VIP Sport

10. října 2017 • 11:47

Růžičkova láska Marie v nemocnici: Předčasný porod!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Termín porodu měla až za deset dní, ale dcerka už je na světě! Trenér Chomutova Vladimír Růžička (54) se stal trojnásobným otcem, když mu dnes ráno manželka Marie (29) přivedla na svět krásnou Lejlu.U prvorodičky nebývá časté, že by přivedla na svět dítě před termínem. V případě Marie se tedy jedná o předčasný porod, ale podle prvních informací proběhlo vše bez problémů. Fotkou malého novorozeňátka se máma s tátou pochlubili po jedenácté hodině ranní.

„Tak naše láska je konečně mezi námi. Přišla na svět v 7:39... Jmenuje se Lejla, váží 2950 g a měří 47cm. Moc jí milujeme,“ rozplývali se unavení rodiče.

Především Růžička vypadal, jako by během jedné noci odehrál celé play off a Piráty dovedl až k titulu. Oči unavené, pod nimi tmavé kruhy, asi to byla v nemocnici dřina!

To nejhorší už je za rodiči, teď se mohou jen těšit, jak bude prcek růst. Pokojíček je připravený, dům v Chomutově jistě dokonale vyhřátý a peřinky načechrané… Rodinko, gratulujeme!

Hrdý a unavený táta Vladimír Růžička.
Hrdý a unavený táta Vladimír Růžička.

Těhotná snoubenka trenéra Růžičky: S nenávistí jsem se naučila žít

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud