VIP Sport

28. června 2016 • 10:00

Děsivá rána! Růžičkovu oblíbenci zemřela manželka (†22) při porodu dvojčat

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle je hrozná zpráva! Slovenský hokejový reprezentant, hráč Chomutova a bývalý slávista Juraj Valach (27) přišel o manželku Simonu. Ta zemřela při akutním porodu dvojčat.Děsivá rána potkala oblíbence hokejového kouče Vladimíra Růžičky Juraje Valacha . Ten po minulé sezoně skončil v Chomutově, aby mohl být blíž své manželce Simoně, jež čekala dvojnásobný přírůstek do rodiny.

Juraj Valach si vzal Simonu teprve vloni v létě
Juraj Valach si vzal Simonu teprve vloni v létě

Jenže o víkendu Simona, kterou si Valach teprve vloni v létě vzal za ženu, kvůli velkému horku ve vysokém stadiu těhotenství zkolabovala.

Po převozu do nemocnice se podle Nového Času rozhodli lékaři provést akutní císařský řez, při operaci ale mladá žena bohužel zemřela. Děti bojují o život v inkubátoru.

Valach hrával za brněnskou Kometu, pak za Slavii, kde se dokonce stal nejlépe střílejícím obráncem extraligy. Po pádu do druhé ligy zamířil do Slovanu Bratislava hrajícího KHL.

Tam se mu nicméně nedařilo a na konci roku se přestěhoval zpět za oblíbeným koučem Růžičkou do Chomutova, odkud chtěl kvůli manželce odejít, ale nové angažmá si nakonec nenašel a zatím u Pirátů zůstává, i když teď bude muset řešit jiné starosti.

"Že nebude pokračovat Jura Valach, mě mrzí. Měl jsem o něj velký zájem, protože si své odehrál. Jenže manželka čeká dvojčata. Budou mít tím pádem docela zápřah, takže chtějí být blíž Slovensku, aby jim mohli pomáhat rodiče. Myslím, že kdyby nečekal přírůstek do rodiny, zůstal by," okomentoval to tehdy Růžička. To ještě nevěděl, jaká tragédie Juru zasáhne.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud