VIP Sport

6. ledna 2020 • 17:00

Po kariéře na mateřskou! Limberský s manželkou očekávají potomka

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Gólů na trávníku sice už dává jako šafránu, intuici střelce má v sobě ale stále! Fotbalista Plzně David Limberský (36) zaskóroval v osobním životě. Jeho manželka Lenka je těhotná! Informaci oznámil server Expres.cz, šťastný pár ji pak potvrdil na Instagramu.Limberského dvě děti Natálie a David, které má z předchozího vztahu se sličnou Míšou, se tak už brzy dočkají sourozence.

David Limberský a jeho Lenka očekávají potomka
David Limberský a jeho Lenka očekávají potomka

„Je to pravda. Manželka si dělala test a byly tam dvě čárky,“ přiznal expres.cz někdejší reprezentant. „Ale nechceme to zakřiknout. Je teprve na začátku těhotenství a musí podstoupit řadu vyšetření,“ dodala opora Viktorky.

„Těším se moc. Bude to další životní etapa,“ dodala natěšená plzeňská ikona ještě předtím, než vše potvrdila na Instagramu.

„Jsme na začátku 4. měsíce a věříme, že vše poběží podle našich představ, dnes jsme zjistili i pohlaví... Ale to zase třeba jindy,“ vtipkoval Limberský na fotce, kde s manželkou Lenkou pózuje se snímky z ultrazvuku. Dodal i vtipné hashtagy „do důchodu s kočárkem“, „po kariéře mateřská“ a „budu kojit.“ 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud