VIP Sport

5. června 2018 • 13:45

Ronaldo a láska Georgina v nedobytné pevnosti: Příprava na MS v obrněné jachtě!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zabarikádovali se na luxusní obrněné jachtě nedaleko španělské Marbelly. Fotbalista Cristiano Ronaldo (33) se svojí láskou Georginou užívali chvíle klidu před bouří. Vždyť už za devět dní startuje mistrovství světa a Portugalec nechce nic jiného, než zlato!Kolem jedné z největších hvězd ruského šampionátu se chodí po špičkách. Má privilegia jako nikdo jiný. Důkazem je fakt, že reprezentace už dávno před MS maká, ale »Ronaldýnek« si vylehává dovolené.

Jistě, je to něco málo přes týden, kdy potřetí v řadě zvedl pohár vítěze Ligy mistrů (celkem má 5 titulů) po výhře nad Liverpoolem (3:1). Ronaldo odehrál 44 zápasů v sezoně, nastřílel 44 branek, a tak si nějakou tu pauzičku zaslouží. Ne každému to může »vonět«, ale má smůlu, takový hráč si řídí program vlastně sám.

Snad portugalský kapitán na moři po boku své vyvolené Georginy naladil formu dokonale. Bude to důležité, protože trofej ze světového šampionátu je jedna z mála, která mu ve výčtu úspěchů chybí. Fotbalový bůh pak sbalil vše potřebné a byl zachycen, jak v soukromém letadle opouští Slunečné pobřeží, aby stihnul aspoň čtvrteční generálku proti Alžírsku. Dostane Portugalsko až na vrchol?

Jachta jako z jiné dimenze!
Jachta jako z jiné dimenze!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud