VIP Sport

11. listopadu 2017 • 18:03

Tragická smrt v Česku! Britská královna pokeru (†42) zemřela kvůli navigaci

Autor: ČTK
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pomalu se stávala pokerovou hvězdou, život Emmy Fryerové (†42) ovšem přervala automobilová nehoda. Tragédie se navíc odehrála v Česku! Emma, které se přezdívalo „britská královna pokeru“, podle deníku The Sun jela do Rozvadova na velký karetní turnaj, který byl součástí série World Series of Poker Europe a skončil v noci na sobotu. Samotná nehoda se ale stala už 5. listopadu. Při bouračce vjel vůz Opel Corsa, za jehož volantem seděl pokerový kamarád hráčky, na travnatou plochu kruhového objezdu a narazil do sloupu trolejového vedení. Nejspíš kvůli chybné navigaci.Policie už v den nehody informovala, že řidič, podezřelý z usmrcení z nedbalosti, byl při nehodě zraněn a skončil v nemocnici, zatímco spolujedoucí žena utrpěla zranění neslučitelná se životem. Nehoda se stala po 3:00 ráno na přivaděči silnice I/26 ve směru od Slukova. Podle britského tisku řidič patrně v husté mlze sledoval pokyny satelitní navigace, která ale neupozornila na kruhový objezd.

Britské listy The Sun a Daily Maily dnes informovaly, že obětí je Emma Fryerová, matka dvou dcer. Žena, která si už pokerem vydělala údajně 75.000 liber (2,2 milionu korun), se chtěla stát hráčkou pokeru na plný úvazek, informoval The Sun.

Britská pokerová královna Emma Fryerová zahynula při děsivé nehodě v Plzni
Britská pokerová královna Emma Fryerová zahynula při děsivé nehodě v Plzni

Matka oběti Sheila Waringová se podle listu vrátila z místa nehody. "Byl to takový šok, stále to nedokážu pochopit. Všechno jí tak dobře šlo, byla nejšťastnější ve svém životě," řekla 60letá žena z Alsageru na severozápadě Anglie.

Sestra "královny pokeru", dvaatřicetiletá Liz Carterová, tvrdí, že řidič se nedopustil žádné chyby. "Byla to jen tragická nehoda," řekla deníku The Sun.

Emma Fryerová hrála poker léta jako amatérka. V posledních několika měsících však slavila úspěchy na velkých turnajích v Nottinghamu a Sheffieldu a podle The Sun už měla zajištěného sponzora, který by jí umožnil věnovat se karetní hře profesionálně a dát výpověď u společnosti Bet365. Její tělo má být transportováno z Česka do domovského Alsageru příští týden.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud