Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno, bouřka 21°C

Pytel už nosit nemusí! Malý afghánský chlapeček dostal dres přímo od Messiho

Autor: tej

Obrovskou radost má afghánský chlapec, který je obrovským fanouškem hvězdy Barcelony Lionela Messiho (28). »Žere« ho tolik, že jeho fotografie v modrobílé plastové igelitce připomínající dres Argentiny a s desítkou na zádech obletěla svět! Pětiletého chlapce se podařilo najít a jako dárek dostal vysněnou originální trofej. Podepsanou přímo od Messiho.

Hvězda Barcelony a kapitán argentinské reprezentace nedělá radost fanouškům pouze výkony na hřišti. Zrovna potěšil jednoho ze svých nejmenších obdivovatelů, kterého (ne)mohl odmítnout. Dostala se totiž k němu fotografie malého chlapce, který byl oblečený v modrobílé tašce a na záda si černou fixou napsal Messiho jméno a číslo. Dojemný příběh se dotknul i Messiho, jenž se rozhodl chlapce vyhledat a poslat mu originální vlastnoručně podepsaný pruhovaný dres.

Chlapce se podařilo najít. Jeho otec se v jednom z rozhovorů přiznal, že je příliš chudý na to, aby malému fanouškovi koupil pravý dres. Messi se proto rozhodl mu jeden poslat celou akci zorganizoval Unicef.

"Miluji Messiho a na mém dresu stojí, že Messi miluje mě," neskrýval malý Murtaza Ahmadi ohromnou radost. Třeba chlapce argentinský střelec motivuje a stane se i z něj slavný fotbalista, už se učí jak slavit vstřelené góly.

Pětiletý fanoušek se dočkal dresu Messiho
Pětiletý fanoušek se dočkal dresu Messiho