VIP Sport

15. května 2019 • 05:00

Scénář pohřbu gólmana Svobody (+41), který se oběsil: Sbohem nadvakrát!

Autor: zal
###BLOK-TOP-VIDEA###

Proč si minulý sáhl na život, nechápou ani ti, kteří hokejového brankáře Adama Svobodu (+41) dobře znali. Rozloučit se s ním budou moct v pondělí, kdy vedle obřadu pro rodinu proběhne i ten určený pro přátele a fanoušky.Že má nějaký problém, nenaznačil ani lidem, se kterými si pravidelně volal. Po lednové bouračce v opilosti a následných vyhazovech z pozice trenéra brankářů v Pardubicích i reprezentační osmnáctky zřejmě na Adama vše dopadlo a vyřešil to nepochopitelným způsobem – provazem.

„Zemřel neočekávaně ve věku 41 let,“ stojí na parte mistra světa z Vídně 2005, který svou kariéru spojil zejména s Pardubicemi. A právě ve smuteční obřadní síni tamního krematoria ho v pondělí na poslední cestu vyprovodí manželka Petra, syn Adam, bratr Dalimil a další jeho nejbližší.

„A za vše dík, za vše dík. Za lásku, jaká byla, za život, jaký byl,“ zní citát spisovatele Donáta Šajnera, který rodina zvolila do záhlaví úmrtního oznámení. Až se ona rozloučí s Adamem, své díky bude moci v půl hodiny před polednem projevit i široká veřejnost.

S Adamem Svobodou se rodina, přátelé i fanoušci naposledy rozloučí v pondělí
S Adamem Svobodou se rodina, přátelé i fanoušci naposledy rozloučí v pondělí

 

 

Tour de France, Wimbledon, MS v basketbale

Tour de France 2019: trasa 106. ročníku, program, etapy, Češi na startu (6. - 28. července 2019)

Wimbledon 2019: travnatý tenisový grandslam (1. - 14. července 2019)

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)

Články odjinud


Články odjinud