VIP Sport

24. prosince 2018 • 05:00

Hrůza, běs! Strýcová při pečení šokovala parťačku neskutečně drahou zástěrou

Hlavně se moc neupatlat. Přání mnoha žen při pečení cukroví dostává nový rozměr s outfitem tenistky Barbory Strýcové (32). Ta na lepení vánočních dobrot vytáhla »hodobóžo« zástěru.Bára se sešla doma se svou tenisovou kamarádkou a parťačkou Andreou Sestini Hlaváčkovou, aby doladily sváteční pamlsky. „Doteď jsem necítila tu vánoční atmosféru, ale je to tu,“ směje se Andy na zveřejněném videu při pohledu na zručnou pekařku Barboru, které asistovala leda tak povzbuzováním.

Při sledování jejího umění jí však padlo oko na oblečení, ve kterém se Strýcová patlá s marmeládou. „Co je to za triko?“ prohodí Andrea. „To je elvéčko, ne?“ odsekne Bára. Elvéčko, neboli zkratka pro luxusní značku oblečení a doplňků Louis Vuitton. Ta informace »pobouřila« i Andreu, která opáčila: „V tom pečeš cukroví?“ a na odpověď »no« se se smíchem pohoršila. „Hrůza, běs. Hrůza, běs,“ lamentovala Hlaváčková.

No aby také ne, když tohle tričko stojí v oficiálním obchodě značky tisíc dolarů – tedy asi 22 500 korun. Což je při velkém riziku umazání víc než dost. „Každej má holt jinou zástěru,“ zhodnotila počínání kamarádky Barbory Andrea. Když si ale někdo vydělá tenisem 200 milionů korun, tak na nějakou šmouhu na triku nehledí.

Barbora Strýcová ráda kuchtí v elvéčku
Barbora Strýcová ráda kuchtí v elvéčku

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud