VIP Sport

21. února 2017 • 22:50

Oblíbená skikrosařka Holmlundová je po nehodě už 2 měsíce v kómatu. Svitla jí naděje?

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0

Byl to šok nejen pro všechny její soupeřky. Úspěšná švédská skikrosařka Anna Holmlundová je od 19. prosince v kómatu. Při tréninku na závod Světového poháru v Innichenu měla nehodu a silně se udeřila do hlavy a náraz vyvolal krvácení do mozku. Podle nových zpráv se její stav mírně zlepšuje.Hvězdná skikrosařka je stále v umělém spánku, ale podle jejího otce jsou znát drobné pokroky. „Vnímá různé vůně a její pohled sleduje určité věci. Ještě se neprobudila, ale mám pocit, že jsme v kontaktu,“ tvrdí pan Holmlund. Lékaři jsou však zatím zdrženlivější.

„Annu pravidelně testují. Musíme mít dostatek času na to, abychom mohli získat spolehlivé informace o jejím stavu,“ řekl Joar Batelson, sportovní šéf Svazu švédských lyžařů.

Palce drží své soupeřce, ale zároveň kamarádce i české skikrosové reprezentantky Andrea Zemanová a Nikol Kučerová. Druhá jmenovaná dokonce závodí s anglickým nápisem na helmě „Buď silná Anno.“

Všichni věří, že se dvojnásobná celková vítězka Světového poháru a bronzová medailistka z OH v Soči uzdraví a vrátí se zpět do normálního života.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud