VIP Sport

8. dubna 2019 • 20:10

Se sudím na záchod! Tenistka Hlaváčková promluvila o čůrání během zápasů

1080p720p360p
TIKI-TAKA: Tenistka Hlaváčková promluvila o čůrání během zápasu
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dala nahlédnout za kulisy bílého sportu. Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková prozradila, co dělá nejen ona, když se na kurtu zrovna nedaří. V pořadu Tiki-Taka na O2 TV Sport rozesmála publikum historkami z toalet.Jako host ve fotbalové talkshow Sestini Hlaváčková poslouchala, jak se hráči oklepávají z vysokých porážek. Moderátor Petr Svěcený se tenistky zeptal, co ona dělá, když dostane v prvním setu kanára. „Většinou jsem šla na záchod. Přerušit tu sérii a zároveň si promluvit sama se sebou, co dál,“ pobavila publikum ve studiu upřímnou odpovědí.

Na záchodě ale musí i vykonat potřebu, jinak se to bere jako porušení pravidel. „To se tam děla musí. To je pravidlo. S námi tam chodí rozhodčí a kontroluje to. Musí se tak minimálně spláchnout,“ řekla Sestini Hlaváčková a přidala příklad, kdy se tak nestalo.

„Lisická na US Open dostala pokutu, protože ji rozhodčí nahlásila, že nejspíš nebyla… Pak se vztekala, že se potřebovala jen převléct.“  

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková s epochlubila těhenským bříškem
Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková s epochlubila těhenským bříškem

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud