VIP Sport

17. května 2016 • 05:00

Expřítel tenistky Kvitové Meidl už má jasno: Petro, mažu tě!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Možná to udělal jako Jaroslav Dušek ve filmu Horem Pádem, když si z telefonu odstraňoval kontakt na Jiřího Macháčka. „Mažu tě, bejku!“ Také Radek Meidl (27), dnes už expřítel tenistky Petry Kvitové (26), si bývalou lásku vymazal na sociální síti.Ještě ve středu měl Meidl, hokejista Třince a Frýdku-Místku, jako profilovou fotku na sociálních sítích selfíčko s Petrou Kvitovou. Přitom už dávno věděl, že je s jejich láskou konec!

Po včerejšku, kdy o zrušených zásnubách informoval Blesk jako první, vymazal fotku s Petrou a místo ní už dal autoportrét na fotbalovém stadionu Barcelony.

„Náš vztah prostě nebyl poslední dobou takový, jak jsme si představovali,“ komentovala rozchod Petra.

Snad bude platit – neštěstí v lásce, štěstí ve hře. Už by ho na kurtu zase potřebovala!

Ještě ve středu měl Meidl na sociální síti obrázek s Kvitovou...
Ještě ve středu měl Meidl na sociální síti obrázek s Kvitovou...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud