Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Nenechte si ujít! Budějovický hokejista předvedl fintu hvězd

Autor: pan

Ne, fanoušci v Českých Budějovicích se opravdu nemusí bát, že by přišli o parádní hokejové zážitky. Navzdory tomu, že jejich Motor bude hrát jen druhou nejvyšší soutěž, můžou být svědky super akcí. Třeba takových, jakou předvedl v pátečním duelu proti Kladnu Miroslav Třetina.

Byl to úvodní zápas nového českobudějovického týmu. Do haly se přišla podívat výborná návštěva, přes pět tisíc diváků. A byli svědky skutečné parády.

Alespoň ti, kteří neodešli před závěrečnou sirénou. Akce Miroslava Třetiny má totiž čas 59:59 a stála za to.

Za mantinelem si nabral po vzoru florbalových mistrů puk na čepel a věrně zkopíroval památnou akci Mikaela Granlunda ze světového šampionátu z roku 2011. Skutečná paráda!

A že tato branka znamenala pouhé snížené konečné porážky na 2:5? To domácím fanouškům určitě příliš nevadilo.