VIP Sport

2. dubna 2017 • 19:00

Sladký život partnerek amerických hvězd: Bradavky kam se podíváš!

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

To byla divoká plavba! Partnerky hráčů NFL vyrazily na Havaj, kde se loučila se svobodou Nicole Williamsová, budoucí manželka Larryho Englishe. Přestože krásky sledovali paparazzi, dámy to neodradilo od toho, aby předvedly všechny své půvaby a lačným fotografům odhalily dokonce i své vnady!Drinky, dobré jídlo a hlavně pochytat bronz od sluníčka, aby byly dámy na svatbu pěkně opálené. A když už chcete mít všude stejnou barvu kůže, tak musíte sundat co nejvíce oblečení. Krásky se s tím na palubě jachty nepáraly a hromadně odhazovaly svršky a stahovaly si i co nejníže dolní část bikin.

Partnerky hráčů amerického fotbalu se nestydí
Partnerky hráčů amerického fotbalu se nestydí

Na palubě lodi nechyběly vnadné modelky Natalie Halcrová, Olivia Piersonová, Sharina Gutierrezová, Tamie Tranová nebo Angelica Leeová. Tak která z půvabných účastnic zájezdu na Waikiki je podle vás nejlépe opálená?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud