Český stoper Sivok se na reprezentační sraz vyparádil: Oblékl se za 115 tisíc!

Autor: Petr Němec

Muž s duší věčného kluka a táta dvou dětí se srdcem na dlani přišel oháknutý jako ze žurnálu. Hvězdný stoper fotbalového nároďáku Tomáš Sivok (29) nezapře, že módní vkus u něj v Istanbulu bydlí.

Je trendy každým coulem, výrobci katalogů by si mohli podávat dveře. „Tomášův outfit je dokonalý,“ smeknul renomovaný stylista Dušan Chrástek před Sivokovým ohozem. To sedí jako zadek na hrnci!

Tomáš totiž dorazil na sraz před pátečním mačem kvalifikace MS (od 20:30 vysílá ČT Sport) s Dánskem v Olomouci se smrtihlavem na pravém rukávu kabátku. Seveřany je totiž třeba poslat na popraviště!

„No jo, ono se to hodí. Berme to jako symboliku. Když Dány porazíme, utečeme jim ve skupině,“ usmíval se Tomáš Sivok a zvesela dodal: „I trenér Bílek si té lebky všimnul.“

Frajeřina na nule

Je to fajn paráda, ovšem za hubičku ji nepořídíte. »Siviho« výbavička, kterou máte před sebou, vyjde bratru na l66 400 korun (a to bez kufru za 48 000). Jen fráček superznačky Philipp Plein koštuje 43 000 kaček.

„Jo, je to Plein, ale nejsem rozhazovačný. Jen se rád před přáteli cítím dobře. To neznamená, že se vytahuju. Kdo mě zná, ten to ví,“ potvrzuje zadák Besiktase Sivok, že u něj je frajeřina na nule. „Nakupuju třeba přes internet v Itálii a v Turecku dvakrát do roka, u nás v Česku to moc nejde,“ dodává s tím, že půvabná manželka Michaela mu oblečky nevybírá. „Jdeme do obchodu spolu, ale rozdělíme se a každý hledá to své,“ culí se Tomáš.

Raper už ne

Jo, kdepak je ten raper, který se v roce 2007 toulal po Spartě v kšiltovce, v pytlových džínách a s rozeřvaným magneťákem? „Říká se mi to těžce, ale z toho jsem vyrost. Jsem starší a klidnější,“ krčí rameny Tomáš Sivok. A v obraně Bílkova mančaftu zraje jako víno…

Tomáš Sivok a Matěj Vydra s DJkou Laydee Jane.
Tomáš Sivok a Matěj Vydra s DJkou Laydee Jane.
Témata:  fotbalsivokreprezentaceoblečenísport