.

Napjatě se očekávalo, jestli dorazí i další pozvaný host – José Mourinho, toho času už odvolaný kouč Chelsea. Média přinesla dokonce jeho snímky, jak se prochází po okolí, nicméně při samotném obřadu už zachycený není…

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze