VIP Sport

29. června 2018 • 18:15

Komická dohra o peníze! Ledecká jako jediná nemá prémie za medaile z OH

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Komickou dohru má bitva o prémie za olympijské medaile. Všichni úspěšní sportovci je mají konečně na kontě, až na dvojnásobnou šampionku Ester Ledeckou (23)! Důvod? Chybí číslo účtu...Ano. Jak Blesk zjistil, odměny pro Sáblíkovou, Samkovou, Vítkovou a další už putovaly ke svým majitelům a majitelkám.

„Většina olympioniků by v tuto chvíli měla mít už peníze na účtech, nebo jsou minimálně na cestě, protože z ministerstva odcházely. Odesílali jsme víc než 7 milionů korun – tedy všechny dohodnuté částky,“ potvrdil Robert Plaga (ANO), šéf ministerstva školství, které peníze nově vyplácí místo Českého olympijského výboru.

Snowboardistka Ester LEdecká se svým fanouškům pochlubila novinou. "Pořídila jsem si nafukovací hračku, jmenuje se Willi III." Jen pozorní čtenáři vědí, o co jde.
Snowboardistka Ester LEdecká se svým fanouškům pochlubila novinou. "Pořídila jsem si nafukovací hračku, jmenuje se Willi III." Jen pozorní čtenáři vědí, o co jde.

„S výjimkou Ester Ledecké,“ podotkl ovšem Plaga. „Z jejího týmu nám zatím nedodali číslo účtu. To je jediný problém, ale není na naší straně. Opakovaně jsme se s nimi snažili spojit, předpokládám, že je to jen technická záležitost.“

Co na to manažer vítězky superobřího slalomu na lyžích a paralelního slalomu na snowboardu Viktor Valta? „Paní z ministerstva posílala e-mail přímo Ester a ta je teď v Řecku, takže se to trochu zadrhlo. Nicméně tento týden jsem vyplňoval formulář a na ministerstvu mi potvrzovali jeho přijetí. Už by všechny podklady měli mít.“

Tak snad se Ester dočká. Suma 3,5 milionu korun pro ni a dalšího 1,2 milionu pro realizační tým se na startu léta budou hodit...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze