VIP Sport

8. listopadu 2017 • 05:00

Na Nedvěda juniora (17) letí turínská elita: Už prohání holky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kdepak, už to není ten malý Pavlík, syn fotbalové ikony Pavla Nedvěda (45), jenž z pozice viceprezidenta vládne italskému Juventusu. Z toho nevinného prcka vyrostl sebevědomý 17letý mladík, který je mezi turínskými děvčaty nesmírně atraktivním »kouskem«!No jo, puberta s ním mlátí, lýtka se zapalují a Pája Nedvědů junior vyráží na lov. Podle obrázku umístěného na sociální síti, už má možná vybráno.

Vydal se do turínské kavárny se dvěma kámoškami a hned byl objektem selfíček. Foto zleva, foto zprava, je to elegantní rošťák. Ale jednou se musí začít, že?

Otázka je, jestli mu pomáhá taťka viceprezident. Sehnal mu aspoň lístky do vipky na zápasy Juventusu, aby se trochu blýsknul?

Nedvěd junior už prohání holky.
Nedvěd junior už prohání holky.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud