VIP Sport

5. června 2018 • 13:45

Ronaldo a láska Georgina v nedobytné pevnosti: Příprava na MS v obrněné jachtě!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zabarikádovali se na luxusní obrněné jachtě nedaleko španělské Marbelly. Fotbalista Cristiano Ronaldo (33) se svojí láskou Georginou užívali chvíle klidu před bouří. Vždyť už za devět dní startuje mistrovství světa a Portugalec nechce nic jiného, než zlato!Kolem jedné z největších hvězd ruského šampionátu se chodí po špičkách. Má privilegia jako nikdo jiný. Důkazem je fakt, že reprezentace už dávno před MS maká, ale »Ronaldýnek« si vylehává dovolené.

Jistě, je to něco málo přes týden, kdy potřetí v řadě zvedl pohár vítěze Ligy mistrů (celkem má 5 titulů) po výhře nad Liverpoolem (3:1). Ronaldo odehrál 44 zápasů v sezoně, nastřílel 44 branek, a tak si nějakou tu pauzičku zaslouží. Ne každému to může »vonět«, ale má smůlu, takový hráč si řídí program vlastně sám.

Snad portugalský kapitán na moři po boku své vyvolené Georginy naladil formu dokonale. Bude to důležité, protože trofej ze světového šampionátu je jedna z mála, která mu ve výčtu úspěchů chybí. Fotbalový bůh pak sbalil vše potřebné a byl zachycen, jak v soukromém letadle opouští Slunečné pobřeží, aby stihnul aspoň čtvrteční generálku proti Alžírsku. Dostane Portugalsko až na vrchol?

Jachta jako z jiné dimenze!
Jachta jako z jiné dimenze!

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze