VIP Sport

27. září 2018 • 16:28

Gólman Vaclík se bál o zraněnou dceru: Na Real bez minuty spánku!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nespal, celou noc se strachoval o zraněnou dceru v nemocnici a bez minuty v posteli pak vlétl na slavný Real Madrid. Brankář Sevilly Tomáš Vaclík (29) prožil nejhorší přípravu na zápas v životě, ale nakonec nelitoval. Svůj tým dovedl k fantastickému vítězství 3:0!Ještě se ve Španělsku pořádně neohřál a už ho tam mají za Boha. O Vaclíkovi píší na Pyrenejském poloostrově jako o podpisu sezony, Tomáše oslavují a respektují. O to víc, když na jeden z vrcholů podzimu přijel přímo z nemocnice, kde hodiny pečoval o dceru, která doma utrpěla menší zranění. Unavený pak vlétl na fenomenální Real, kterému nedovolil jediný gól.

Trenér Pablo Machín dal českému brankáři před fotbalovým zážitkem na vybranou: „Klidně buď v nemocnici, proti Realu chytat nemusíš,“ znělo z úst šéfa střídačky Sevilly. Vaclík nabídku s díky odmítnul a »Bílé baletky« srovnal do latě. Nejlepší fotbalista světa Luka Modrič ani bombarďák Gareth Bale si nezatančili!

Zázrak španělské ligy udržel čisté konto (3:0) a jeho dres po proslovu kouče v kabině nezůstal suchý. Po fantastické výhře měl Vaclík oči plné dojetí, slova bosse ho dostala. „Díky, za skvělý výkon a vítězství. Vy víte, jak je tohle vítězství speciální a pro Tomáše obzvlášť. Byla to pro něho hrozná noc, ale on se nakonec rozhodl stát v bráně,“ sklonil svému svěřenci poklonu, než se ozval ohlušující vítězný pokřik.

Tím ovšem komplimenty neskončily. Každý hráč vstal a šel Tomáše obejmout. „Děkuji, Sevillo, tohle vítězství patří tobě,“ vrátil Vaclík podporu týmovým parťákům i fanouškům. Dopadlo to skvěle – dcera je mimo ohrožení života a on je hrdina!

Tomáš Vaclík při vítězství Sevilly nad Realem
Tomáš Vaclík při vítězství Sevilly nad Realem

 
Články odjinud


Články odjinud