Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Oblačno 11°C

Kopat rohy hůř než Plašil? Arméni to dokázali, podívejte se!

Autor: lel

VIDEO | Tak přece jen existuje horší roh než takový, který kope česká reprezentace! A dokonce pro něj nemusí fanoušek chodit daleko. Zdaleka nejzpackanější rozehrání totiž předvedli v úterním zápase proti Dánsku arménští fotbalisté.

Aras Özbiliz versus Jaroslav Plašil. Vedle postupových bojů kvalifikace MS 2014 nabídla i souboj zřejmě nejhorších rozehrávačů rohových kopů současnosti.

Když si míč postaví český záložník, soupeřům se uleví. Nebezpečí je totiž prakticky zažehnáno. Snad jen obránci na přední tyči, na kterou pravidelně české rohy míří, hrozí mírné plácnutí slabým centrem. A v případě arménského hráče... no, podívejte se sami!

Özbiliz chtěl v důležitém domácím utkání proti Dánsku z rohu rychle rozehrát, jenže co se nestalo – zakopl o praporek, skácel se na zem a ještě zahrál míč rukou! Pískot z píšťalky rozhodčího i fanoušků na sebe nenechal čekat, druhý pokus už se nešikům povedl lépe.

I kvůli zpackanému rohu ale Arméni s dánským soupeřem prohráli 0:1 a ve skupině B jsou předposledním místě. Dokonce až za českou reprezentací.

V uměleckém dojmu tak hráč Spartaku Moskva jednoznačně vede, na české straně však stojí kvantita. Vždyť v pátečním prohraném zápase právě proti Arménii český tým kopal sedmnáct rohů... ale gól z nich nedal ani jeden.

Porážkou s Arménií se reprezentace dostala do prekérní situace, českou tragédii pak dokonala úterní porážka v Itálii
Porážkou s Arménií se reprezentace dostala do prekérní situace, českou tragédii pak dokonala úterní porážka v Itálii