VIP Sport

1. března 2019 • 10:00

Zoufalou Kopřivovou probudil černý sen. Děsí ji představa Jágrova dítěte?!

Autor: vba
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tikají už jí biologické hodiny? Veronika Kopřivová (27), partnerka hokejového boha Jaromíra Jágra (47), totiž přiznala, že sní o dětech!Zatím to však vypadá, že důvodem není absolutní zamilovanost do kladenské legendy, nýbrž stres z přepracovanosti v jejím internetovém obchodě...

Veronika si totiž na Instagramu posteskla, že si ani neužila den volna. „Ten pocit, když jdete spát ve dvě hodiny a usínáte s tím, že se po delší době můžete vyspat... A vzbudíte se v 6.15?!“ kroutila hlavou blondýnka.

Chudák Veronika Kopřivová nemá klidné spaní. Naposledy ji probudil strašný sen; že má vlastní dítě!
Chudák Veronika Kopřivová nemá klidné spaní. Naposledy ji probudil strašný sen; že má vlastní dítě!

Pak však svérázně vysvětlila, co ji vytrhlo ze spánku. „Zdálo se mi, že mám dítě, a už jsem neusnula, jak jsem byla vyděšená!“ chechtala se Kopřivová, kterou zřejmě na takové myšlenky přivedly poslední zprávy ze zámoří.

Další hokejová hvězda Jakub Voráček (29) totiž nedávno oznámil, že čeká svého druhého potomka (tentokrát s českou přítelkyní Markétou). A tahle šťastná novina nemohla minout ani Veroniku. „Už mi z těch dětí tady straší!“ dodala se smíchem.

Tak Jardo a Verčo, kdy se ze snu stane skutečnost? Po více než třech společných letech už možná nastal ten správný čas!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud